Добър зъболекар в София

  • 594 851
  • 936
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 175
А относно прехвалената Деси Илиева ще кажа,че вече не съм и фен!Много хубави мнения,много реклама,много мила и внимателна-факт...,но има една поговорка ако нещо се случи веднъж е случайност,но ако се случи и втори път значи ще има и трети.Та това сякаш е казано за нейните грешки.

# 421
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, моля, ако някоя има  актуален телефон и координати на д-р Божидар Цонов
0897895493  това е телефонът на д-р Цонов, кабинетът му е на Солунска - до бул. Витоша

# 422
  • Мнения: 0
А да знаете някой добър в Дианабад ? освен тези клиники, че те вземат скъпо....

# 423
  • Мнения: 1
Защо всички търсите нещо хем евтино, хем качествено?!?! Нима не знаете, че цената се определя от качеството? Не може някои стоматолог, който работи качествено да не оценява високо труда си. След като сте готови да давате луди пари за всякакви неща, трябва да се научите да давате пари за зъболечение, иначе изходът е един - евтиното излиза много по-скъпо!!!

# 424
  • Мнения: 418
Защо всички търсите нещо хем евтино, хем качествено?!?! Нима не знаете, че цената се определя от качеството? Не може някои стоматолог, който работи качествено да не оценява високо труда си. След като сте готови да давате луди пари за всякакви неща, трябва да се научите да давате пари за зъболечение, иначе изходът е един - евтиното излиза много по-скъпо!!!

май така излиза ... една така ми оправи зъба докато бях в 8 месец бременна, че развали и другия до него  ooooh! и така вместо един двата зъба са за вадене вече  Twisted Evil

# 425
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 845
Защо всички търсите нещо хем евтино, хем качествено?!?! Нима не знаете, че цената се определя от качеството? Не може някои стоматолог, който работи качествено да не оценява високо труда си. След като сте готови да давате луди пари за всякакви неща, трябва да се научите да давате пари за зъболечение, иначе изходът е един - евтиното излиза много по-скъпо!!!
Viktoria Mangova, при зъболекарите пък въобще цената не е гаранция за качество! От опит го твърдя.

# 426
  • Мнения: 1
Лита, възможно е и това, но пак зависи за вас какво означава скъпо и какво евтино...  Simple Smile

# 427
  • Мнения: 2
Здравейте,

Възможно ли е някой да ми предложи добър стоматолог, който се занимава с ендодонтия в София. Под добър имам предвид някой, който се отнася сериозно към случая, не гледа да вземе само парите, а наистина да оправи зъба. Естествено на приемлива цена, доколкото това е възможно.

Ако имате предложения/впечатления от някой конкретен, моля да ми пишете на лично съобщение Simple Smile

Благодаря предварително на отзовалите се!

# 428
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
Защо всички търсите нещо хем евтино, хем качествено?!?! Нима не знаете, че цената се определя от качеството? Не може някои стоматолог, който работи качествено да не оценява високо труда си. След като сте готови да давате луди пари за всякакви неща, трябва да се научите да давате пари за зъболечение, иначе изходът е един - евтиното излиза много по-скъпо!!!
Ама че изказаване! Crossing Arms

Първо всеки има различно мнение за скъпо и евтино - естествено според възможностите си.

Второ, не всеки е готов да дава „луди пари за всякакви неща”. За съжаление в България хората, които не могат да си позволят зъболечение и са на прага на бедността, са твърде много (само един от многото примери: колко пенсионери имат реституирани имоти? А от 300 лв. пенсия, за какво по-напред? Дали за мляко и хляб, за парно и ток или за... зъби?).

Трето, говорим за разумни цени. Това, че всяко нещо си има своята цена, включително и трудът на стоматолога, ние много добре го знаем. Не сме паднали от Марс и също работим и също искаме да се цени труда ни. Също така знаем, обаче, че доста зъболекари се изхвърлят бая над възможностите си. Naughty

Именно затова е и тази тема - препоръчайте ми добър зъболекар, пък аз ще си преценя дали мога да си позволя лечение при него.

И last but not least, не е ли по-добре все пак някакво лечение, отколкото никакво, понеже не мога да си позволя да отида в елитната клиника на д-р едикойси? Въпросът е реторичен, не ми отговаряйте.

# 429
  • Мнения: 0
Не знам но и на мен ми беше близо....ходих при д-р Анастас Василев и ми излекува кариеса и ми сложи пломба .... много добре подходи за да не гноясва след ваденето на корените.....ако някой го вълнува на сайта му има карта - http://www.anastasvasilev.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1 … 0%BA%D1%82%D0%B8/ . Преди мен имаше една майка с дете много добре го предразположи нз за мен е добър...

Моля, препоръчайте ми зъболекар около Дианабад, София, който да работи със здравна каса. Става въпрос за кариес. В местната поликлиника не искам да ходя.  Stop Държа да работи без да ме боли, да е мил и учтив.

Присъединявам се към молбата Hug Също ме вълнува има ли някой отзиви от работата на д-р Анастас Василев, дентален лекар отново в Дианабад? Точно до нас му е кабинетът, но се притеснявам да отида така "на сляпо"...

# 430
  • Мнения: 2 140
Здравейте, не съм от София. Казаха ми, че ще ми вадят зъб, защото е некадърно направен и пломбата е под венечната линия, в корена на зъба и в контакт с венеца. Искам да отида при някой добър професионалист в София, който да може да реагира в такива спорни ситуации, а не просто да слага пломби. Някой чувал ли е нещо за Д-р Калчо Кисов, чух, че правел всякакви импланти и нестандартни процедури? Няма ли някой зъболекар в София, който да се води безспорен професионалист и светило? Знам, че всичко е субективно, но искам някой зъболекар, който е доказал себе си и ще се бори до последно да не ми вади зъба. 

# 431
  • sofia
  • Мнения: 8 958
Много гъвкава в часовете, вмъква при спешност.
Единствения минус е, че има много пациенти и се чака.
9/10 - заради навалицата.
От личен опит (не при тази зъболекарка), но човек, който не си разпределя времето и не цени това на пациентите си, не се доверявам. Да не говорим, че като работи при подобно напрежение от чакащи, страда и качеството на работата.
За себе си намерих зъболекар (на този етап), моя мъж нещо не му допадна (но той е с претенции, защото цял живот страда от  препоръчани и непрепоръчани "професионалисти"). На късмет (след като беше ходил при още 2-3-ма), отиде при един и за сега е доволен (кариеси, коренови лечения и подобни). Окончателно мнение след 7-8 месеца, като му приключат присажданията и имплантите.
Имам си наколко мои критерия - да има сестра, да работи с ръкавици и да не се чака пред кабинета (при положение, че имаш час)

# 432
  • Мнения: 3 606
Много гъвкава в часовете, вмъква при спешност.
Единствения минус е, че има много пациенти и се чака.
9/10 - заради навалицата.
От личен опит (не при тази зъболекарка), но човек, който не си разпределя времето и не цени това на пациентите си, не се доверявам. Да не говорим, че като работи при подобно напрежение от чакащи, страда и качеството на работата.
Имам си наколко мои критерия - да има сестра, да работи с ръкавици и да не се чака пред кабинета (при положение, че имаш час)
То не е въпрос само на разпределяне на време, а по-скоро на приемане /неотказване/ за вмъкване на обадили се в последния момент пациенти уж "спешни". Другата страна на медала се отнася и до нашата култура като потребители. В чужбина можеш да си запишеш час за след месец и да си го чакаш, но тук не можеш. Отворила ти се видиш ли дупка за утре между маникюра и срещата за вечеря, и защо да не се вмъкнеш с един час за зъболекар, ей така, по спешност.
Иначе критериите за чистотата и наличието на сестра ги споделям и аз. Колкото до напрежението от пълната чакалня - не, в случая няма напрежение върху работата, тя си е свикнала на такъв ритъм и в такава обстановка.
Все пак на мен ми е твърде далече и продължавам да се оглеждам. Дай координати на твоя зъболекар, най-вече местоположение.

# 433
  • Мнения: 27
Здравейте,някой  може ли да ми каже дали има впечатления от д-р Янкулова?Кабинета й се намира на ул.Странджа,това е между бул.Сливница и Опълченска.

# 434
  • sofia
  • Мнения: 8 958
Doro, моята е в Младост 4 (зад Фантастико), а на мъжа ми на Редута (малко след парка).
Цените и на двамата са идентични и методите на работа - сравняваме почти ежедневно.... пломба 60-70 лв. При умъртвяване на зъб, вадене на корени и пълнене, цените също бяха почти еднакви.
"Козметичните" услуги,като избелване,зъбен камък и пр. също са идентични.
Дават касови бележки, водят нещо като картон, какво са правили и работят с касата (поне пломбите на децата излизат по-евтини)

Общи условия

Активация на акаунт