Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 388

  • 36 741
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Ще има любов преди, ама май и след...
Раздялата за мен е гранична линия.

Тази снимка си е афиш.
Ето и източника: https://twitter.com/startv/status/1203252939877474305

Плакатът на дългоочаквания сериал "Дъщерята на посланика" вече е публикуван!

# 691
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 631
Здравейте,момичета.От тук нататък понеделниците за мен имат цвет и име-Енгин и "Дъщерята на посланика".Да им е честит рождения ден,а те пък ще са ми подарък за моя на следващия ден!Дано добре да са избрали деня и да видим един задоволяващ рейтинг,който да ни позволи да гледаме историята дълго и до край!
Така,както аз виждам нещата от трейовете,ще си имаме различен от всички досега изиграни образи Санджар.Да,той ще е богат.Но ще бъде наранен от събитията в миналото и в следствие ще се превърне в корав,неотстъпчив,студен,недоверчив мъж.Дали?!
А Наре защо се връща след толкова години и то точно на сватбата му?За отмъщение?
Всъщност,трея може нарочно да ни обърква......
не знам,мисля си разни работи и споделям.Съжалявам,че мислите ми са така разбъркани...
Дали ще критикуваме постъпките не Санджар?Дали ще ни накара да му търсим извинения,дали ще ни накара да се влюбим в него?Е,то не остана.Десет дни ще отлетят неусетно,а и втори трей сигурно ще ни пуснат...

# 692
  • Мнения: 23 229


Това "евет" на Санджар се каза  толкова бързо, сякаш ако се беше  забавил още миг и щеше да се откаже от сватбата. А го каза и с болка - видът му наистина беше като, че е жертвен агнец.



Появата на Наре - всички я видяха преди него. Видът ѝ е като на човек дошъл да си отмъсти за всичко причинено.
Ох, ще напиша нещо - ама не ме бийте моля...  newsm43
Цялостният вид на Наре /съпоставяйки го с този в миналото/ ми показва една съсипана и като че ли неуравновесена жена. 



През тези години дали не е била с циганите някъде /ако това са някакви странстващи певци и танцьори/ при тях да е родила детето и от физическата /не се и съмнявам, че е скочила от скалите и те са я намерили/, както  и психическа травма /тя счита Санджар и баща си за предатели спрямо нея, защото са я изоставили/ - да съчетава физическа и психическа болест. Най-любимите хора не са я подкрепили и тя е останала сам-сама. Трудна работа. Сега се връща за да постави всеки там - където му е мястото.



Детето е възпитавано да обича баща си, но явно тук Санджар насилствено ѝ го взима.
Или пък обратното - защитава го от някого...



При всички положения обаче Наре е страдащата.



От всичките видени трейлъри що имам чувството, че Санджар няма да е много "бял" в историята.

# 693
  • Мнения: 20 905


Кой помогна на Наре, да изчисти миналото си. Thinking

Тя се връща, в деня на сватбата на Санджар необезпокоявана от

властите, от които предполагам е избягала, незащитена от баща

и любим. Thinking

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Момичета, като чета предположенията и въпросите на всяка от вас - ами всичко като че ли е в историята ни. А дали сме познали - ще разберем.
Къде ли е тръгнал Санджар - вляво е брат му, ама какво име са му сложили - YAHYA/ЯХЯ - ама х-то се търкулва през гърлото, почти не се произнася. Може да се чуе в преводача как се произнася...




ДА ДОПЪЛНЯ:
Артистанбул току-що се сетиха за Енгин и новия му проект. Освен Енгин и Дооукан/брат му в сериала, е в Артистанбул:
https://twitter.com/Artistanbul1/status/1203285938354479104

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 14:16 от mariana51

# 695
  • Мнения: 3 243
Здравейте момичета! Hug Hug Hug
Чета вашите предположения и си мисля, че ние ги правим от трейлърите ,а те понякога са объркващи.
Значи Санджар е имал дъщеря, която се е родила преди 6 години.Наре дали му е казала за това? Къде е заминала и къде е родила детето, като той я търсил дълго.Явно причината за да не са задно е баща и.Може би я затворил някъде?Тя е научила, че Санжар ще се жени от приятелят му, с който се запознаха в самолета,и е дошла да му каже за дъщеря им.Но с каква цел точно на сватбата? Явно, че историята ще бъде като Kara Sewda,обичат се, но не могат да бъдат заедно.






