Мразя приятеля на майка си

  • 12 534
  • 401
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 19 249
Добре че е Невена, за да налива масло в огъня. Сър Ник (хареса ми това определение!, направо се местИ в Париж, тя да те издържа и възпитава.
А обсесиите на тема наднормено тегло и епитетите отдавна подминаха границите на добрия вкус и тон
Само да попитам - до какъв ИТМ може да се търпи партньор?

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 11:33 от Cuckoo

# 391
  • Мнения: 86
Скрит текст:
Абе кажи ми как ходиш по малка нужда? Прав или седнал - защото с това постоянно мрънкане и дълги обяснения взе да ме съмняваш.
[/quote]
Какво те интересува аз как се изхождам и от кога за оплакване има пол???Мога да си мрънкам колкото си искам!Да не съм в Северна Корея?!?!?Имам пълното право да се оплаквам колкото си искам,независимо от какъв пол съм!И ето ги пак тия двойни стандарти за това,че щом си мъж-трябва само да търпиш!Аз пък съм на мнение,че като не се страхувам да изразявам и показвам емоциите си,постъпвам 100 пъти по-мъжки в сравнение с всички останали,които не смеят и таят всичко в себе си,за да не бъдат оплюти!!!Така че се гордея с това,което съм и смятам,че съм достоен пример за подражание и няма да позволя на такива като теб да сринат самочувствието ми с абсурдните си предположения за мен!Даже напротив!На пук на хората ще бъда с високо самочувствие и ще действам така,както аз си преценя за добре!
Забравих да спамена..Относно дългите обяснения-имам си изказ и богат речник и не виждам какво общо има между начина на говорене и сексуалната ориентация!!

# 392
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Скрит текст:
Абе кажи ми как ходиш по малка нужда? Прав или седнал - защото с това постоянно мрънкане и дълги обяснения взе да ме съмняваш.
Какво те интересува аз как се изхождам и от кога за оплакване има пол???Мога да си мрънкам колкото си искам!Да не съм в Северна Корея?!?!?Имам пълното право да се оплаквам колкото си искам,независимо от какъв пол съм!И ето ги пак тия двойни стандарти за това,че щом си мъж-трябва само да търпиш!Аз пък съм на мнение,че като не се страхувам да изразявам и показвам емоциите си,постъпвам 100 пъти по-мъжки в сравнение с всички останали,които не смеят и таят всичко в себе си,за да не бъдат оплюти!!!Така че се гордея с това,което съм и смятам,че съм достоен пример за подражание и няма да позволя на такива като теб да сринат самочувствието ми с абсурдните си предположения за мен!Даже напротив!На пук на хората ще бъда с високо самочувствие и ще действам така,както аз си преценя за добре!
Забравих да спамена..Относно дългите обяснения-имам си изказ и богат речник и не виждам какво общо има между начина на говорене и сексуалната ориентация!!
Истинските мъже не мрънкат, а направо действат. Самочувствие се гради върху това което си постигнал за момента. Ти какво си постигнал досега за твоите 20 години? Знаеш ли защо на вълка врата му е дебел? Защото си върши работата сам. Какво си свършил ти до момента сам? Търсиш съвет във форума и въпреки всички дадени ти съвети казваш че ще действаш както Ти решиш. Ами действай без да мрънкаш.

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 19:31 от emokey

# 393
  • Мнения: 7 922
Ами, Ник, казаха ти го - ти само хленчиш. Това не е изразяване на емоции, а тропкане с крак, характерно за двегодишните.
Вместо да мислиш за изсечените дървета, за да бъде построен домът, в който ти така или иначе няма да се изнесеш, защо не помислиш за екологичния отпечатък, който правиш във вселената с хленченето си, запазено за поколенията на огромни гълтащи ток сървъри? И всички ние с трафика си тук вредим на природата - факт.

# 394
  • Мнения: X
И... разговорът м/у Niccckkkkk и emokey продължава. Няма лошо, забавно ми е да чета Ник, има богат речник, както се изказа момчето. Продължавай все в същия дух, мехлем за очите ни са твоите излияния, особено с удивителните знаци. Защо ли ги вкарваш постоянно тези знаци? Хм.

# 395
  • Мнения: 187
Как "защо"?! За да демонстрира колко е удивителен, с удивителни мечти, с удивителни амбиции, с удивителни способности,  познанията му са още по-удивителни, а самочувствието му е най-удивително! Вярно, че приятелят на майка му не е хич удивителен /според него/, но за това пък Ник му желае много удивителни неща да му се случат!
Та, сигурно за това!

# 396
  • Мнения: X
Може и да ни се кара, знае ли човек? Впечатляват ме тези знаци, затова го питам, за да знаем как да ги разтълкуваме тези знаци. Blush

# 397
  • Мнения: 187
Даа, изнервен ми се вижда малко. Но тук пък може да си се репчи и кара на воля, безопасно е. Не е като при онзи "големия" вкъщи.

# 398
  • Мнения: X
Добре го каза, че тук може да се репчи, форум е. Ама при приятеля на майка му – дали се репчи? Хм. Thinking Още един въпрос, Ник. Relaxed

# 399
  • Мнения: 187
Има писано по въпроса: "Толкова много ме дразни този човек,че принципно бих се сбил с него,ако беше по-лесен..Но и да го набия не мога!Той е по-висок и грамаден.А така ми се иска да го фрасна!"

# 400
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Има писано по въпроса: "Толкова много ме дразни този човек,че принципно бих се сбил с него,ако беше по-лесен..Но и да го набия не мога!Той е по-висок и грамаден.А така ми се иска да го фрасна!"
Иска, ама не му стиска.

# 401
  • Мнения: X
някой знае ли как мога да се отпиша от тази тема защото постоянно получавам известия че има отговори?търсих ,но не успях да намеря опцията .писна ми с този ник и пастрока му,майка му,невена няква и разни тъпи битовизми дето навскяъде ги има и тоя нас ни занимава а ние сме още по зле че коментираме...

Общи условия

Активация на акаунт