Любители на Котки - Тема 139

  • 25 146
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 778
И понеже сме на коледна тематика... ето последното нещо, което коледната играчка вижда преди да умре

# 691
  • Мнения: 3 376
Ех, значи !Да в8емат да сложат тука бутон  смеещо се човече ! Какво значи,  харесва ми , при положение , че се смях на голата елха ?! С какво ми е полезно ?! Аз искам да покажа , че ми е смешно , пу !


Ето я Мия като бебенцееее,  от миналата година , кацнала на рамото ми.

# 692
  • Мнения: 1 471
Аз много се смях е на тая картинка

Скрит текст:

Дали да не украся и на Марсел рошавата опашля 😁
И по темата за спането на масата 🙄

Скрит текст:

# 693
  • София
  • Мнения: 8 348
На Марсел съм му огромен фен.
Ама как хубаво се е аранжирал на масата, милия.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Панта е голям кокон с тази диадема, поне има талия Smiley Късметка е буренце, само на раменете има някаква стройност (нова дума), иначе е топка.
А Марсел, ах Марсел, тУри му, Duce, една топка на опашлята, да му се порадваме на коледното меченце Simple Smile
Ивекс, не ти ли се накараха ?
Бътерфлай, голямо птиче ти кацнало на рамото, на космаляв късмет ще да е Simple Smile

# 695
  • Мнения: 9 819
Ади прояде feringa-та. Трябвало само да я нарежа на хапки, така че да прилича на пауч Grinning

# 696
  • София
  • Мнения: 8 348
Ама вие не им ли мачщате консервите?
Цъцъ, моите няма да ги погледнат, ако те са намалкани.

# 697
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Мачкам аз, иначе няма да помирише.
Мира, не, а очаквах, Топче много ми се караше, но Ушатото само търси вниманието ми и досега се отъркваше в мен с главичка, сигурно да ме маркира. Joy

# 698
  • София
  • Мнения: 3 479
Ивекс, радвам ти се- толкова си заобичала невероятния Ушатко 🤗. То няма начин да не ги заобичаш тези космати топки, толкова са различни и толкова еднакви. ❤
Благодаря ви за мненията, момичета! Четох и чета доста за домашно приготвена храна, знам че добавки трябват. Купила съм някакви витамини за котки, гранули давам веднъж на ден.
Но явно ще се храним смесено, той и без това като хапне нещо 2- 3 пъти, го отказва. Като се приберем в София и се обездвижи съвсем капризен става.
Да се оплача, купих и хрупки за дентална грижа (мм като видя цената на пакетчето за 35 г 4.50 лв, каза "искам да съм ти котка, не искам да съм ти мъж. Да се разменим с Блеки"). Моят дивак ги смота и ги глътна директно, няма да се мъчи да ги дъвче, я... е, има ли смисъл да му ги давам...

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 20:40 от AnyHr

# 699
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Моя ги чупи, уж ги дъвче, скъпи са, 3 лева 35 гр, ей тия давам аз + наличните засега:

Привързва се, няма как, не е същото като с Топче, няма и да бъде, но както повтаря ММ от първия ден: И той душа носи..


Както обикновено....

# 700
  • Мнения: 9 819
Ама вие не им ли мачщате консервите?
Цъцъ, моите няма да ги погледнат, ако те са намалкани.
Да и това е било проблема, че е намачкано, така не го яде.
Яде го нарязано на кубчета, доколкото е възможно. Абе, глупаче.

# 701
  • Мнения: 1 111
Оххххх Марсел е много сладичак и пухкав!
Всички котета са страхотни,всяко едно по своему.
Днес моята чинчилка беше за пръв път при ветеринар за имунизация. Наложи се и с автобуса да я водя.....беше ужано и за мен и за нея. Направо вдигна автобуса на главата си с мяукане и рев,а хората ме гледаха с укор как може да причинявам това на животинката. Когато най—после пристигнахме до ветеринарната клиника така нахъска ветеринарката,че потънах в земята 😛😛😛. Наложи се жената да си доведе помощт за да успее да и сложи имунизацията.
А в момента в който си пристигна в къщи си игра все едно нищо не е било😊
Лежи си сега блажено.

# 702
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Милото ми ушатче така ми се радваше, мамин той. Kissing Heart
Няма по-чувствителни и нежни създания от котките!
Снощи ми беше много напрегнато и го споделих с Нала, а тя не ме бръсне за нищо! Седнах на канапето, а тя ми изпълни пълна програма от неща, които знае, че обичам в нея - протягане, разтягане, гушкане, лежане на коленете, почесване на коремчето, търкаляне тип магаре в прахта, сви се на клъбце до мен  и всичко това гарнирано с нежно мъркане. Завършекът на представлението обаче беше две леки ухапвания, за да не си въобразявам, че ще е все така.

 
Няма голяма разлика Simple Smile

# 703
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Втората снимка къртиии ... Правя скрийншот и крада, за работа Simple Smile Да си я гледам, имам нужда Simple Smile

# 704
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Тази снимка ми беше десктоп дълги месеци.

Имам и кучета:
Скрит текст:


Скрит текст:

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 21:35 от Котьо

Общи условия

Активация на акаунт