Време е за ИКЕА! - Тема 29

  • 45 205
  • 775
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 28
И в моята кошница повечето неща не бяха налични,но отидох до центъра за поръчки и си ги поръчах.Казаха ,че има някакъв проблем със сайта.Става въпрос за вътрешни аксесоари за гардероб.

# 196
  • Мнения: 68 642
При мен се "появиха". Влазох от компютър и воала- налични са си отново. Някокъв бъг е.

# 197
  • Мнения: 353
Дали ще има безплатна доставка ,скоро.

# 198
  • Мнения: 1 965
И при мен се появиха липсващите, но вече няма време за доставка до адрес.
Как стоят нещата с доставката до обект на Икеа? Ще опитам през компа. Ако успея да пусна такава доставка колко дни по-рано да я направя, така че на 20-ти да помоля друг човек да я вземе. Пише 3 работни дни, а после колко дни може да изчаква поръчката да дойде човека да я вземе?

# 199
  • Варна
  • Мнения: 903
Аз чакам вече 9 дни за доставка до Варна център за поръчки

# 200
  • Мнения: 1 326
Моята поръчка дойде за около седмица до центъра за поръчки в Пловдив. Пратиха ми смс, че имам 3 дни да я взема. Не че момичето каза, че имало поръчка, която седяла няколко месеца,  ама никой не идвал да я вземе 😞

# 201
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Моята поръчка дойде днес... на 3-ти я направих... 10 дни им трябваха на икейците и куриера... Simple Smile

# 202
  • Мнения: 1 511
И при мен се появиха липсващите, но вече няма време за доставка до адрес.
Как стоят нещата с доставката до обект на Икеа? Ще опитам през компа. Ако успея да пусна такава доставка колко дни по-рано да я направя, така че на 20-ти да помоля друг човек да я вземе. Пише 3 работни дни, а после колко дни може да изчаква поръчката да дойде човека да я вземе?
На няколко пъти поръчвам в център за поръчки в събота или неделя, и до сряда най-късно получавам смс да си взема поръчката. Не е упоменат срок за вземане никъде.

# 203
  • пловдив
  • Мнения: 1 092
Аз се отказах да рискувам да поръчвам този месец. Миналата година почти месец чаках и това което бях поръчала за Коледа закъсня доста, така, че този път ще се въздържа.

# 204
  • Мнения: 68 642
Моите неща не ги бързам. Все ми е тая кога ще дойдат. Не са спешни..

# 205
  • Мнения: 1 326
Моите точки от последната поръчка  (13.12) са ми начислени след само 1 имейл.😎 Като ви чета се замислям дали не съм с връзки😂
П.П. А, и май не съм имала проблем с влизането в профила ми.

# 206
  • Мнения: 24 329
Някой видял ли е джинджифилови къщички има ли и на каква цена са?

# 207
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 754
Вчера ходихме до София по друг повод и решихме да се разходим до Икеа да позяпаме, хем да вземем и едно шкафче, което отдавна отлагаме. Страшна лудница беше, на паркинга, в магазина, в бистрото, много народ, човек връз човек. Сигурно чакахме над 30 мин на каса, а всички работеха. В бистрото същата работа. Повече преди празници не ходя.
Иначе, взех един малък скрин Малм с 2 чекмеджета, да го ползваме като нощен шкаф. Идеално стана и много бързо го сглобихме. Изглежда здрав и практичен.

# 208
  • Мнения: 24 329
Преди две седмици ходих - същия кошмар беше. Т.е. месец преди празниците не е желателно, но се налага

# 209
  • Варна
  • Мнения: 903
Някой видял ли е джинджифилови къщички има ли и на каква цена са?
Преди около 2 седмици имаше и си купих. Има и комплект за декорация. Къщичката, мисля, беше около 7 лв.

А има ли начин да се провери кога поръчката ми ще пристигне в центъра във Варна?

Общи условия

Активация на акаунт