Original: https://www.instagram.com/p/B5v7C4spRfM/


Официална информация - Storyline # SefirinKız 🆕
Известната любовна история от Егейско море, за Нара, дъщеря на посланик, и Санджар, бедняк, който започва в детството.
След като веднъж се срещнаха през лятото в Бодрум, в продължение на дванадесет години те се виждаха само два пъти през двете седмици на училищните ваканции, но всеки ден пишеха писма. Минаха години и те бяха на разстояние поради семейния натиск и бурните събития. Въпреки всички трудности, ще успеят ли нашите герои да рестартират своята епична любовна история? Или са загубили шанса си завинаги?


Скрит текст:
🆕Официальная инфорция - сюжетная линия #SefirinKız 🆕
Знаменитая история любви c Эгейского моря, о Наре, дочери посла, и Санджаре, бедном парне, которая началась в детстве.
Однажды повстречавшись летом в Бодруме, они за двенадцать лет только дважды видели друг друга в течение двух недель школьных каникул, но писали письма друг другу каждый день. Прошли годы, и они оказались на расстоянии из-за давления семьи и бурных событий. Несмотря на все трудности, добьются ли успеха наши герои перезапустив свою эпическую любовную историю? Или они потеряли свой шанс навсегда?

#SefirinKız #NeslihanAtagül #EnginAkyürek
https://m.vk.com/eatb_haber?from=groups

Ще видим малко остана!
Радвам се, че агенцията на Енгин ,Артистанбул  се е събудила. Навяваха ме лоши мисли.
















Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 16:00 от mari52

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Гледам, гледам и ми се струва, че тази снимка е промоционална.
Освен, че е в афиша, много са официално облечени Енгин и Неслихан.
Скоро ще ни ги покажат.

100 процента съм убедена, че няма историята ни да е като "Черна любов". Неслихан не е актриса, която ще приеме роля - завтор, повтор. За Енгин пък - направил си е проучването.
 
Все още не е официално промотирана историята на сериала ни.
И това скоро ще разберем.
Е, но нека знаем, кой, къде, какво пише.

# 697
  • Мнения: 23 229


Тъпан, зурни - типичната турска музика, за традиционна турска сватба.
Впрочем и в българската народна музика се ползва този инструмент /зурна/ - зная, че звучат в Пиринския регион.
За други места - не съм компетентна, но явно има. Намерих това възможно най-кратко видео за илюстрация. Събор Жеравна 2014 год.


Скрит текст:


Булката съответства на традицията също - с червено коланче /символ на чистотата ѝ/. Защо е обаче на бял кон?
Явно това също има някаква символика.

Помните ли как тръгна за сватбата си булката Асие от "Ако бях облак"? На бял катър/магаре, защото тя си беше от много бедно семейство и село. Цялата процесия слезе от едни чукари по една тясна пътека и после със скъпите коли тръгна процесията.





Цитат
ДА ДОПЪЛНЯ:
Артистанбул току-що се сетиха за Енгин и новия му проект. Освен Енгин и Дооукан/брат му в сериала, е в Артистанбул:
https://twitter.com/Artistanbul1/status/1203285938354479104

Хади бакалъм... Разгеле...


Цитат
100 процента съм убедена, че няма историята ни да е като "Черна любов". Неслихан не е актриса, която ще приеме роля - завтор, повтор. За Енгин пък - направил си е проучването.

Каква "Черна любов" какви 5 лева? Това предположение се върти в някои руски групи, за които  Неслихан трябва да стои само на ниво този сериал. Нищо друго, никакви нови проекти, партньори и прочие. Пък уж ѝ били фенки... Сега ще имат тема за злословене и злепоставяне, ще търсят прилики или както се казва "под вола - теле".
Смешни са ми. Въобще група фенове, които са се вкарали само и единствено в един сериал или филм и нищо друго не виждат и не приемат.
Жалко, много жалко...
 

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 16:22 от Марта_49

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068

Цитат
100 процента съм убедена, че няма историята ни да е като "Черна любов". Неслихан не е актриса, която ще приеме роля - завтор, повтор. За Енгин пък - направил си е проучването.

Каква "Черна любов" какви 5 лева? Това предположение се върти в някои руски групи, за които  Неслихан трябва да стои само на ниво този сериал. Нищо друго, никакви нови проекти, партньори и прочие. Пък уж ѝ били фенки... Сега ще имат тема за злословене и злепоставяне, ще търсят прилики или както се казва "под вола - теле".
Смешни са ми. Въобще група фенове, които са се вкарали само и единствено в един сериал или филм и нищо друго не виждат и не приемат.
Жалко, много жалко...
 


