Секс с приятел

  • 5 813
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1
Здлавейте!Имам приятел с когото преди имах интимни взаимоотношения,но не се стигна до секс.От две години някъде не сме се чували.Пишем си понякога.Може да е курвенско,но ми се иска да спа с него и проблема е че не знам как да го питам.Преди все повдигаше теми за секс и дави ми се е правило и аз тогава се правех на недостъпна.Ппц не ме е страх от отхвърляне,но ме е страх да не ме приеме грешно.Въпроса ми е как да го питам?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: X
Не знам, аз едвам те разбрах какво пишеш.
За по-сигурно се съблечи гола пред него, да не стане недоразумение.
Весела Коледа!

# 2
  • Мнения: 2 715
Grinning Сетих се вица за розовия кон.

# 3
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 026
Как да те приеме грешно?

# 4
  • Мнения: 6 622
Grinning Сетих се вица за розовия кон.
Разкажи 😄
По темата. Сега са празници, можеш да се появиш гола под елхата му 😂

# 5
  • София
  • Мнения: 17 592
Здлавейте!Имам приятел с когото преди имах интимни взаимоотношения,но не се стигна до секс.От две години някъде не сме се чували.Пишем си понякога.Може да е курвенско,но ми се иска да спа с него и проблема е че не знам как да го питам.Преди все повдигаше теми за секс и дави ми се е правило и аз тогава се правех на недостъпна.Ппц не ме е страх от отхвърляне,но ме е страх да не ме приеме грешно.Въпроса ми е как да го питам?
Благодаря предварително!


1. "Интимни отношения" означава секс.

2. Колко грешно да те приеме? Предлагаш секс - едва ли ще вземе да си помисли, че му предлагаш питка или шоколад.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 993
Как да те разбере погрешно? Освен ако не е слабоумен, все ще разбере, че предлагаш секс.

# 7
  • Мнения: 2 647
Има предвид да не я помисли за лека жена

# 8
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
"Интимни взаимоотношения" без секс... За две години не могат да се видят, само си пишат, тоест пълен пас... Тук нещо намирисва на пързалка.
И за какъв "приятел" точно говорим, след като става дума за секс...

Последна редакция: ср, 25 дек 2019, 07:16 от Phoenix Wright

# 9
  • Мнения: 5 262
Ами както си чатите го покани на гости.

# 10
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
.... и по някое време: щрак, райбера! Hands Plus1
Всичко друго е приказки под шипковия храст.

# 11
  • Мнения: 5 248
Щом не сте се виждали толкова време значи му е писнало да си иска. А и за какво приятелство говориш след като има сексуални мераци от някоя от страните?

# 12
  • Мнения: X
Щом не сте се виждали толкова време значи му е писнало да си иска. А и за какво приятелство говориш след като има сексуални мераци от някоя от страните?
За friends with benefits не си ли чувала?

# 13
  • Мнения: 5 248
Еми явно този не е и такъв щом не знае как да му каже.

# 14
  • Мнения: X
Имам подозрение, че авторката е някоя непълнолетна срамежливка, затова тук опитните дами ще трябва да я надъхвате 😁

# 15
  • BG
  • Мнения: 2 173
Този тип май поприключи преди години.

# 16
  • Мнения: 17 407

И за какъв "приятел" точно говорим, след като става дума за секс...


Верно, много жени обичат да си усложняват отношенията с мъжете. Ти кое наричаш приятелство? Наличието на някой друг недое.ан, с когото “само си споделяме”. Само приятели, хаха, айде, няма нужда.

# 17
  • Мнения: 5 248
Защо трябва да е недое*ан? Аз имам приятели мъже, нямам мераци към тях.

# 18
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Дренка, на много жени им е тотално сбъркана концепцията за приятелството, особено когато е с мъж. Още си спомням физиономиите на някои, когато съм им казвал, че с приятелите ми не искам да правят това, което съм имаш намерения да правя с тях. Joy
Отделно, това "само приятели" се ползва основно за да се измъкнеш от положение, ама на горе-долу всеки на възраст над 24-25 трябва да е вече разбрал, че такова нещо не съществува.
Сигурно за n-ти път ще се повторя, че когато една жена е привлекателна като такава за един мъж, варианта с "само приятелството" автоматично се изпарява.

Защо трябва да е недое*ан? Аз имам приятели мъже, нямам мераци към тях.
Пробвай да си отговориш (ама съвсем честно) на няколко въпроса:
1. Те проявявали ли са интерес към мен като към жена и заявявали ли са го?
Ако отговорът на този е "Да", минаваме на следващия:
2. Аз отказах ли им, когато те заявиха този си интерес?
Ако и на този отговора е "Да", следва :
3. След отказът ми, започнаха ли все по-рядко да се обаждат, съответно виждаме?

Ако и на третият въпрос събереш "Да", тези не са ти никакви приятели.

# 19
  • Мнения: 17 407
Абе, друго се и да речеш мъжа ми, имам си мъж и пр. Отделно мъж - само приятел  не знам за кво точно служи, честно. Сигурно за това, за което мъжЪТ не става.

# 20
  • Мнения: 18 300
.... и по някое време: щрак, райбера! Hands Plus1
Всичко друго е приказки под шипковия храст.
Малии... подбуждаш към изнасилване на невинния младеж... Flushed
Joy

# 21
  • Мнения: 107
Някой жени найстина са доста олекотени после няма да ни наричат к...

# 22
  • Мнения: 5 248
Phoenix Wright, тези въпроси са подходящи за някой друг, не и за мен. Преди доста време минах през периода задаване на въпроси и търсене на отговорите им. Ситото на живота е отсяло приятелствата до златния прах. И да имам приятели мъже.
Дренке, приятел мъж е същото като приятел жена. Когато хората са качествени и с акъла си какво е значението кой какви полови белези носи?

# 23
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Phoenix Wright, тези въпроси са подходящи за някой друг, не и за мен. Преди доста време минах през периода задаване на въпроси и търсене на отговорите им. Ситото на живота е отсяло приятелствата до златния прах. И да имам приятели мъже.
Дренке, приятел мъж е същото като приятел жена. Когато хората са качествени и с акъла си какво е значението кой какви полови белези носи?
Е, те може и да не са подходящи за теб, както твърдиш, но точно тези въпроси определят тези твои "мъже приятели" дали наистина са такива.
Както съм казвал нееднократно: приятелството е като онова другото нещо: ако някой от двамата НЕ е на същата вълна, такова нещо НЕ СЪЩЕСТВУВА!
Освен ако имаш някое ДА на горните, но си предложила контра вариант да си останете "просто приятели" и човека се е съгласил... Това не го прави обаче приятелство... Ама това в рамките на вероятностите.

И не ставаше дума за теб конкретно, а за общия случай.

# 24
  • Мнения: X
Честита Коледа!
Всъщност като се замисля, не е ясно какво точно иска девойката от младежа - тя казва, че искала да спи с него. За по-сигурно според мен трябва да му обясни подробно какво точно иска. Иначе може да й обърне гръб.

# 25
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Тая работа според мен няма да я бъде. След като той се е натискал, но тя му се е правила на недостъпна, повече няма да я погледне, ако има поне малко самоуважение.

# 26
  • Мнения: 18 300
Приятелю Феникс (Wink), зависи - аз съм на мнение, че ако господинът в момента няма жена до себе си, сигурно ще я огрее, защото повечето мъже не са толкова сериозни и искат бройки да има. Разбира се, с цялото ми уважение към тези, които не са несериозни... Sunglasses

# 27
  • BG
  • Мнения: 2 173
Тая работа според мен няма да я бъде. След като той се е натискал, но тя му се е правила на недостъпна, повече няма да я погледне, ако има поне малко самоуважение.
А бе, ако и е бил навит, ще я погледне и още как. И няма нужда мацката да му обЕснява кой знае какви подробности, ще се намести той.

# 28
  • Мнения: 17 407
Че и да има жена, какво? Ай да не са недое.ани, да му кажем - неразбрани Simple Smile
Злодеида, не знам какви са ти критериите за качество и защо го намесваш, разликата е в очакванията.

