Продължителни лохии

  • 1 061
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейтее  моите лохии свършиха още на 10 ден след раждането родих със секцио. На 32 ден пак имах лохии и така на 40 ден всичко беше свършило.. Но от вчера пак ми зацапва кафяво-червеникаво, а вече сме 44 ден от раждането.. И въпроса ми е дали ми зацапва защото с моя  мъж пробвахме няколко пъти ... след 40 ден ?

Последна редакция: пт, 08 ное 2019, 08:42 от AnMary

# 1
  • Мнения: 11 822
Може да идва цикъл вече, при мен така дойде на втория месец Peace

# 2
  • Мнения: 221
Минахте ли на преглед след раждането? Би трябвало да посетите АГ преди да възобновите интимните си контакти.

# 3
  • Мнения: 11
Минахте ли на преглед след раждането? Би трябвало да посетите АГ преди да възобновите интимните си контакти.


Не съм минавала преглед защото  моят гинеколог не ми е казвал,че трябва да отида след 40 ден !

# 4
  • Мнения: 221
Имате безплатен преглед, който може да се направи до 40 дни след раждането, трябва да е упоменато в епикризата, която сте получили от болницата. След като не сте го направили, вероятно за да направите такъв преглед ще е необходимо направление или заплащане на този преглед. Мой съвет е все пак да посетите АГ, за да сте сигурна че всичко е наред.

# 5
  • Мнения: 11
Имате безплатен преглед, който може да се направи до 40 дни след раждането, трябва да е упоменато в епикризата, която сте получили от болницата. След като не сте го направили, вероятно за да направите такъв преглед ще е необходимо направление или заплащане на този преглед. Мой съвет е все пак да посетите АГ, за да сте сигурна че всичко е наред.

Благодаря близките дни ще посетя гинеколог 😊

# 6
  • Мнения: 2 241
Напълно възможно е на 32 ден да е било цикъл.

# 7
  • Мнения: 11
Напълно възможно е на 32 ден да е било цикъл.


Добре ако тогава е било цикъла ми сега какво ми идва.... вече стана тъмно кафяво.. на гинеколог съм чак понеделник или вторник .

# 8
  • Мнения: 2 241
Само лекар може да ти каже, какво е. Все пак преди малко си родила. А след раждане е необходимо и време, докато се наместят хормоните и цикълът.

# 9
  • Мнения: 117
Здравейте. Родих на 10.11.2020г и все още имам лохии. Странното е, че уж намаляват, стават кафеникави, после жълтеникави и изведнъж отново кървави.. Това нормално ли е? При вас как е било?

Общи условия

Активация на акаунт