Подготовка за малкия човек - тема 9

  • 36 573
  • 760
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 35 200
Без тази възглавница как ли всички ходим с деформирани глави Grinning
По принцип няма нужда от ирония.
Всеки изразява мнението си. И в изказаното по- горе има доза истина.

# 556
  • Мнения: 953
Не е ирония. Просто не влияе на оформянето на главата.

# 557
  • Мнения: 874
Здравейте, някой поръчвал ли е от Асда Гросери? Днес направих поръчка, платих с дебитна карта, но по късно дойде имейл че ми канселират поръчката, а като се опитам да вляза пак в акаунта ми дава че е  "suspended"

# 558
  • Мнения: 35 200
Аз съм поръчвала единствено чрез посредник. Не се справям с пазаруването в чужди сайтове

# 559
  • Мнения: 130
Здравейте, на всички бъдещи и настоящи мами,
бих искала да попитам дали някоя от вас може да препоръча добър педиатър в района на Крива река,  Пирогов, УМБАЛ Сердика?
Ще съм много благодарна на някое друго мнение Simple Smile
Съответно кога трябва да се запише новороденото, предполагам известно време преди термина?

# 560
  • Мнения: 4 198
Колкото по-рано се уговориш, толкова по-добре. Записването става след раждането, след излизането на егн.

# 561
  • Мнения: 3 959
Зависи от педиатъра. Най-добре е да се уговорите и да го питаш него каква в практиката. Нашата педиатърка каза да й звънна като се роди детето, един ден след изписването дойде на домашно посещение, а като излезе акта за раждане го записа официално.

# 562
  • Мнения: 3 783
Трябва да се уговориш с педиатъра предварително,а след като те изпишат от болницата до 48 часа трябва да ви посети и да прегледа бебчето.
Нашата педиатърка дойде на следващия ден и й дадох копие от акта за раждане на детето и го записа.При нас акта беше готов на третия ден след раждането.

# 563
  • Мнения: 130
Благодаря вии за разясненията
 Simple Smile)

# 564
  • Мнения: X
Дали има отделна тема за бебефони и видеофони? С толкова много марки предположих че ще има ама не намирам. Ще помоль за линк, благодаря предварително.

# 565
  • Мнения: 3 783
Дали има отделна тема за бебефони и видеофони? С толкова много марки предположих че ще има ама не намирам. Ще помоль за линк, благодаря предварително.
Има теми,но са от 2016г.
Нашия бебефон е Mappy 8700.Купих го от Емаг за 200лв,но в момента го имат само разопакован за 180лв.Върши ни чудесна работа.Можеш да пускаш мелодии и да говориш на детето от съседната стая.

# 566
  • Мнения: 5 563
Ползвам същия на Mappy, все още ми върши супер работа.

# 567
  • Мнения: 35 200
Аз ползвам такъв, който е с приложение за телефон/ таблет/ компютър. Много съм доволна. Виждам какво става в стаята , дори когато не съм у дома. Ако например бабата на детето го гледа, аз ги виждам на камерата, докато съм на работа.

# 568
  • Мнения: 874
Моя е същия на Мапи, от Емаг. Взехме го за 108 лева, имаха намаление. Върши работа, но му свършва батерията бързо. Вашите така ли са, или да правя рекламация

# 569
  • Мнения: 894
Аз също използвам такъв, които е за видионаблюьени на помещения, но го водят и за наблюдения на деца. Тегли се приложение на телефона и можеш да наблюдава от всякакво разстояние, ММ редовно поглежда бебчо през деня докато е на работа. Върши много добра работа, като недостатък отчита, че е нужен контакт близо или да се ползва разклонител и необходимостта от WiFi.. Но пък в крайна сметка и двете неща вече навсякъде ги има.

Общи условия

Активация на акаунт