Ямбол - 8

  • 14 712
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Аз пак съм тук за да споделя, че ни проряза първото зъбче. Много съм щастлива newsm44 newsm44.
И вие ли така се радвахте? На всеки зъб ли ще се чувствам така?
На първото се радвах много.Излезе ни на 5-6 месеца.На другите,не толкова.Просто всичките ни зъби излязоха с температура,лош сън и сапътващи заболявания.Чак сега съм радостна,че излезе и последният ни зъб. WinkКрай на мъките! Crazy

# 16
  • Мнения: 9
Аз пак съм тук за да споделя, че ни проряза първото зъбче. Много съм щастлива newsm44 newsm44.
И вие ли така се радвахте? На всеки зъб ли ще се чувствам така?
Благодаря, че се отзова. Аз съм чувала, че колкото по-късно излязат толкова по безболезнено е и затова се радвам, че чак сега изби. Незнам  другите кога и как ще излязат, но този я мъчеше сериозно от 4 дена. 

# 17
  • Мнения: 9
Не трябваше този цитат да избера, но дано ме разберета. Sad Както казах по-горе нова съм, а и Дебора не ме оставя.

# 18
  • Мнения: 3 537
Не трябваше този цитат да избера, но дано ме разберета. Sad Както казах по-горе нова съм, а и Дебора не ме оставя.
Разбрах те. LaughingЗъбите когато излязат-тогава!Нищо не можем да променим. LaughingПри нас излизат рано по наследство явно. Peace

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пак съм тук за да споделя, че ни проряза първото зъбче. Много съм щастлива newsm44 newsm44.
И вие ли така се радвахте? На всеки зъб ли ще се чувствам така?

Честито първо зъбче на Деби!   bouquet
Аз лично на всеки зъб се радвам. За сега са ни само три и един на път, ама с този последния голям зор вижда милата.
Аз се изнасям, че Маги се събуди...Чао!

# 20
  • Мнения: 3 537
Жане,ти тъкмо тръгна и минаха тризнаците.Видяхте ли се или се разминахте? Laughing

# 21
  • Мнения: 1 427
Аз пак съм тук за да споделя, че ни проряза първото зъбче. Много съм щастлива newsm44 newsm44.
И вие ли така се радвахте? На всеки зъб ли ще се чувствам така?
Благодаря, че се отзова. Аз съм чувала, че колкото по-късно излязат толкова по безболезнено е и затова се радвам, че чак сега изби. Незнам  другите кога и как ще излязат, но този я мъчеше сериозно от 4 дена. 
Честито ви първо зъбче  bouquetА за по-късно излезлите зъби -при всички деца е различно.На Йоана първият зъб изби на 14 месеца Rolling EyesБезболезнено.За две седмици извади още два , но с тях беше зор ooooh!Дано при вас са безболезнени Simple Smile

# 22
  • Мнения: 9
Благодаря на всички, които ни честитиха за зъбчето. Grinning

# 23
  • Мнения: 9
Lilqna, какво става с питата? Готова ли е? Кога ще я търкаляте? Нямам търпение да разбера какво ще си избера Маги.
Много се радвам за вас! newsm10

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Lilqna, какво става с питата? Готова ли е? Кога ще я търкаляте? Нямам търпение да разбера какво ще си избера Маги.
Много се радвам за вас! newsm10
A, аз си мислех вчера да го направим, че имахме и друг повод... Но аз нали не съм много по питките и помолих свекървата да я омеси. Тя пък отсече, че в сряда се правило и аз какво да правя - съгласявам се, а и Маги още не е така убедителна с ходенето. Само като се залиса тогава тръгва сама, иначе като я извикам - кляка и почва да пълзи. Тъкмо да поукрепне малко, че даже и тази сряда може да прескочим. Иска ми се да тръгне наистина след питката, а не да пълзи.

# 25
  • Мнения: 9

A, аз си мислех вчера да го направим, че имахме и друг повод... Но аз нали не съм много по питките и помолих свекървата да я омеси. Тя пък отсече, че в сряда се правило и аз какво да правя - съгласявам се, а и Маги още не е така убедителна с ходенето. Само като се залиса тогава тръгва сама, иначе като я извикам - кляка и почва да пълзи. Тъкмо да поукрепне малко, че даже и тази сряда може да прескочим. Иска ми се да тръгне наистина след питката, а не да пълзи.
[/quote]
Да и аз знам от майка, че в сряда се прави. Но знам също, че се прави още след първата самостоятелна крачка на детето. И след това то ще проходи стабилно. А от друга страна трябва да тръгне след питата, как ще стане smile3506
Тук ми се искаше да сложа: Маги - как вдига раменца. newsm62

# 26
  • Мнения: 9
Оф! Кажете ми как да ги правя тези цитати. Предварително благодаря на, който се отзове.

# 27
  • Мнения: 3 537
Lilqna, какво става с питата? Готова ли е? Кога ще я търкаляте? Нямам търпение да разбера какво ще си избера Маги.
Много се радвам за вас! newsm10
A, аз си мислех вчера да го направим, че имахме и друг повод... Но аз нали не съм много по питките и помолих свекървата да я омеси. Тя пък отсече, че в сряда се правило и аз какво да правя - съгласявам се, а и Маги още не е така убедителна с ходенето. Само като се залиса тогава тръгва сама, иначе като я извикам - кляка и почва да пълзи. Тъкмо да поукрепне малко, че даже и тази сряда може да прескочим. Иска ми се да тръгне наистина след питката, а не да пълзи.
hahahaСега се сещам, Анелия как плачеше да я пускам да пълзи в парка на земята. LaughingЩе тръгне,не се притеснявай,после като мене ще има да я гониш по улиците! Mr. GreenМиналия месец,като се прибирахме от парка,диването ми се разсърди,задето я хванах ,като пресичахме улицата и избяга от мен.Настигнах я чак в склада на пицарията . EmbarassedГолям срам беше.Едно от момчетата,дето прави дюнерите,дойде след нас в склада,да види какво правим там.Но само се подсмихна като разбра че гоня дъщеря си,а не крада. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 537
Оф! Кажете ми как да ги правя тези цитати. Предварително благодаря на, който се отзове.
Над текста,който искаш да цитираш пише-вмъкни цитат.Натискаш върху този бутон и готово. Mr. Green

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Здравейте!
Честито първо зъбче на Деби!
Днес Кари стана на 1 месец.Искам да ви почерпя! newsm38 beer3  food010 cook

Общи условия

Активация на акаунт