Кой от форума ви дразни - III част

  • 12 058
  • 356
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 837
Отивай на басейна, Кейс, тук пак потекоха лиги Mr. Green

Само внимавайте, защото обезводняването не е хубаво нещо  Laughing

# 46
  • Мнения: 1 533
Дразни ме много една потребителка, която постоянно си сменя снимките, от страшни, по-страшни...Не мога да разбера, за хубава ли се мисли newsm78 или наро4но се опитва да ни плаши.

Ах, Цветулке, чудех се как да се изразя, ти просто се справи великолепно! Взе ми го от устата!

# 47
  • Мнения: 1 629
Асса, пуснах я поради зачестилите лични заяжданки из темите от близките дни. Поне да се локализират, че прескачам като пчеличка и пак рискувам да 'изтърва' нещо Mr. Green Шегата настрана, нека се излее малко дразнение, та да се уталожи напрежението Grinning

# 48
  • Мнения: 5 622
 
 Любимата ми тема  newsm62

# 49
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
ммммммюррррррррррррр, дррррррразниш, бе, жена!

# 50
  • Мнения: 3 447
Обикновено ме дразнят конкретни изказвания в рамките на конкретна тема - днес следобяд например ме дразнят Алма и mi778... което не означава, че утре в друга тема няма да сме на едно мнение  Peace
По принцип ме дразнят прекалената мнителност, липсата на самоирония и силно развитото чувство за собствена значимост.

И Рижата ме дразни, щот излапа сама целия дон Джонидепио, без да почерпи  Crossing Arms
ДА, ама едни конкретни вчерашни изказвания ми промениха мнението... говоря за расистките писания в темата за кризата между Израел и Ливан... добре, че не съм злопаметна... да живей форума!
Кой бре... аз не съм писала в темата за кризата, бъркаш ме нещо newsm78

# 51
  • София
  • Мнения: 1 105
Дразни ме много една потребителка, която постоянно си сменя снимките, от страшни, по-страшни...Не мога да разбера, за хубава ли се мисли newsm78 или наро4но се опитва да ни плаши.

Ах, Цветулке, чудех се как да се изразя, ти просто се справи великолепно! Взе ми го от устата!


Е хубава работа! Сега болезнено любопитните като мен ще се мятат по цели нощи. Сещам се за една ама не съм сигурна тя ли е? Някой ще помогне ли Embarassed


По темата: За сега няма някой, който да ме дразни. Наистина!

# 52
  • Мнения: 7 837
Дразни ме много една потребителка, която постоянно си сменя снимките, от страшни, по-страшни...Не мога да разбера, за хубава ли се мисли newsm78 или наро4но се опитва да ни плаши.

Ах, Цветулке, чудех се как да се изразя, ти просто се справи великолепно! Взе ми го от устата!

Уф, щом двама човека са на едно мнение, вече има интрига.
Коя е, коя е,
мозъкът ми започва да гадае  Joy

# 53
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
По темата: За сега няма някой, който да ме дразни. Наистина!
Мога ли да се кандидатирам, ако мястото е вакантно? Grinning

# 54
  • Мнения: 3 091
дониня, не визирах теб, но фнимателно ще прочета темата отново! ев-надин ме ядоса особено много...
и ти ли, дониня, си расистки настроена? а?

# 55
  • София
  • Мнения: 1 105
По темата: За сега няма някой, който да ме дразни. Наистина!
Мога ли да се кандидатирам, ако мястото е вакантно? Grinning

Разбира се, но все пак си има изисквания. Не се дава току така мястото! Naughty

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Разбира се, но все пак си има изисквания. Не се дава току така мястото! Naughty
Kaжи ги де, аз ще се постарая да ги покрия!

# 57
  • Мнения: 1 533
Сещам се за една ама не съм сигурна тя ли е? Някой ще помогне ли Embarassed


Ами тя е една, няма как да я объркаш!

# 58
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Ами тя е една, няма как да я объркаш!
Имам предположения...кой ще обяви верният резултат, че да знаем има ли участник, познал го?

# 59
  • Мнения: 5 622
 Ама сте и вие, можете да обидите момичето бе! Пък и Цветулка малко острто се изрази  в постинга си  Wink

Общи условия

Активация на акаунт