Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 26

  • 24 951
  • 764
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 708
Joy два пъти го чета Излиза, и викам си чак пък толкова ли изкукаха тези родители. В Югозападна България е много разпространено Андон, познавам поне 5 и не ми е странно.

# 691
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 683
Синковеца е просто Иван, но още утре отивам да го прекръстя на модерното Ивандър ! Такова пък звучно как го измислиха...
Напомня ми на Говендър - една мила съфорумка така се обръща, с майчинска обич, към сина си...

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 09:47 от CvEtEmOe

# 692
  • Мнения: 2 560
На мен като саламандър ми звучи . Така да окепазят едно от най- хубавите мъжки имена, срамота.

# 693
  • София
  • Мнения: 2 611
Нали има един боксьор Ивендър Холифийлд, само това ми идва като възможно обяснение за Ивандър...

# 694
  • Мнения: 2 495
Името Жоан го чух в супермаркета до нас.Майката викаше детето си "Жоанееее,Жоане,ела тук!"В първия момент спрях и се заслушах дали правилно чувам името 😂

# 695
  • Мнения: 2 560
Ивендър чудесно се римува с глупендър, добре, че не са причинили И това на детето.

# 696
  • Мнения: 2 000
Като се замисля Ивандър и Илиза са си просто грешно взети варианти на съществуващите си на запад имена Ивендър и Елиза. Както споменатите вече Ивилина и прочие. Чудно ще е след двайсетина години у нас...

Сещам се как едни приятели си били на село и от съседния двор чули бабата: Дьеборааа, не тичай из думатитууу! Joy Това вкъщи стана лаф и обобщава цялата мода в моите очи Smile

# 697
  • Мнения: 2 558
Аааа моля, моля.... Култовото е "Куентиньеее, ела бе, баба" 🤦

# 698
  • София
  • Мнения: 8 673
Позната кръсти бебето си Орион. На мен ми харесва, макар да е странно. Звучи романтично Simple Smile Или поне аз имам такива асоциации.

# 699
  • Мнения: 2 000
А и ще си има спирка на грасдкия (в София) на негово име Bowtie

# 700
  • Мнения: 63
Позната кръсти бебето си Орион. На мен ми харесва, макар да е странно. Звучи романтично Simple Smile Или поне аз имам такива асоциации.

Странно ми е. Зависи все пак и каква му е фамилията. Един Орион Петров, например,никак не ми се връзва.

И една фамилия от мен на момиче.Болна. Това е фамилията. Не вярвах,докато не видях ЛК.

# 701
  • Мнения: 11 573
Сафинка.

То Луна имаме, сега за един Орион да се тръшкаме..

# 702
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 529
Орион е екстремно грандоманско. Аз го свързвам с onion. Grinning

Болна е наистина странна фамилия.

# 703
  • София
  • Мнения: 11 511
Да, 100% не е българска Thinking

# 704
  • Мнения: 15 356
От мен два броя Лоренцо 4-5 годишни и една Нейка.

Общи условия

Активация на акаунт