Ами в началото имаше доста сюжетни истории за които писахме да имаме едно на ум. Оприличаването идва от това, че Санджар е бил беден, а после става богат. Но, едно на ум...
Припомням:


https://twitter.com/TvDunyasii/status/1169533473817792512

Ето какво написаха в туитър TvDunyasii:
Първият бюлетин от канал Star tv:
Той се връща с телевизионния сериал "Дъщерята на посланика"

Звездният актьор Енгин Акурек ще се появи пред зрителите в ролята на Санджар. Започнахме да обсъждаме кадровия състав и историята на сериала „Дъщеря на посланика“, която се очаква с голям интерес.
В новия сезон на телевизионния канал Star, в амбициозен проект съвместно производство на NGM и O3 Media, Енгин Акюрек ще играе богат/състоятелен мъж Санджар Ефеоглу, чиято дума се чува и е влиятелна в региона.


Няма беден Санджар.

# 699
  • Мнения: 23 229


Най-вероятно сцена от сватбата на Санджар.

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


А сега, отново размисли.
Санджар казва: Денят на сватбата ли чака? Не можа да се смириш, че съм те забравил ли?

Ами той знае че е жива, но "знае" и нещо невярно. Тук май се е намесила майка му. Помните в репортажа, какво каза Гонджа Джиласун  за своята героиня Халисефе, майката на Санджар: Много жени и майки в Анадола ще видят себе си в Халисефе. Причината е очевидна. Те са майки, които искат благополучие за децата си. И Халисефе иска благополучие за децата си. Много обича Санджар, но не го изпуска от очи. Явно авторитарна, властна майка...


# 701
  • Мнения: 23 229


А сега, отново размисли.
Санджар казва: Денят на сватбата ли чака? Не можа да се смириш, че съм те забравил ли?

Ами той знае че е жива, но "знае" и нещо невярно. Тук май се е намесила майка му. Помните в репортажа, какво каза Гонджа Джиласун  за своята героиня Халисефе, майката на Санджар: Много жени и майки в Анадола ще видят себе си в Халисефе. Причината е очевидна. Те са майки, които искат благополучие за децата си. И Халисефе иска благополучие за децата си. Много обича Санджар, но не го изпуска от очи. Явно авторитарна, властна майка...




Ами добре мисля предположих, че Санджар няма да е много "бял", а ще е бая труден.
Богат - ще има пари, чифлик, скъпа кола, влиятелен и думата му ще тежи...
Но - какво ще е сърцето му?

Досега Енгин не е играл /как да го кажа/ "тъмен" човек. Всъщност Мустафа Булут си беше откровено своенравен, властен и обсебен що се отнасяше за любовта му към Нарин.  Но пък Енгин преобърна зрителската нагласа спрямо героя си и направи така, че публиката да го хареса. Досега всичките му герои си бяха пълнокръвни и в голяма степен положителни личности.
Може  да е избрал Санджар Ефеоглу като предизвикателство за себе си и за зрителите.
Имам чувството, че ще берем ядове със Санджар бей.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Тази снимка ме разсмя. Браво за този момент.
Санджар казва на Наре: Познаваш ме. Падам на колене само, когато играя зейбек.
И на сватбата си играейки зейбек, и на колене, вдига глава и пред него Наре...
Менекшето изправена зад него, зад масата...

Марта, нека берем ядове.
Нека да споделя и друго.
Наре какво каза в трейлър 3: Доведох дъщеря ти, Санджар ефе. Казах й: "Твоят баща много ще те обикне." Защото баща ти е човекът, който обича най-красиво на света.

Това в червеното, а? Добре звучи.
С дъх на любов...

# 703
  • Мнения: 20 905


Всички пътища водят до хора. Единственият истински лукс е луксът на човешката комуникация.
Антоан дьо Сент Екзюпери
Цитат
Защото баща ти е човекът, който обича най-красиво на света.
Наре знае, но дано видим и ние. Wink

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Асоциации...
Санджар с халка. Сключил е брак с Менекше, но дали е консумиран???
Имам предвид преди подписа, защото в деня на подписа той гушва Мелек.

А защо Наре е крила и дали е крила? Защо е този опит за скачане от скалата? Баща й, Санджар, кой е виновен, кой е прав, кой е крив...
Като видим интродукцията/шапката на сериала, доста неща могат да ни се подскажат. Любов е имало, но ще я бъде ли???

Не искам да ми звучат пророчески думите на сценаристките: Тази сага започна в морето, завърши с вятъра на небето.
Или думите на режисьора - дано се отнасят за преди границата/раздялата: Сериалът "Дъщерята на посланика" ще разкаже за любовта, страстта, невъзможността да се съберат... И легендарна история.
Или думите на Ураз Кайгълароглу, в ролята на най-добрият приятел на Санджар, Гедиз: Ситуацията при Наре и Санджар... Тук се е превърнала в легенда, тоест, любовта им. Нещастната любов винаги се превръща в легенда, и тяхната любов е станала такава.

Искам тази любовна история превърнала се в легенда да е за това, че любовта е победила.

Общи условия

Активация на акаунт