Пак за чантите на Gabol

  • 3 502
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 182
дайте сайт с тези продукти да ги видим:)

http://www.gabol.es/cataloge.asp?idG=2

Със закъснение видях, че Шани е пуснала линк, ама не мога да си изтрия пост-а, дава ми грешка.

# 16
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Миналата година дъщеря ми беше 1 ви клас. Взехме раница на Габол + 2 сакчета + несесер .Много съм доволна. Даже и след това мятане цяла година пак е добре на външен вид. Пера я в пералнята всяка седмица - никакви проблеми. Само като допълнение да кажа че имаме чанти и портмонета на УИНКС /сега са доста модерни/ от първото пране ваденките се отлепват.

# 17
  • Мнения: 2 768
Само като допълнение да кажа че имаме чанти и портмонета на УИНКС /сега са доста модерни/ от първото пране ваденките се отлепват.

Мани, имам чувството, че тази година всички ще са с Уинкс чанти, сигурно ще си ги бъркат  Laughing

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Щерката не ги харесва Уинкс-ките и пО-добре.
Но един Габол мисля, че заслужава  Peace

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ма, те хич не са лоши моделите на тез чанти ГАБОЛ  Hug
Дайте конкретен магазин, откъдето мога да купя раничка-чанта, с която да ходя с Малечко-ПАлечко на разходка.
Сега имам една раничка на Адидас, ама искам още една, и пак ще взема на Адидас, че не ми се търси, ама виж ГАбол- са готски.А за Чико- 50 лв.  за раничка  Shocked няма да дам

# 20
  • Мнения: 175
  нямам право да правя реклама така че относно Gabol който иска да ми се обади на 0888293892

# 21
  • Мнения: 2 768
Щерката не ги харесва Уинкс-ките и пО-добре.

Оф и моята, слава богу!!!

# 22
  • Мнения: 431
Блазе ви, ей! Моята пък се е пощурила с тези Уинкс, ама раница за 80 лв за първи клас няма да я огрее...Габолските и аз ги харесвам, много са здрави и красивички.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Последно - къде в София има разнообразни модели на Габол?

# 24
  • Мнения: 6 472
Шани, виж в Стил 99 при вас. Аз на Мойта от там и купувам.
По въпроса за качеството - нямам никакви оплаквания. Относно цената - да има и по 15, но те са от по- малките модели.
Имаме и от въпросните раници с Ункс. Щерката сама си я купи, но отбягваше да ходи с нея на училище, защото и е тежка. Иначе чантата е много хубава и здрава, но си е "масивна" Confused

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, виж в Стил 99 при вас. Аз на Мойта от там и купувам...

ахъм. За там знам! Питам и за други местенца...

# 26
  • Мнения: 1 756
Ка4есто неуспоримо

Общи условия

Активация на акаунт