Поддържат ли се майките ви и свекървите ви?

  • 2 561
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
И двете баби ползват само кремчета, червила и боя за коса, но винаги са стегнати, докарани, наперени... Майка ми, откакто откри панталоните, пола слага само от дъжд на вятър, свеки още не се е прежалила, но и двете изглеждат много добре за възрастта си (над 65г.) и това ролки, престилки, пеньоарчета и прочее пенсионерски атрибути не признават.
Обаче какви са тия жени бе, никога не са се обезкосмявали, а почти нямат косми по видимите места (по краката пък - хич). Цял живот съм завиждала на майка ми и лелите ми, сега и на свеки завиждам, това справедливост ли е, кажете ми? Cry

# 46
  • Мнения: 2 674
малииииии, излиза, че майките на момчета (свекита ни) са гола вода откъм външен вид

а дали няма общо и това ,че са свекърви.....все пак

# 47
  • Мнения: 8 505
Майка ми е на 60г,свекърва ми-на 2-3 по-малко.Поддържат се,да,но без гримове,червила и т.н.Майка ми се боядисва,свеки-не.

# 48
  • Мнения: 3 478
Да и двете, ама млади баби какво да ги правиш.

# 49
  • Мнения: 522
Майка ми е страшно поддържана жена.На 43 години е, но повече от 35 не можеш да и дадеш - въпреки, че е жена със сериозна професия намира време за масаж, козметик, маникюр, фризьор,солариум...изобщо всичко.Преди време даже си сложи някаква кисилина в бръчките с което доста се заличиха.
Свекърва ми не се поддържа особенно, но тя пък харчи всичките си пари за дрехи и злато.

# 50
  • Мнения: 739
Свеки без грим /сенки, молив, спирала, пудра, руж, червило/ не излиза, дори до магазина  Laughing. Освен това винаги е с пълен комплект златни накити: обици, колие, гривни няколко, много пръстени, дори ако е с домашна роба, претичала набързо до нас за малко /живее в съседния блок/. Обича да си хапва сладко, но не е дебела.
Майка ми също не излиза без грим, но слага само молив, спирала и червило. Като по-млада използваше и пудра и руж, но напоследък не. Сега я навих и редовно прилага диетата със зелевата супа, че трябва да се втали малко.

# 51
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 923
Откакто се помня майка ми винаги е била облечена много добре и в крак с модата. Тя има почти идеална фигура - като пропорции, иначе е малко нисичка, и няма никакви проблеми с дрехите. И сега - на 66 години, носи стегнати клинове без проблем. Винаги е ползвала качествена козметика и никой не може да й даде годините. Но, макар и учителка, преди години е карала курсове по козметика при прочутата д-р Папазова - същата, която направи после клиника във Франция. И доста разбира от козметика.
Свеки е точната противоположност. Запусната, не ползва грам декоративна козметика, а за бялата признава само най-евтиния български крем за крака. За лице и ръце - не ползва. Добре, че е доста дебела и това опъва кожата й. Ако свали някой килограм, ще й се отрази зле. Като дрехи не й пука какво носи, дори да е официален повод. Вкъщи пък стои с някакви ръчно ушити торбести рокли, даже като посреща гости.
Не че идеализирам майка ми, защото тя си има други кусури, но сравнение по отношение на външността между двете не може и да става.

# 52
  • Мнения: 2 804
bowuu Rolling Eyes Thinking

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 22:03 от makaui daniela

# 53
  • Мнения: 356
     Да, и двете. Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 7 474
И двете се контят  Laughing  Peace

# 55
  • Мнения: 188
Майка ми повече от свекърва ми, но и тя полага доста грижи за себе си. Peace

Общи условия

Активация на акаунт