Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

NEXTDIRECT.COM - 14

• 36 164
  • 563
  •   1
Отговори
# 555
Необходим ли ми е ЕОРИ номер при поръчка на до 4 артикула?

# 556
Необходим ли ми е ЕОРИ номер при поръчка на до 4 артикула?
Да.

# 557
  • Варна
Някой отказвал ли е на DHL да получи пратката? Отговарят ли нещо след като изпратите искането за връщане?
След колко време си получавате парите по сметката?

# 558
Не съм отказвала поръчка към DHL, но в сайта на Некст пише, че при отказана поръчка ще ви върнат сумата в срок от 28 дни.

Някой отказвал ли е на DHL да получи пратката? Отговарят ли нещо след като изпратите искането за връщане?
След колко време си получавате парите по сметката?

# 559
  • Варна
Имам мейл от ДНЛ на 21.05 да очаквам пратка без указания за декларации, предоставяне на еори номер и т.н.
Да няма отново промени или да очаквам нов мейл?
Аз зарязах Некст и не съм поръчвала след брекзит.

# 560
  • Варна
Ще получиш още 1 мейл ,най-вероятно още утре.

# 561
Да се включа и аз с прясно питане- някой да има забавяне на доставката от direct? Спрямо потвърждението по имейл би следвало да пристигне между 29.03 и 01.06, но нямам нито мейл за проследяване, нито от DHL нещо. Тъкмо си мислех, че съм подготвена с всичко, понеже не съм поръчвала след брекзит, нооо явно не съм. Опитах да се свържа с чат, но ме насочиха само към определе uk номер за позвъняване

# 562
Сигурна ли сте, че сте успяла да направите поръчката, защото това е огромен срок (март-юни). Пратките от Некст Англия идват за 1 седмица. Като веднага получавате имейл от некст със заглавие “Благодарим ви за поръчката” и в самия имейл са посочени артикулите, които сте поръчали. И след 2-3 дни получавате имейл от DHL да им предоставите ЕОРИ номер и попълнено пълномощно.

Също така до момента не съм имала проблем да се свържа с тях по чата. Просто трябва да изчакате малко.

Да се включа и аз с прясно питане- някой да има забавяне на доставката от direct? Спрямо потвърждението по имейл би следвало да пристигне между 29.03 и 01.06, но нямам нито мейл за проследяване, нито от DHL нещо. Тъкмо си мислех, че съм подготвена с всичко, понеже не съм поръчвала след брекзит, нооо явно не съм. Опитах да се свържа с чат, но ме насочиха само към определе uk номер за позвъняване

# 563
Да, успях с поръчката. Просто съм направил грешка, когато съм писала тук- всъщност посоченият срок е 29.05-01.06. И точно защото идват бързо се зачудих. Звънях им- обясниха ми, че пратката се е загубила на летището при проверка и най-вероятно няма да я получа, затова ще ми върнат парите. Странното е, че два дни след разговора и това, което ми казаха, получих автоматичен имейл, че ще получа пратката до 8-10 работни дни, та сега не знам кое ще се случи точно…

Сигурна ли сте, че сте успяла да направите поръчката, защото това е огромен срок (март-юни). Пратките от Некст Англия идват за 1 седмица. Като веднага получавате имейл от некст със заглавие “Благодарим ви за поръчката” и в самия имейл са посочени артикулите, които сте поръчали. И след 2-3 дни получавате имейл от DHL да им предоставите ЕОРИ номер и попълнено пълномощно.

Също така до момента не съм имала проблем да се свържа с тях по чата. Просто трябва да изчакате малко.

Общи условия

Активация на акаунт