Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 60

  • 27 546
  • 749
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 978
Въпроса е , че няма лекарства които да пие Head Band
Сина й се прави на чукнат , че нищо не става......
Майка ми с всички неща на главата й и тя не иска да повярва....
Всеки се оплаква ама никой не взема мерки. Сестрите ми и те го отчитат  ,  но нищо не правят. Явно семейно не искаме да повярваме , че има проблем някакъв  ...
Ще трябва аз , като най-здрава да се занимавам с проблема Sad

# 136
  • София
  • Мнения: 5 074
Антония, ти ще си поставиш порт, това ще облекчи процедурите. А, замисляла ли си се тази химия откъде ще минава?
През вените и артериите, нали.

# 137
  • Мнения: 2 353
DZ, не я ли диагностицира психиатър?

# 138
  • Мнения: 384
Антония, ти ще си поставиш порт, това ще облекчи процедурите. А, замисляла ли си се тази химия откъде ще минава?
През вените и артериите, нали.
Да, през вените и артериите в кръвта на всякъде ще иде тая химия. Ама нали с порта ще облекча самото вливане, а ефекта от химията по-различен ли ще е с него?
Искаш да кажеш че дори и да се влива през порта, вените пак може да се прецакат?

# 139
  • Мнения: 3 978
DZ, не я ли диагностицира психиатър?

За да я диагностицира , първо трябва някой да я заведе.
Явно ще съм аз този някой............
Утре ще говоря с вуйчо ми, ако той не предприеме нищо  аз ще действам............

# 140
  • София
  • Мнения: 3 123
Благодаря ви !😘Всички да сме живи и здрави!🍀

DZ,дано не е толкова сериозно ,да разберете правилната диагноза и лечение!

Тони,на мен ми бяха казали 1 седмица поне ,че трябва да има разлика между поставянето и първата химия.Иначе тя си гори наред за жалост.

# 141
  • Мнения: 384
Аха, значи няма да избегна това с изгарянето на вените, почерняването болката и т.н... Поне обратимо ли е..тоест възтановяват ли се?

# 142
  • Мнения: 2 353
DZ, не я ли диагностицира психиатър?

За да я диагностицира , първо трябва някой да я заведе.
Явно ще съм аз този някой............
Утре ще говоря с вуйчо ми, ако той не предприеме нищо  аз ще действам............
Може да е друго, разни дименции и прочие старчески истории. Успех!

# 143
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 778
Зори, честита да си! Много здраве преди всичко и щастие! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusBalloonBalloonBalloon

# 144
  • София
  • Мнения: 2 092
Антония, ти ще си поставиш порт, това ще облекчи процедурите. А, замисляла ли си се тази химия откъде ще минава?
През вените и артериите, нали.
Да, през вените и артериите в кръвта на всякъде ще иде тая химия. Ама нали с порта ще облекча самото вливане, а ефекта от химията по-различен ли ще е с него?
Искаш да кажеш че дори и да се влива през порта, вените пак може да се прецакат?

Не. Обяснението е, че понеже порта влива химиите във вена с много мощен кръвоток, и вливката бързо се разрежда, това щади вените, докато, когато минава през вените на ръката, кръвотока е слаб и дълго време химията е в концентриран вид, и точно затова се калцират. Такова беше обяснението на доктора ми, който ми направи операцията и ми постави порта после. Смело давай, Тони, на прав път си. Айде почвай се вече, че колкото повече чакаш, толкова повече се филмираш.

# 145
  • София
  • Мнения: 1 272
Чета ви , но не смогвам да пиша. Нали тази седмица реших да помисля и за себе си, та вчера йога , масаж и хоп днес нямаме ядене за вечерта, пранета неизпрани..... Но ми беше хубаво.
Зоринце, бъди жива и здрава! И всички около теб да са живи издрави да ти се радват още много години 💚💙
 За антидепресантите , аз ги пих по малко от месец, не мисл че трябвашебда ги спирам пистепенно,  снощи си поплаках пак и така. После сънувах мама , за първи път след като се пресели в нематериалния свят.
Марита, браво на детето😘
За марихуаната , внимайте, не мисля, че е без обидна. То аз път от бирата не мога  да се откажа. Снощи пак си изпий една и половина , ох , много я обичам. А хем съм с кръвно, хем за рака не било добре..... 😞
Момичета за химиите не се тревожете. Минава, и аз каква паника бях , те ме понят някой от януарските ми терзания,благодаря им от сърце, но мина .Оосвен това , химията се чисти с , но тази хормонална терапия не знам... Започнаха да ми излизат едни черни косми по брадата....
Ох редактирам се , забравих специално да гушна DZ ( гуш) Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 ное 2019, 10:05 от Lagertha

# 146
  • Мнения: 492
Тони, аз не съм виждала на някой да му е почерняла ръката. Може и да е имало някъде такъв случай, но вероятно тия вени са изтърпяли много, много химии. Филмираш се излишно. Давай по-спокойно и всичко ще е наред.

# 147
  • Мнения: 384
Аз съм се успокоила вече, страх ме е разбира се, ама гледам да мисля позитивно и искам да се почва та да се свършва. И да ми е зле след вливка, то като ми е зле общо взето не се филмирам. Филмирам се като ми няма нищо и мисля мисля...

# 148
  • София
  • Мнения: 2 686
При мен две вени изгоряха отвътре навън от бялата химия. Нищо страшно, само неприятно, разбира се. Малко мехурчета и червенина. Вече и белезите са почти заличени. Иначе като цяло се скапаха всички вени (изчезнаха, свиха се), днес едвам ми взеха кръв. Ама това им е работата, ако трябва от крака ще взимат. При Люба знам, че така бяха правили.

Утре ми предстои малка операцийка. Ще ми махат една бенка, която се оказа, че не е бенка, ами некротирала тъкан. Та лекарката каза, че не й е мястото на тялото ми. Половин ден ми отиде днес в подготовка, толкова не са ме мотали и за мастектомията, дето замина цяла гърда, а не 5 мм кожа 😆

Напомням, че в другата тема обсъждаме софийската среща, за който е пропуснал.

# 149
  • Мнения: 2 353
Аз съм се успокоила вече, страх ме е разбира се, ама гледам да мисля позитивно и искам да се почва та да се свършва. И да ми е зле след вливка, то като ми е зле общо взето не се филмирам. Филмирам се като ми няма нищо и мисля мисля...

Като тръгнат нещата, ще видиш как ще се поуспокоиш. Парадоксално след първата вливка, примерно. Защото този период на чакане и въпроси, въпроси...е най-гаден. Почвай ги, Тони, без много мислене. Хапвай ги една по една пустите му химии.

Тинтири, успех утре.

Общи условия

Активация на акаунт