Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 388

  • 36 763
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 23 279
Heart Благодарност за бързия превод !
Много обида има  в Наре. Но пък детето ще обича баща си.
Боже, какво ли ни чака?

# 676
  • Мнения: 9 318

  Благодаря, хареса ми ,особено тази сцена -  Забрави ли Санджар ефе ? Не е забравил ,а дъщерята съвсем ще го изкара извън релси. Менекше -то много ще се разстрои , веднага след сватбата се очертава развод 😏

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129


Излезе тази снимка.



На 15-та минута от пускането на трейлъра е в тренда на Турция.








Половин час след публикуването и в трендовете на други страни...



Ох, падам от черешата, как си води булката на бял кон...
Има да нищим този трейлър.

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 00:17 от mariana51

# 678
  • Мнения: 3 243

Марианче Heart Eyes благодаря за превода!
Ще има голяма драма ми се струва.




Булката дали знае за Наре?

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 00:28 от mari52

# 679
# 680
  • Мнения: 3 243


Отива му да играе зейбек.










Как хубаво е гушнал детенцето.



Какви погледи само.....

Време е за сън,лека нощ!


Скрит текст:



Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 14:59 от mari52

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129


Здравейте и добро утро.
Боже, каква красота...

Знаем ден, знаем дата - чакаме пътешествието.
Успешна събота на всички.

# 682
  • Мнения: 9 318
Добро утро !

След снощния трейлър да изпием по едно турско кафе ☺



Няма да лъжа, не съм WOW  от видяното до тук, но имам някои въпросителни . Наличието на дъщеря видимо на 7,8 години и познавайки традициите им ме води на мисълта, че Санджар и Наре са били женени, имало е първа брачна нощ , нещо става ,мислят я за мъртва . Санджар пак се жени по необходимост 😏(сам не се живее) ,като гледам сякаш отива на бой не да се жени ☺

 

 Засега любов не виждам, само болка, обида, яд, нещо като " ще видиш ти кон боб яде ли "и от двете страни

 

 Мари, сигурно булката знае за Наре, то това си е градска легенда в провинциалната им общност ☺
  Марианче , явно за булките е задължително да могат да яздят кон, иначе как ще идат на сватбата си 😂

 Хубав уикенд!

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129


araselia, същото си мисля и аз. Има раздяла от 6-7 години. В първи трейлър имахме червено коланче и веднага след това - скала и коланчето в пропастта. Режисьорът каза, че са започнали с флашбек/връщане в миналото и трудното предстои, т.е. настоящето. Наре ще търси възмездие... На Санджар явно не му е ясна истината за изчезването й. Ами ще тръгваме заедно да пътуваме с историята им.




А тук забелязвате ли приятелят Гедиз как гледа, очаква явно да се появи Наре. И в началото на трея са заедно. Дали е приятел и на кого е приятел Гедиз???

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 09:46 от mariana51

# 684
  • Мнения: 9 318
Гедиз е кума, нали ? И аз видях, че е с Наре на една тераса ,познават се,обаче какъв го играе в тази сцена ,не знам. Сякаш наистина е един вид двоен агент.





 Видях вече фенове  и на тези двамата като двойка 😏

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129


Гедиз е кума, нали ? И аз видях, че е с Наре на една тераса ,познават се,обаче какъв го играе в тази сцена ,не знам. Сякаш наистина е един вид двоен агент.

Така излиза, кум е. Най-добрият приятел на Санджар.
Направо в десетката с "двоен агент". Но Гедиз се запознава с Наре в самолета - кога обаче във времето?
Ох, нищо няма да познаем, но да си разсъждаваме до 16-ти...



Наре е кръстила дъщеричката им - Мелек/Ангел.

# 686
  • Мнения: 23 279


Добро утро момичета  Two Hearts

Най-после почивни дни - нека са хубави и пълни с настроение!

Трейлърът си е доста богат на събития. И аз като Араселия  Two Hearts мисля, че това не е женитба по любов за Санджар. По скоро традицията така повелява /още повече, ако Наре я "смятат" за мъртва/.
Но ако има законен брак с Наре - този с Менекше няма ли да се явява незаконен /двуженство/? Или пък връзката му с Наре да е консумирана, ама да не са успели да я узаконят?
Като гледам Менакшето и особено баща ѝ /ако е той/ хич нямат и намерение да има разтрогване на брак.
Нали в един анонс бяха писали, че любовта между Санджар и Наре е много силна, не могат да бъдат разделени, но не могат да бъдат и заедно... Оф, че ситуация...


Затова - предлагам музика, че да можем по-лесно да приемем "случващото се" по сценарий.

# 687
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Ще чакаме сега 16 декември.

Момичета,  Hug

Приятна събота.

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129


Дали Наре след като оставя Мелек на Санджар, не изчезва отново.
В Черна гора, Санджар е с визията след раздялата им и тръгва да разбере какво се е случило...
И аз какво търся - не знам... Ама трябва да ни оплетат първо и после яваш да разплитаме...

Марта, права си, Менекшето няма да се откаже лесно, освен ако и тя не е замесена в историята с миналото или родителите й... Любов бе...

# 689
  • Мнения: 9 318
Радва ме, че ще има много море, природа и въобще красиви места във филма 😍



Общи условия

Активация на акаунт