Ямбол - 8

  • 14 750
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 135
Здравейте,
ами аз отново съм на фронта от днес.Върнахме се от село,компа ми бачка,благодаря на dope_hat за предложението,а за усругите му, ще го имам предвид.Засега пускам и спирам компа сама де  Grinning
Не искаше преинсталация,не дадох 10лв,ама и не се научих де.Нямаше как да стане.
Искам да кажа добре дошла на Шоколадка ли беше, в наши води,на Zhana в Ямбол и се надявам да ги видя по центъра.
Искам да Честитя ходещите крачета на Маги,Браво милааа  Hug .Да поздравя Дебора за първият й така чакан зъб.
Честит имен ден на Маги на патерици   bouquet .Извинявам се публично,че нямаше как да се обадя.А и Браво на Лиляна,че има лятна количка  Party
krasi_76 Браво,че си е изкарала почивката.Мисля,че ще забравя някой.
Честит първи месец на малкото бебче  Peace

Сега малко за нас.Добре сме,чакаме да ни избие продловутият кътник,днес и махнахме две пръчки от кошарата,че скача.Мисля че,няма да минава от там,но когато реши само ще мине.по-късно ще кача малко снимки от село...........нали имам трафик за харчене.ААА и как бяхме разбити тези дни.Два поредни дни пада по очи....лудница.
Айде това е засега от мен,ако имам грешки сори,не мога сега да ги проверявам,бързаме за баня и бира  bowuu

# 31
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
За питката-прави се когато проходи детенцето.Преди половин година и ние правихме,а малката хитруша се хвана за ЧАРПАКА,после за портфейла на баща си и най-накрая,от кумова драма -за книжка!ще има ли ямболска среща и къде? Simple Smile  bouquet

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За питката-прави се когато проходи детенцето.Преди половин година и ние правихме,а малката хитруша се хвана за ЧАРПАКА,после за портфейла на баща си и най-накрая,от кумова драма -за книжка!ще има ли ямболска среща и къде? Simple Smile  bouquet
Хех, здравей, krasitrud, отново!
За питката сигурно ще почакам да се стабилизира Маги, не бързам за никъде, до 10-ина дни мисля, че ще е готова.
А ти не се отплесвай, а ни кажи нещо повече за себе си.
Аз съм Лиляна, 30г., омъжена с две деца,живея в к-с"Христо Ботев",  учила съм в ГПЧЕ-немски, след това в ПУ"Паисий Хилендарски" - математика. Работила съм няколко години като учител, към момента съм си вкъщи и си гледам децата(и трите Laughing). Ти си...

# 33
  • Мнения: 964
Добре заварила на всички,днес първия човек който видях като излязохме беше Краси76 Mr. Green Надявам се скоро да се запознаем лично и други от вас.
Иве кажи кога и къде ще се видим?

# 34
  • Мнения: 3 537
Добре дошла,Краситруд!И аз съм Краси. LaughingИ аз като Лиляна съм на 30г.,омъжена,с две деца.Живея до първа поликлиника.Не работя/този месец си взимам последното майчинство Confused/.Гледам че си зъболекар.Скоро може да се наложи да те посетя. Sad

# 35
  • Мнения: 135
добро утро
Добре дошла на krasitrud И аз да се запиша-на 22съм,омъжена, едно дете.Живия в Бенковски.Малко съм малка тук сред вас,ама нищо.Вие пък хубаво ме посрещнахте  Peace
Как ми се пие едно хубаво кафе с каймак.Засега днес няма да ислизаме,че не ми е добре от снощи.Температура и т.н.,няма да пояснявам,че не е прилично. Thinking
Не искам да ставам мрънкалник,даващ съвети,но все се каня да ви кажа и все забравям.
Преди 2-3 седмици направихме алергия на главата,взе да се бели и да го сърби детето.Лекарката каза,че или е от шампоана или цветчетата,прашинките.За цветчетата малко ме съмнява,повече си мисля че е от шампоана.Доста време го ползвахме,но дали сега когато стана топло и взе да и се поти главата и аз незнам.Но да кажа каквото почнах де,шампоана е на Арома baby 300мл,оранжева опаковка.Не искам да правя антиреклама,но трябва да знаете.
Баща ми и жена му миналата сезмица страшно са се натровили от сладолед "карил" - сандвич.Страшно повръщане,посред нощ татко е ходил до Ямбол да купува въглен.После два три дни на легло.Просто не са случили на партида явно,защото не спреш ли да повръщаш ....заминаваш.
Zhana ще се видим,ще го измислим някой ден.
Лек ден мами,пак ще пиша..........нали съм си по домашно днес.Айде ,че пералнята ме чака изпрана,наредена за простиране.