# 29
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Е, добре де, нищо не съм казал. Да иде нашата да си поиска кОлтурно, пък... каквото сабя покаже. Laughing

# 30
  • Мнения: 8 937
Много се смях, докато четох... Авторке, искате директно да поставите въпроса ли? Ако е така, лесно е - при следващия чат заявявате желание и питате взаимно ли е. Ако е, определяте дата и час на среща с цел.
Аз съм малко старомодна, предпочитам деликатна демонстрация на интерес - флирт, случайно докосване, естествен преход към интимност,  но и никога не съм търсила само секс. Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 2 749
Дълго вярвах, че може да има приятелство между мъж и жена. Ами бъркала съм!  Аз съм си вярвала, че имам приятели, те са виждали друго в мен и просто са чакали да дойде момента да си поискат. Случаите са много в продължение на години и докато преди вярвах, че са изключение, вече се убеждавам, че е правило.  Приятелки са ми споделяли същото. Но виж - след секс само после можем да си останем приятели.

# 32
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Дълго вярвах, че може да има приятелство между мъж и жена. Ами бъркала съм!  Аз съм си вярвала, че имам приятели, те са виждали друго в мен и просто са чакали да дойде момента да си поискат. Случаите са много в продължение на години и докато преди вярвах, че са изключение, вече се убеждавам, че е правило.  Приятелки са ми споделяли същото. Но виж - след секс само после можем да си останем приятели.
... with benefits! LaughingLaughingLaughing

# 33
  • Мнения: 2 749
Дълго вярвах, че може да има приятелство между мъж и жена. Ами бъркала съм!  Аз съм си вярвала, че имам приятели, те са виждали друго в мен и просто са чакали да дойде момента да си поискат. Случаите са много в продължение на години и докато преди вярвах, че са изключение, вече се убеждавам, че е правило.  Приятелки са ми споделяли същото. Но виж - след секс само после можем да си останем приятели.
... with benefits! LaughingLaughingLaughing

Ако изпадне удобен случай - защо не?! Grinning

# 34
  • Мнения: 1 119
Момичето е непълнолетно. “Интимни отношения” значи френска любов. Много тийн двойки правят първо това, а после секс. После е правила секс с друг и вече може да се отпусне с него.
Така, намекваш му по някакъв начин да те заведе на среща - вечеря/бар. Обличаш се секси. Отивате в тях. Правите секс. После му казваш, че е страхотен. Ако иска отношения, обясняваш, че проблемът не е в него, а в теб... тъкмо си приключила тежка връзка и не можеш сега. А и имаш да учиш за матури.
Може и да се влюбиш. Само действай!
Но трябва да го провокираш той да поиска. Грозно е жена да иска директно секс.

# 35
  • Мнения: X
Момичето е непълнолетно. “Интимни отношения” значи френска любов.
Може само да са се целували под лунна светлина, това пак е интимност Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 17 592
Има предвид да не я помисли за лека жена

 newsm78


Предполагам, че що-годе си личи какви са й килограмите.
Извън това за какво да я помисли - жена, която иска секс. Отговаря на това, което иска. Какъв е проблемът? За какво иска да я помисли - за графиня, за Весталка, за извънземно?..

# 37
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Чудна коледна тема. Моме, не си хаби емоциите и кухите мисли.  Този мъж не те желае сексуално. Мъжете консумират буквално и сексуално . Ако "интимните ви отношения " са вид обарване по Viber , не си прави тест за бременност.  И за пързалка е под лимита ...

# 38
  • Мнения: 2 893
Направо му кажи какво искаш , за да те разбере .

# 39
  • Мнения: 250
Ако желаете да ви разберат правилно, ще е полезно да пишете правилно Grinning

# 40
  • Мнения: 9 879
Здравей, кажи какво стана с вас двамата? Само ако искаш, разбира се Wink
Всички тук са били млади и с бушуващи хормони, ама май са го позабравили този момент Wink

# 41
  • Мнения: 866
Виждам, че темата е стара, но rumka я е повдигнала, та и аз се присъединявам към горният въпрос. Какво стана, получи ли се кекса ? Или май тая тема съвпада с ученическата ваканция Joy
Предполагам може и доста мъже да са ти писали на лично, мъжките шарани добре кълват на тая стръв. Smile

Общи условия

Активация на акаунт