Добър зъболекар в София

  • 594 847
  • 936
  •   2
Отговори
# 390
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, моля, ако някоя има  актуален телефон и координати на д-р Божидар Цонов

Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 11:52 от bebelia

# 391
  • Мнения: 0
Здравейте, имам час за въпросния д-р Димчев благодарение на положителните ви отзиви за него. Болят ме 2 зъбчета, нещо не ми ги направиха като хората преди 2 месеца и ми ги запушиха с пломби без да ми вадят нерва, а си бяха с големи дупки. Някой може ли да ми каже колко долу горе ще ми струва вадене евентуално на 2 нерва+новите пломби? Другото, което ме притеснява е, че упойки трудно ме хващат...

# 392
  • Мнения: 10
Здравейте,

от известно време се оглеждам и търся стоматолог, при когото да започна лечение. Проблемът е, че ме чака много дълго, и вероятно много скъпо лечение на много зъби, затова все не събирам смелост.

Търся препоръка за кабинет / клиника, в района на Изток / Плиска / Гео Милев.
Предпочитам да работи с НЗОК и да не взима твърде скъпо, но пък и да не работи нискокачествено за без пари... Ако е в клиника, по-добре, защото вероятно ще имам нужда от разни хирургически намеси, снимки и прочее, така че ако всичко е накуп, супер.

Благодарна съм, ако можете да ме насочите!

# 393
  • Мнения: 0
Здравейте ! Искам да ви кажа , че вече си оправих всички зъби . Беше ме страх , защото тук нямаше мнения за зъболекаря , който ми беше препоръчала една приятелка . Много съм доволна , доктора е супер и много внимателен . Зъбите ми вече са наред и скоро няма да се налага да ходя на зъболекар . Много добро впечатление ми направи това , че между пациентите кабинетът се почиства и дезинфекцира основно . Другаде не съм виждала такова нещо . Сигурно половин час се губи време за дезинфекция . Но пък няма опасност да се заразиш с нещо . Много съм доволна . " Бютидент " Мисля , че имат сайт .

# 394
  • Мнения: 0
http://happydent.bg/ - д-р Десислва Петрова - близо да Плиска, работи с НЗОК, добра е и бачка качествено Simple Smile

# 395
  • Мнения: 3 606
Препоръчаха ми - няколко човека - д-р Траянов в Борово... Цял ден се опитам да се свържа с него /не си вдига тел/, най-накрая успях. Оказа се, че не работи в събота и неделя, а най-късния час за прием на пациенти през работната седмицата е 17.30 Shocked .... Този човек частен стоматолог ли е, или е на щат в държавната администрация се чудя... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Изсмя ми се, като помолих за по-късен час на която и да е дата! Накрая каза: Помислете си, и ако решите за 5 и половина, се обадете.
Ако решите за 5 и половина?!?!  Sick Все едно аз по цял ден съм си вкъщи и си решавам кога ми е кеф да отида на зъбар.  #2gunfire
Много съм разочарована и отворена за предложение в района. Praynig

# 396
  • Мнения: 1
Здравейте, веднага мога да ви препоръчам в този район д-р Дойчин Ангелов.  Абсолютен професионалист. Гарантирам ви че ще останете много доволна от неговата работа и отношение. Аз съм му пациентка от дълго време и не бих го сменила с никой друг. Работи много прецизно, внимателно и има невероятен подход към пациентите и работата си. Обяснява много подробно за проблемите които имате със зъбите. Намира се в Стрелбище, на кръстовището на бул. Гоце Делчев и бул. България, на ул. Твърдишки проход 23, ет. 5. офис 18. тел за връзка 0879 172347.
Определено няма да сгрешите не само вие, а всички които се нуждаят от професионално зъболечение. Успех Simple Smile

# 397
  • Мнения: 0
Zdraveite, dylgo vreme si tarsih unikalia zybolekar, za6toto sas zybite sam mnogo zle. Ot strah, vypreki 4e sam myj, ot tova 4e mnogo boli vse otlagah hodeneto na zybolekar. Popadah na kakvi li ne zybari, koito misleha kak samo da mi vzemat parite i kak byrzaha da pretupat rabotata za6toto gi 4akal sledva6tiq pacient, ot zybite mi ne be6e ostanalo po4ti ni6to. Dokato edin slan4ev leten den na tazi godina ne razbrah za d-r Doychin Angelov. Kazah si - e, 4e az kade li ne hodih 6te otida i pri nego. Dobre 4e otidoh. Tova e moqt zybolekar. Sega imam perfektna bqla usmivka i zdravi zybi. Hora, prepora4vam vi go. Cqloto moe semeistvo sme mu pacienti i moite priateli. Tozi 4ovek ima unikalno otno6enie kam pacienta. Obqsnqva podrobno, pokazva s kamerata kade sa ti problemite, pravi snimki predi i sled manipulacia.... mnogo sam dovolen. Prepora4vam vi go. tel. 0879 172 347.

# 398
  • Мнения: 3 606
Благодаря ви за старанието да се регистрирате в сайта, за да оставите препоръки за Дойчин Ангелов. Достатъчно са двама човека, няма нужда да се регистрирате повече хора за целта  Peace Simple Smile

# 399
  • Мнения: 0
Когато срещнете такъв зъболекар като д-р Ангелов и вие ще искате да се регистрирате и да го хвалите. Но явно, повече ви харесва да пишете по форумите, просто така, само като гледам, че имате 274 публикации и си правя сметката, че освен да висите пред компютъра и да пишете глупости, явно нищо друго не правите, а в това време зъбите ви продължават да се развалят.
Аман от хейтъри!!!!!!!!!!!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 400
  • Мнения: 3
Е то пък бива, бива, ама такава тъпа рекламка. Разбрахме, че д-р Дойчин е/сте "велик". Достатъчно.
Milko84, много бързо превключваш от латиница на кирилица ?

# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 14
д-р Калина Пейчева
работи в стоматологичния факултет на МУ, но също така има и частен кабинет.
работи качествено и внимателно и не взима въобще скъпо

# 402
  • София
  • Мнения: 7
В моя черен списък слагам под №1 ДР СИМЕОН ЙОНОВ. Ходила съм и при други разочароващи зъболекари, но толкова пари дадени на куп, нито веднъж сложено лекарство, такова бързане, не снимане на зъб при който има съмнение и след това не вдигане на телефона, и едва ли не отричане да ме е лекувал не ми се е случвало..

Безкрайно съм учудена от този пост - аз влязох в темата, за да препоръчам именно този невероятен стоматолог.. Ходила съм редица пъти при него и при всяко посещение той подхожда с огромен професионализъм и внимание към пациента - винаги подробно изслушва, анализира, преглежда с голямо внимание, обезболява по желание на пациента, работи с последни поколения материали - качествени и издържливи, на всичкото отгоре е много отговорен и отзивчив - телефонът му постоянно е включен и ми се е случвало дори да ме приеме по спешност в кабинета си през почивните дни, при условие, че има семейство с две малки деца..Съпругът ми също го посети по моя препоръка - подмени му два инлея, които вече две години не са помръднали при условие, че предишните (правени при друг стоматолог) се чупеха на всеки 6 месеца..Какво повече да кажа освен: Благодаря Ви, д-р Йонов за хуманното отношение, професионализъм и отдаденост. Вие сте един от малкото лекари, които с пълна сила спазват и прилагат дадената Хипократовата клетва за етично упражняване на професията!

# 403
  • Мнения: X
Здравейте,

Търся препоръка за кабинет / клиника, в района на Изток / Плиска / Гео Милев.

Аз ще добавя д-р Портарски , 22 ДКЦ на Плиска при когота си правя зъбите може би 10-12 години, и нямам никакви ама никакив забележки от него и качеството на извършваните зъбни услуги. Мсиля че не се и чака много за часове най вече-винаги имат свободни  , чака ес единствено при самото посещение , защото не винаги се спазват дадените часове но иначе аз съм безкрайно доволна.

# 404
  • София
  • Мнения: 70
Да по хваля отново д-р Димчев.. Сега се връщам от него. Благодаря ви за насоката  Hug

Общи условия

Активация на акаунт