# 36
  • Мнения: 61


хахааххаахахахахахахаха  Joy Joy Joy

p.s. търся такъв костУм за Лор'татататата Simple Smile

# 37
  • Мнения: 135
Незнам,но тоалета и Суперррррррр

# 38
  • Мнения: 258
здрасти,мамита,здрасти и на новото мами Simple Smile Иве,ти се чувстваш малка,ами аз какво да кажа  #Crazy айде наистина да се съберем вече да излезем всичките..да предложа,а пък подлежи и на промени...ама ако някой не предложи конкретно ден и час няма да стане..значи-мисля си за сряда(26.07)-18 часа на пощата...как ви се струва?оттам може да мръднем към градината че е подходящо за ходещите деца Simple Smile може и на биричка да седнем ако искате...айде съгласявайте се и да се видим   bouquet

# 39
  • Мнения: 3 537
здрасти,мамита,здрасти и на новото мами Simple Smile Иве,ти се чувстваш малка,ами аз какво да кажа  #Crazy айде наистина да се съберем вече да излезем всичките..да предложа,а пък подлежи и на промени...ама ако някой не предложи конкретно ден и час няма да стане..значи-мисля си за сряда(26.07)-18 часа на пощата...как ви се струва?оттам може да мръднем към градината че е подходящо за ходещите деца Simple Smile може и на биричка да седнем ако искате...айде съгласявайте се и да се видим   bouquet
Трябва да проверя тефтера с ангажиментите си за сряда. hahaha

# 40
  • Мнения: 135
ScreamingMamaa аз съм 90 % ЗА  Peace  Обаче имам утре работа в банката и май ще ми стане много,но ме пишете де.Незнам само дали всички мами ще врязат до тогава,че да дойдат
Аз нямам тефтер с ангажименти  Wink,на линия съм

# 41
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
здрасти,мамита,здрасти и на новото мами Simple Smile Иве,ти се чувстваш малка,ами аз какво да кажа  #Crazy айде наистина да се съберем вече да излезем всичките..да предложа,а пък подлежи и на промени...ама ако някой не предложи конкретно ден и час няма да стане..значи-мисля си за сряда(26.07)-18 часа на пощата...как ви се струва?оттам може да мръднем към градината че е подходящо за ходещите деца Simple Smile може и на биричка да седнем ако искате...айде съгласявайте се и да се видим   bouquet

ЕЕЕ, най-младото да поведе крак и да се престраши. Hug
ScreamingMamaa, ми то много наближило, бре. Ама нищо, само да не вали и мен ме пишете. И часа и мястото ми са супер удобни. newsm10 И за бирата и за парка съм съгласна.
Да видим обаче до утре колко ще се включат и ако трябва да изтеглим деня за четвъртък или петък, че да се посъберем повече.

# 42
  • Мнения: 61
можелиаздадойдаможелииаздадойдаможелииаздадойдаможелииаздадойда
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
можелииаздапиябираможелииаздапиябираможелииаздапиябира
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 43
  • Мнения: 135
можелиаздадойдаможелииаздадойдаможелииаздадойдаможелииаздадойда
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
можелииаздапиябираможелииаздапиябираможелииаздапиябира
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Заповядай  Hug

# 44
  • Мнения: 3 537
Аз сигурно няма да мога да дойда. GrinningДругия път! Peace

Общи условия

Активация на акаунт