10 години бяхме заедно и накрая ме зарязя,защото иска свобода

  • 17 695
  • 503
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 769
Невена, наистина спри да твърдиш, че 40 годишните са "лелки", защото не знам, първо колко такива познаваш.
Една, струва ми се. Себе си.

# 436
  • Мнения: X
Невена, наистина спри да твърдиш, че 40 годишните са "лелки", защото не знам, първо колко такива познаваш.
Една, струва ми се. Себе си.
Аз съм за 50+

# 437
  • Мнения: 3 769
Хаха, Тереза, значи на база спомени от преди 10тина години.

# 438
  • here and now
  • Мнения: 4 330
Не ѝ ли свикнахте на Невена? Към 50 е.
Тя говори от позицията на 20-25 годишните, за които наистина са/сме лелки.
И защо се припознавате изобщо?

# 439
  • София
  • Мнения: 17 869
Не знам защо витае някаква заблуда, че мъжките чеденца на 40 правят деца като на 25 и са много плодовити. Половината след 30-35 са нефелници. Колкото и да се поддържат външно.

# 440
  • Мнения: X
Не знам защо витае някаква заблуда, че мъжките чеденца на 40 правят деца като на 25 и са много плодовити. Половината след 30-35 са нефелници. Колкото и да се поддържат външно.
Заблудата идва от това, че средната продължителност на живота при двата пола е 70-80 години. 40годишен мъж е преполовил статистически живота си. Очаква се тези мъже, преминали вече средата, да са се развили интелектуално, метално, професионално и материално и да са станали перфектната партия за брак.
Съжалявам, но след 35 наистина започват еректилни проблеми - или не може толкова дълго (ако може, то е щото му е мек), или толкова често, или и двете.
Менталното развитие при трайно самотните се изразява в ранното развиване на старчески егоизъм и непоносимост към всичко, което не става по техния начин. Това се отразява на интелектуалното състояние - от един момент са 'аз си знам всичко, ти ли ще ме учиш'.
Катеренето на йерархичната стълбица в професията им се удава, и то на някои, не е при всички.
По принцип плюсът на мъж на и над 40 е и си остава не характерът му, а че бабите му вероятно са покойници и е наследник на някой и друг имотец (в състояние за ремонт), в който да води любовниците си, вместо в детската стая. Но и това не е сигурно.

# 441
  • София
  • Мнения: 17 869
или не може толкова дълго (ако може, то е щото му е мек), или толкова често, или и двете.

Това е от загриженост- да не й ръби на момата. Joy

# 442
  • Мнения: 18 799
Леле, Гал, като те чета и се чудя как съм успяла цели 2 пъти да се омъжа...! Simple Smile

# 443
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тука се изписаха фермани, в опит да се обясни.......необяснимото !
Големи напъвания да се покажем колко знаем. То пък излезе, че нищо не знаем 😂
Страшни смешки- смешни страшки ли беше ?
Цялата тема е една дървена философИя.

# 444
  • Paris, France
  • Мнения: 14 196
Не знам защо витае някаква заблуда, че мъжките чеденца на 40 правят деца като на 25 и са много плодовити. Половината след 30-35 са нефелници. Колкото и да се поддържат външно.

Никаква заблуда не витае. Факт е и затова желаещите деца 30-40 годишни жени странят от тях и не ги харесват. Достатъчно е да прочетеш Гал, която открито го признава и описва. Сигурна съм, че ти и на кафе не би отишла с такъв.

Невена, наистина спри да твърдиш, че 40 годишните са "лелки", защото не знам, първо колко такива познаваш.
Една, струва ми се. Себе си.

С деца в гимназията и доста приятели и познати на всякаква възраст познавам хиляди 40 годишни. Не твърдя, че всяка 40 годишна е лелка, а че желаещите сериозна връзка и деца мъже предпочитат запознанства с (доста) по-млади жени, дори когато те самите са доста над 40г.

Моята теза е, че желаеща в близко или средно бъдеще, деца, не трябва да допуска заживяване заедно с мъж под 25г  и ако случайно се случи не трябва да протакват развитие. Ако, както при авторката, се случи раздяла след дълго съжителство е добре бързо да се отърсят и да започнат да се оглеждат за нов.

Животът заедно с мъж докато се чукнат 25-28 години често става спънка в социалния живот, защото, вместо да излизат, да се запознават с нови хора и да градят приятелска мрежа, такива жени се зариват в битовизми и тъпеене с милото.

Гал, и да нямат еректилни дисфункции след 40г плодовитостта им стремглаво пада. Почват и да мрат като мухи тези, дето пафкат и поркат.

Леле, Гал, като те чета и се чудя как съм успяла цели 2 пъти да се омъжа...! Simple Smile

И аз съм женена, ама с тебе сме заварено положение. Е, поне деца са ни направили.

# 445
  • Мнения: X
Леле, Гал, като те чета и се чудя как съм успяла цели 2 пъти да се омъжа...! Simple Smile
Ти не си ли се омъжвала млада?
Пък и има изключения, ама днешно време като цяло това е правилото. Простатата алармира и андропаузата иска доказване.

# 446
  • Мнения: 2 790
Ех, тъкмо щях да поканя Gal на вечеря а тя взе, че нарисува апокалиптичното ми бъдеще....

# 447
  • Мнения: 18 799
Да, първия си мъж съм срещнала като е бил на 20 (!!), а втория - на 33. Реално с мъж над 40 аз никога не съм била до днес, сега ми е сефтето. Simple Smile

# 448
  • Мнения: 3 186
А към каква възраст се ориентират 30-40годишните жени, искащи деца?

А Гал е млада. За какво са й 40-годишни?

# 449
  • Мнения: X
А към каква възраст се ориентират 30-40годишните жени, искащи деца?
Към мъже 40-50+

От моят опит с мъжете: който си го може, си го може. А и секса е в главата "горната". Някои мъже са корави и на 60 г. Твърдостта......хммм, ами..... както си го направиш....😜
Като не си съблазнителна и на младият ще му омекне.
Някои мъже стават бащи на възраст над 50 г.

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 14:33 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт