Секс с приятел

  • 5 807
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здлавейте!Имам приятел с когото преди имах интимни взаимоотношения,но не се стигна до секс.От две години някъде не сме се чували.Пишем си понякога.Може да е курвенско,но ми се иска да спа с него и проблема е че не знам как да го питам.Преди все повдигаше теми за секс и дави ми се е правило и аз тогава се правех на недостъпна.Ппц не ме е страх от отхвърляне,но ме е страх да не ме приеме грешно.Въпроса ми е как да го питам?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: X
Не знам, аз едвам те разбрах какво пишеш.
За по-сигурно се съблечи гола пред него, да не стане недоразумение.
Весела Коледа!

# 2
  • Мнения: 2 682
Grinning Сетих се вица за розовия кон.

# 3
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 010
Как да те приеме грешно?

# 4
  • Мнения: 6 622
Grinning Сетих се вица за розовия кон.
Разкажи 😄
По темата. Сега са празници, можеш да се появиш гола под елхата му 😂

# 5
  • София
  • Мнения: 17 591
Здлавейте!Имам приятел с когото преди имах интимни взаимоотношения,но не се стигна до секс.От две години някъде не сме се чували.Пишем си понякога.Може да е курвенско,но ми се иска да спа с него и проблема е че не знам как да го питам.Преди все повдигаше теми за секс и дави ми се е правило и аз тогава се правех на недостъпна.Ппц не ме е страх от отхвърляне,но ме е страх да не ме приеме грешно.Въпроса ми е как да го питам?
Благодаря предварително!


1. "Интимни отношения" означава секс.

2. Колко грешно да те приеме? Предлагаш секс - едва ли ще вземе да си помисли, че му предлагаш питка или шоколад.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 984
Как да те разбере погрешно? Освен ако не е слабоумен, все ще разбере, че предлагаш секс.

# 7
  • Мнения: 2 642
Има предвид да не я помисли за лека жена

# 8
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
"Интимни взаимоотношения" без секс... За две години не могат да се видят, само си пишат, тоест пълен пас... Тук нещо намирисва на пързалка.
И за какъв "приятел" точно говорим, след като става дума за секс...

Последна редакция: ср, 25 дек 2019, 07:16 от Phoenix Wright

# 9
  • Мнения: 5 262
Ами както си чатите го покани на гости.

# 10
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
.... и по някое време: щрак, райбера! Hands Plus1
Всичко друго е приказки под шипковия храст.

# 11
  • Мнения: 5 240
Щом не сте се виждали толкова време значи му е писнало да си иска. А и за какво приятелство говориш след като има сексуални мераци от някоя от страните?

# 12
  • Мнения: X
Щом не сте се виждали толкова време значи му е писнало да си иска. А и за какво приятелство говориш след като има сексуални мераци от някоя от страните?
За friends with benefits не си ли чувала?

# 13
  • Мнения: 5 240
Еми явно този не е и такъв щом не знае как да му каже.

# 14
  • Мнения: X
Имам подозрение, че авторката е някоя непълнолетна срамежливка, затова тук опитните дами ще трябва да я надъхвате 😁

Общи условия

Активация на акаунт