БГ манекенки и мутреси: кои харесвате, кои не

  • 39 546
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Днес всички сте против мен и Цецка newsm45
Бубке недей така,че бяха казали тук че си приличам с Цеци и тва с излъчването...

И на мен ми приличаш на Цеци, но аз нямам лошо мнение за нея.  Wink
Иначе от БГ манекенките харесвам най-много Ивайла Бакалова, която май е една от малко успели.
...и умни....

# 16
  • Мнения: 677
Харесвам Гергана Полежанова- красива и умна.
Съгласен съм , и аз я харесвам нея .  Peace

Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 16:29 от tedinew

# 17
  • Мнения: 1 416
Харесвам Гергана Полежанова- красива и умна.
Това е единствената манекенка, която харесвам...  Laughing Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
на мен ми харесва Жени Калканджиева, има много нежно излъчване и достатъчно акъл, за да успее

Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 16:34 от Amidala

# 19
  • Мнения: 743
И аз съм за Диляна Попова. Много красиво създание.

# 20
  • Мнения: 5 622
Днес всички сте против мен и Цецка newsm45
Бубке недей така,че бяха казали тук че си приличам с Цеци и тва с излъчването...

Приличаш ти..дръжки. Има нещо в теб, което напомня за нея, но като цяло не си приличате, ама изобщо  Wink Ти имаш по-пухкаво лице, а тя е с изпити и скулести черти. Единствено веждите ви си приличат, но да ти кажа, само да не се разсърдиш, ако може не ги вирвай толкова тези твои вежди, че много изкуствено стоят  Rolling Eyes

Не съм с лоши чувства към никого, включително и към теб   bouquet

# 21
  • Мнения: 13 512
Никак не ми е приятна...егати грозните цици,дето си е направила.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Днес всички сте против мен и Цецка newsm45
Бубке недей така,че бяха казали тук че си приличам с Цеци и тва с излъчването...

Приличаш ти..дръжки. Има нещо в теб, което напомня за нея, но като цяло не си приличате, ама изобщо  Wink Ти имаш по-пухкаво лице, а тя е с изпити и скулести черти. Единствено веждите ви си приличат, но да ти кажа, само да не се разсърдиш, ако може не ги вирвай толкова тези твои вежди, че много изкуствено стоят  Rolling Eyes

Не съм с лоши чувства към никого, включително и към теб   bouquet
Пухкаво ми е лицето да,ама са щото съм по дебелшка иначе ни ми толкоз,де да беше скулестооо.А относно веждите не се сърдя луда ли си,ама са ми такива винаги съм била с такава форма откакто ги скубя и се харесвам да ти кажа,мисля че ми отива.Изкуствено ти се струва защото ги подчертавам с молив,сигурно за тва. Grinning

Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 17:03 от КАРЧЕВА

# 23
  • Мнения: 5 622
Днес всички сте против мен и Цецка newsm45
Бубке недей така,че бяха казали тук че си приличам с Цеци и тва с излъчването...

Приличаш ти..дръжки. Има нещо в теб, което напомня за нея, но като цяло не си приличате, ама изобщо  Wink Ти имаш по-пухкаво лице, а тя е с изпити и скулести черти. Единствено веждите ви си приличат, но да ти кажа, само да не се разсърдиш, ако може не ги вирвай толкова тези твои вежди, че много изкуствено стоят  Rolling Eyes

Не съм с лоши чувства към никого, включително и към теб   bouquet
Мухкаво ми е лицето да,ама са щото съм по дебелшка иначе ни ми толкоз,де да беше скулестооо.А относно веждите не се сърдя луда ли си,ама са ми такива винаги съм била с такава форма откакто ги скубя и се харесвам да ти кажа,мисля че ми отива.Изкуствено ти се струва защото ги подчертавам с молив,сигурно за тва. Grinning

Може  Thinking А и прекалено дълги сякаш ги виждам аз  Thinking

Извинете за оффтопика  Blush

# 24
  • Мнения: 495
Карчева, вие с Цеци имате прилика, така като ви гледам
пък иначе по темата - аз харесвам естествено красивите жени, много е лесно да те одялкат и силиконират, пък ние тук се накъсваме от диети, спорт, секс и какво ли не още, в името на хубавата фигура

# 25
  • Мнения: 5 622
Никак не ми е приятна...егати грозните цици,дето си е направила.


Според мен имплантите на Велинова са кръгли, затова и гърдите и стоят така като лепнати. Друг фактор е, че сигурн е била твърде плоска преди силикона и сега като има пълнеж, гърдите стоят някак раздалечени (щото първоначално е нямало достатъчно материал)  Thinking

# 26
  • Мнения: 495
повтарям някого, чак сега прочетох коментарите нагоре

# 27
  • Мнения: 5 622
Карчева, вие с Цеци имате прилика, така като ви гледам
пък иначе по темата - аз харесвам естествено красивите жени, много е лесно да те одялкат и силиконират, пък ние тук се накъсваме от диети, спорт, секс и какво ли не още, в името на хубавата фигура

Живи да ви ожали човек  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 5 289
Цеци има само силикон в циците,никакви други корекции. :xarms:40кг след раждането на дъщеря си е свалила с много глад и фитнес.

# 29
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Харесвам Гергана Полежанова и Божана Татарска! Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт