Любители на Котки - Тема 139

  • 25 195
  • 758
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Оплаквам се от нахалитетката Късметка:

Не можем да разделим дивана и туй то ...

# 676
  • София
  • Мнения: 16 203
A Барни единствен високо оценява дебелите ми коленца, като ги ползва за въглавница. Любимото му място е между двете ми колена, с глава положена на едно от тях. Мир.

# 677
  • Мнения: 1 376
Ади харесва от ДМ-ските пръчици, който 10 бр. - 4 вида, но му давам по четвъртинка и то не всеки ден, защото едва ли са много полезни.
Вчера изхвърлих една консерва feringa. Само я подуши и отказа да я пробва. Струва ми се, че не иска храна, която е суха, сбита и ситно мляна. Чудя се вече с какво да го храня, наистина нямам идеи, яде на miamor паучовете и хапки bozita, преди ядеше и concept for life, но всичко му е омръзнало. Все повече храна хвърлям и ѝ се назландисва. Hills, Applaws, Chicopee, Animonda и Nuevo, не ги харесва или не му понасят.
Моля ви, дайте идея за по-течничка храна, на 6 месеца е Ади.
Пробвайте паучовете на Vitacraft Poesie, моята капризна писанка ги обожава, облизва паничката. И тя не обича консерви и ми е много трудно да и угодя, но с тях никога не греша. Хубав състав са, грейн фрий и без захар, с над 50% месо доколкото си спомням. Пауча е 1,50 на редовна цена, но в момента на много места вървят 1+1 за същата цена, като идва по 75ст. пауча, което е нищо.
Още един глас за Vitacraft. "Сърцата" също са добри, миришат много добре и котката умира за тях.

# 678
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Сега добре ли е крачето?
До края на вечерта в събота всичко му беше ок. Отокът спадна, стъпва смело.

# 679
  • Мнения: 9 850
От Стефанов ли ги взимате?
Ще го пробвам, благодаря ви.

# 680
  • Мнения: 3 388
И аз съм взимала лакомства , храни, паучове и едно като мляко ли е витамин ли е не знам, но е на Vitakraft , Мия ги яде с удоволствие като й сложа.

# 681
  • София
  • Мнения: 3 815
И аз съм взимала лакомства , храни, паучове и едно като мляко ли е витамин ли е не знам, но е на Vitakraft , Мия ги яде с удоволствие като й сложа.

Днес отивам при Стефанов да видя какви са тези Vitakraft. Моето мъниче не е претенциозно, но исках да й давам по някое лакомство.
Да ви се похваля в неделя направих половината коледна украса и за момента няма интерес към нея. Даже си купихме един от онези прожектори, който прожектира снежинки, дядо Коледа и други, обаче Фифи никак не му обръща внимание, което безкрайно ме радва.
Въпросът обаче е елхата... която сигурно ще дойде другата седмица. Предстоят интересни дни

# 682
  • София
  • Мнения: 3 497
Днес не съм на работа и Блеки е щастливо изтегнат в леглото ми.
Ето едно кълбенце от предни, задни лапички и опашка... и муцунка 😍





Нахраних го с варени свински диафрагми, явно добре се е напапАл Grinning
Снощи попаднах на магазин за карантия и взех едно парченце за проба. Вече клоня към това да му приготвям храна от чисто месо, а паучовете да са от време навреме. Въпреки, че е голяма занимавка за мен,  мисля че няма по- качествена храна от чистото месо. Дано и той иска така.

Много прелестна Лола 😍
А Късметка с нейните пози... Hug

# 683
  • Варна
  • Мнения: 25 275
Май не е достатъчно само чистото месо. Не съм специалист по котешки диети, но на котките им трябват и други вещества, които в естествена среда си набавят от кости, кожа, перушина и т.н.

# 684
  • Мнения: 1 376
Май не е достатъчно само чистото месо. Не съм специалист по котешки диети, но на котките им трябват и други вещества, които в естествена среда си набавят от кости, кожа, перушина и т.н.
Определено. Трябва да ядат мазнини, органи, хрущяли. Но за да свикнеш котката на т.н.raw диета трябва да я приучиш от малка, че и те като хората са с извратен вкус.

# 685
  • Мнения: 3 715
Аз отдавна не съм се включвала, та едно снимка на Кифла от тези дни. Расте хайванчето и захитрява. В неделя ще украсяваме елхата, та ще бъде интересно. Миналата година беше малка и глупава и само 2-3 топки свали, обаче тази година е голяма и на ръст и може да се катери на всякъде и ще оцелее ли елхата е въпросът. Тук е с невинния поглед, но той е само за заблуда.
 

# 686
  • София
  • Мнения: 8 348
Моите ядът сурово месо, като добавка към храната. За да се хранят само с готвено си трябва бая четене и бая неща за добавяне към месото. Моите и двете нещът да ядат истинска БАРФ храна.
Сиси хапва сърца и воденички и всякакво месо сурово, но не и мляно и не с добавки. А Джуджи яде само чисто месо, прясно, без пилешко и в никакъв случай карантия. Та затова, по 100 гр на ден, но като мезе.

# 687
  • Мнения: 5 300
Панта го влече фризьорството, сам си я сложи, а любимите му играчки са ластиците ми за коса. 😂 Не мога да го отуча обаче да се качва по масата...

# 688
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Прибрах се!
Милото ми ушатче така ми се радваше, мамин той. Kissing Heart

# 689
  • Мнения: 1 761
За тези, които искат да имат елха вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт