Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LIV

  • 67 441
  • 770
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 743
Гледах "The lovely bones" и за пореден път съм възхитена от играта на Станли Тучи и режисьорското майсторството на Питър Джаксън. Тежък филм, брутален даже, но и много поетичен. Сърша Ронан също е прекрасна актриса и ми е интересна каква роля ще направи с Джо в "Малки жени".

# 136
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
+1 за „The Morning Show“, Много добър се оказа сериала...ще се чака и втори сезон.  
Скрит текст:
Сериал пресъздаващ реалността за т.н. „двоен“ стандарт на професионален и личен живот..лицемерието  на обществения морал, изтъкващ високи нравствени и морални стандарти, умело прикрити зад "разнообразни " егоистични субективни интереси. И нашенската поговорка за „интереса и клатенето на феса“ е в десятката житейска
Скрит текст:
До средата съм, но вече не гледам ТВ по същия начин...В толкова фалшив и манипулативен свят живеем, че чак ми става безнадеждно Sad

# 137
  • Мнения: 668
Няма да се изненадам, ако Глобусите почетат някой от двамата папи.

# 138
  • Norge
  • Мнения: 2 311
...В толкова фалшив и манипулативен свят живеем, че чак ми става безнадеждно Sad

Споделям чувствата ти. Sad
В унисон с думите ти бих вписала и този филм:

Dark Waters (2019)
https://www.imdb.com/title/tt9071322/



# 139
  • Мнения: 119
От темата научих за "Вечната Аделайн", страхотен филм.

# 140
  • Мнения: 669
Тая вечер от 20 30 по БНТ 1, ще дават бг филма Радиограмофон  Simple Smile

# 141
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Снощи гледах ПОСОКИ. Не го бях гледала, като излезе, но в момента го има в замунда. Много добър филм. Препоръчвам го.

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Гледах The latenight show със Ема Томпсън - препоръчвам. Тематиката е като в The morning show ,явно  е модерно да се правят такива филми.

# 143
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Не му е тук мястото, знам, но понеже си препоръчваме стойностни неща, вижте това видео - представлението, което започва на 14:30. Убийствено добро!

https://www.youtube.com/watch?v=qK7EzgMT0T4

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 9 722
Гледах чешкия На тъмно, по препоръка тук, за което благодаря! За много неща ме накара да се замисля.

# 145
# 146
  • София
  • Мнения: 6 062
"Двамата папи" ми хареса и на мен. Много добър сценарий и интересни диалози между двамата диаметрално противоположни мъже. Големият сър Хопкинс е ясен, но и Джонатан Прайс прави чудесна роля. Историята е поднесена леко и шеговито, като умело лавира и йезуитски избягва да нагази по-дълбоко в мътните води и проблеми на католическата църква, но това е съвсем отделна тема.
Направо онемях от кадрите и детайлите в Сикстинската капела. Ясно беше, че е напълно невъзможно да е снимано там и затова порових и открих, че е построен студиен декор-реплика, което си е също изумително.

И още един филм, който ме впечатли - „Джоджо заека“, не видях дали е коментиран, затова ще сложа линк -
Jojo Rabbit (2019)
Черна сатира за нацизма, поднесена през погледа, чувствата и убежденията на едно 10 годишно дете. Историята непрекъснато редува и застъпва ситуации, които разсмиват, трогват и същевременно хващат за гърлото. Майсторски поднесена колаборация на фона на една болезнена тематика.
Страхотно актьорско присъствие, всички се справят чудесно с ролите си, а Сам Рокуел е с поредното си уникално превъплъщение. Прекрасен филм.

# 147
  • Мнения: 669
Гледах чешкия На тъмно, по препоръка тук, за което благодаря! За много неща ме накара да се замисля.
Кажи честно не е ли по-добро еврокиното от американското? Има един канал Eurochanel по кабелните тв , там дават само еврокино и сериали, и честно съм възхитен... и на  HBO GO има много еврокино ,ако имаш възможност , гледай. НВО снимат много евро филми , както си правят и Netflix Най- гадното е,че който няма тия двата канала ,рядко  намира филмите  в торентите. Там е ясно че само  американски тъпни пускат, даже в замунда руските вече не ги превеждат, само в Аве торентс ,ама ако искаш да гледаш нов руски филм трябва да си плащаш, иначе трябва да чакаш 8675  часа примерно, което прави година време

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 05:11 от Georgey King

# 148
  • Мнения: 840
с един европейски не може да кажеш к*р за тъпите американски филми Wink

гледах Deadwood (2019) понеже сериала си е велик.

Knives Out - никой не знае защо го и догледах, а е дълъг.

# 149
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Simple Smile И аз догледах, но  1917.

Общи условия

Активация на акаунт