Поддържат ли се майките ви и свекървите ви?

  • 2 554
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 403
Само по поводи се гримират и обли4ат по така.  Ина4е и двете се обезкосмяват.

# 16
  • Мнения: 2 161
Майка ми ужасно младее за възрастта си,но това не се дължи на козметични грижи,а й е заложено в гените.Ако не съм аз да й взема час за козметик или да й организирам почивка или екскурзия-просто никога няма да се сети.Страшно е непретенциозна.
При свекърва ми нещата стоят по друг начин.Произхожда от стара варненска фамилия,много е фина,много възпитана.Ходенето на различни процедури при нея е закон божи.Винаги е използвала скъпа козметика.Просто поддържана жена.Но и майка ми и свекърва ми не се гримират-малко червило и спирала за очи,само това.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 867
те и двете съвсем скоро прехвърлиха петдесетте. мога да им завиждам на темпото, с което подменят дрехи и обувки. на майка ми завиждам и за фигурата.

не се показват неглиже пред хора, не са променили начина си на гримиране...

абе к'ви са тия въпроси?! аз след 20 години да не би да реша да си ходя космата или с черно под ноктите! тогава дори ще имам повече време да "работя над себе си"  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 394
май нъц Confused

# 19
  • Мнения: 1 959
И двете се поддържат, но само майка ми се гримира, тя е и по-млада де, свекърва ми е на 70г., не се гримира, но винаги е с прическа, боядисана коса, нагласена.
И при мен е така майка ми е по млада и повече се подържа свеки е на 65 не се гримира но всеки ден е с прическа и мого добре облечена

# 20
  • Мнения: 3 394
малииииии, излиза, че майките на момчета (свекита ни) са гола вода откъм външен вид, докато тези, които имат момичета се конкурират с девойките (блааааааа, супер,че имам дъщеря, но искам и момче Simple Smile Simple Smile Simple Smile )

# 21
  • Мнения: 1 065
майка ми на стари години започна да полага някакви грижи за себе си- като дете в продължение на десетина години помнех едни и същи неначенати помади и гримове у дома. сега задължително крем, червило сравнително редовно, бръсне мишници, но не и крака, облича се спретнато. свеки пък е доста по- суетна- прическа, червило и т.н., нищо че е с 8 години по- възрастна от майка ми. бръсне мишници и крака. когато се облече прилично (в смисъл да не е с пола тип фуста и розова блуза с маншет на ръкавите) е сладко бабе, но на всичката суета незнайно защо не го прави често.

# 22
  • Мнения: 2 673
майка ми много рядко се гримира, свекървата - постоянно Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
И двете определено са поддържани жени.

# 24
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Свекито е много по-превънцунена,а мама си е мама

# 25
  • Мнения: X
малииииии, излиза, че майките на момчета (свекита ни) са гола вода откъм външен вид, докато тези, които имат момичета се конкурират с девойките (блааааааа, супер,че имам дъщеря, но искам и момче Simple Smile Simple Smile Simple Smile )
Веднага опровергавам-моята свеки се кипри като за световно...откак я познавам/вече 7години/ не съм я видяла негримирана и без прическа,а съм я срещала и много рано сутрин и много късно вечер...направо незнам как го постига..и модерна/даже следи модите повече от мен/,но на моменти малко прекалява,мисля,че трябва да е малко по-умерена на нейната възраст...А майка ми се поддържаше докато ходеше на работа-сега живее на село и грижите и се свеждат до обезкосмяване,боядисване на косата и червило като идва у нас...а като си спомня как изглеждаше....

# 26
  • Мнения: 1 731
Такааа,да се отчета и аз по темата- Party.
Майка ми се докарва,облича се добре,маски си прави,маникюра винаги добре,боядисва се абе всичко както трябва.Свекърва ми се докарва като излиза(иначе вкъщи е  #Crazy),но не се гримирва.Рядко може да сложи червило. ThinkingНо дрехи си купува. Blush

# 27
  • Мнения: 5 713
Майка ми и свекърва ми са разли4ни класи, изобщо не ги виждам на едно място. Никога не са се срещали и по-добре. И понеже съм възпитана, само ще кажа, 4е ме е срам да излезна със свеки навън.

# 28
  • Мнения: 5 577
Свеки работи, и е винаги спретната и прлично облечена - не си слага иначе грим.

Мама е безработа, и не се конти много, но  и тя е спретната и потдържана.

# 29
  • Мнения: 742
И майка ми, и свекърва ми са млади, модерни и си обръщат много внимание. Грим, дрехи, прически- много са суетни Laughing Май повече и от мен  Laughing Аз например се гримирам от дъжд на вятър- по поводи и на настроения.

Общи условия

Активация на акаунт