NEXTDIRECT.COM - 14

  • 61 000
  • 770
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 90
Здравейте, някой правил ли е поръчка след 1.07. Вярно ли е, че имало вече и такса от 24 лв, ако искаш DHL да ти освободят пратката?

# 571
  • Мнения: 1
Здравейте! Може ли някой да ми услужи с регистрацията си в Next за еднократна поръчка? Благодаря Ви предварително!

# 572
  • Мнения: 1 495
Здравейте, някой може ли да ми каже как се пазарува от сайта с карта на Пощенска банка? От сайта търсят 3д парола, което мисля, че не се предлага от банката.

# 573
  • Мнения: 59
Подробно е описано всичко в групата. Прочетете малко назад. Включително може да погледнете и моите публикации.

Няма да навлизам в подробности сега, тъй като вече съм го описвала всичко много подробно. Такса от 24 лв няма. За да направите поръчка от некст трябва да имате ЕОРИ номер (който се вади еднократно от митницата) и после се дава на DHL, за да ви освободи пратката от митница. До 5 бр. поръчани артикули не дължите такса към DHL. Комплектите в некст вкл, които са по няколко броя ромпъри да кажем се броят само за 1 артикул.

Здравейте, някой правил ли е поръчка след 1.07. Вярно ли е, че имало вече и такса от 24 лв, ако искаш DHL да ти освободят пратката?

# 574
  • Sofia
  • Мнения: 4 403
Очакваха се някакви промени след 01.07. за всички стоки, идващи от извън ЕС. Предполагам затова е зададен въпросът. Аз също се интересувам дали някой е получавал поръчка след тази дата и дали има промени. Темата я чета редовно и подробно и знам, че 24лв.е еднократната цена на ЕОРИ номера, ако не си го извадиш лично, а ползваш DHL за тази услуга. Остава въпросът има ли някакви промени след 01.07.?

# 575
  • Мнения: 90
Многократно съм правила поръчки и съм наясно с описаните неща, по назад в темата и аз съм писала. От 01.07 има промени и има такса от 24 лв, свързах се и с DHL вече. И въпросът беше зададен към хора получавали пратки след 01.07!!!

# 576
  • Мнения: 1 694
Включвам се и аз да следя отзиви за поръчки след 01.07- има ли, няма ли вече допълнителна задължителна такса?

# 577
  • INFJ
  • Мнения: 9 373
Аз имах поръчка след 1ви юли, ДХЛ дори не се свързаха с мен. Просто ми доставиха пратката... не знам.

# 578
  • Мнения: 1 495
Аз поръчах един артикул, с доставка от 11лв общо на сума 72лв. Докараха ми го след два дни. Без допълнителни такси и без подпис, както ме предупреждаваха в смс-а.

# 579
  • Мнения: 1 400
Влязох в сайта им. В секция новини има информация за промяна на таксите, последната е за намаляне на такса "Извънредна ситуация" от 1 юли от 3,60 на 1,80 лв. Не вярвам да са въвели такса от 24 лв. и да няма нито дума за нея в сайта.

# 580
  • Мнения: 14 491
Някои тук поръчваха през немския сайт, дали скоро някой го е правил?

# 581
  • София
  • Мнения: 6 269
Някои тук поръчваха през немския сайт, дали скоро някой го е правил?

Да, преди 2 седмици. С превозвач отново.

# 582
# 583
  • Мнения: 597
Някои тук поръчваха през немския сайт, дали скоро някой го е правил?

Да, преди 2 седмици. С превозвач отново.
Всичко нормално ли пристига на немския адрес, без да се изискват допълнителни документи?

# 584
  • Мнения: 445
Да, нормално пристигат на немския адрес. За 2 дни, без нужда от допълнителни документи.

Общи условия

Активация на акаунт