Време е за ИКЕА! - Тема 29

  • 45 338
  • 775
  •   2
Отговори
# 180
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Здравейте, поръчките от декември имате ли представа за колко време се обработват?
Миналата година чаках около месец и затова питам.

# 181
  • Мнения: 1 970
Опитвам се да пусна онлайн поръчка, но вече дни не успявам. Пише:
Възникна грешка. Опитайте отново след известно време.
Писах им, звънях, нищо не ми помогнаха.
Дайте ми съвет, моля!

# 182
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Опитвам се да пусна онлайн поръчка, но вече дни не успявам. Пише:
Възникна грешка. Опитайте отново след известно време.
Писах им, звънях, нищо не ми помогнаха.
Дайте ми съвет, моля!
В края на ноември и началото на този месец имах същия проблем... по телефона ми казаха да изчакам 1-2 дни... било проблем в следствие на обновяването на системата им... или там каквото са правили... на 3-ти декември най-после успях да "пробия" системата им и да направя поръчката си след няколко дневни мъки... Продължавай да опитваш...

И най-после вчера  са ми изпратили и-мейл, че поръчката ми е окомплектована и предадена за доставка... сега се чудя колко дни ще са им нужни за това...

# 183
  • Мнения: 519
И аз от 4 дена се опитвам да поръчам. Звънях, писах, днес уж системата позволи, влизам и гледам 90 процента от нещата, които бях добавила в кошмицата вече не са налични. Секциите ми Malsjo, вече не са налични, побеснях, звънях им, не знаели кога и дали ще карат нови. Честно ви казвам , такива нерви похабих, просто нямам желание да пазарувам вече.

# 184
  • Мнения: 1 970
Благодаря за отговорите, явно проблема не е само при мен. Уви, и аз от 3-4 дни опитвам непрекъснато, но не става. И при мен днес изчезнаха половината желани продукти. И аз съжалих, че се захванах с тая поръчка. Вече нямам и надежда, че до Коледа ще пристигне , дори и да поръчам...

# 185
  • Мнения: 8 957
Някой има ли такова  легло?
Някакви недостатъци??

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 11:41 от utro77

# 186
  • Мнения: 68 834
Моето мнение е направо нормално легло да му купите на детето, защото след две години то ще порастне и така или иначе ще ви трябва нормално легло за големи.
Недостатъците на показаното аз виждам в: два матрака - оскъпяване, на ниското никой няма да иска да спи, защото е по-ниско от другото.

# 187
  • Мнения: 8 957
Моето мнение е направо нормално легло да му купите на детето, защото след две години то ще порастне и така или иначе ще ви трябва нормално легло за големи.
Недостатъците на показаното аз виждам в: два матрака - оскъпяване, на ниското никой няма да иска да спи, защото е по-ниско от другото.

Но това е нормално легло. Просто е единично. Може би аз съм подвела като посочих, че е детско. Предполагам, че се ползва само от деца така или иначе.
Имах предвид, ако някой го има, да сподели отзив.

Трябва ми точно такова легло  2 в 1. Голямата ми дъщеря замина студентка и искам да махна нейното легло от стаята, за да е по-широко и да се ползва само при нужда.

# 188
  • Мнения: 68 834
Аз не бих махнала второто легло..но това е лично мое мнение. Това все пак си е нейн роден дом...все едно я гониш един вид така. Извинявай, знам че друго питаш.
За мен изобщо не е опция да се спи на такива легла-единия на земята, другия сгъчкан до него на високо.
И на мен ми е тясно на такава единичка - за мен не е нормално легло това Simple Smile 70 см ли е...

И на мен в кошницата половината неща ми ги дав изчерпани. Мисля, че е бъг. Преди месец когато пусках леглото, или гардероба беше, за момент ми изписа на вратите че не са налични и изтръпнах. При обновяване на страницата се появиха налични....нещо бъгава им е системата.........

Може като идея от рзгъваемите кресла да вземеш - то няма да заема много място, а като се разгъне е като удобно легло. Хвалеха ги много навремето тях - бях ги загледала и проучвах......като се сгъне, си е като фотьойлче....

# 189
  • Мнения: 8 957
Аз не бих махнала второто легло..но това е лично мое мнение. Това все пак си е нейн роден дом...все едно я гониш един вид така. Извинявай, знам че друго питаш.
За мен изобщо не е опция да се спи на такива легла-единия на земята, другия сгъчкан до него на високо.
И на мен ми е тясно на такава единичка - за мен не е нормално легло това Simple Smile 70 см ли е...


Не, съвсем нормално си е леглото. За матрак 90 на 200. Колкото са сегашните им легла.
Разбира се, че не я гоня. Нали търся две легла така или иначе? Просто ми се иска леко освежаване вкъщи. А защо да не измисля и по-рационален вариант, да е по-широко в стаята?! Освен всичко матраците на ИКЕА са една от целите. В спалнята сме с такъв и сме много доволни. На децата са Тед и нямам търпение да ги махна.

# 190
  • Мнения: 68 834
Сестра ми като се изнесе студентка преди мен, и махнаха нейното легло. Спеше на дивана, който се разтягаше, като си дойдеше...н не й беше удобно..скоро си говорехме.

Допълних си поста горе - за разтегателно кресло мислила ли си?
https://www.ikea.bg/rooms/living-room/sofas-armchairs/sofa-beds- … len-stol/29840092
Този щях да вземам аз за детската. Но взех 140/200 легло и този ми отпадна като идея.

Да, на Тед матраците - четох много лоши отзиви. Понеже издирвах скоро и проуч(вах и тази тема.

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
И аз този вариант обмислям поради същата причина. Simple Smile

ПП: Не са ми добавили точките от последната поръчка, освен това получих диван със спукани плоскости на раклата! Писах им, снимки пращах, никакъв отговор! Много съм недоволна и се чудя дали да продължавам изобщо да пазарувам оттам!

# 192
  • Мнения: 290
Обадете им се по телефона и говорете. Разговорите се записват. Искатейте да ги изпратят нагоре по веригата на шефовете. Хората в кол центъра нямат вина за тези неща, но те си го отнасят, така им е работата.
Когато имах проблем с моята доставка се обадих и дуднах 10 мин на телефона, като се извиних на момичето разбира се. Супер възмутена бях, тъй като при нас с наличието на хора е сложно и имам малък прозорец за доставка. Докараха ми ги 3 часа по-късно, направо не можах да повярвам, че нещо е дало ефект с тези хора.

# 193
  • Мнения: 68 834
Да бе...аз като говорих три пъти, да не би да имаше резултат. Щяла да ескалира нещата нагоре. Обясних й че ефект от ескалирането им няма, защото същото ми беше казала и мацката преди нея, на второто ми обаждане.
Нерви, здрави нерви ви трябват. Пускай имейла през 10 минути  .. белкем се задвижат.
Отвратително им е обслужването. Отвратително.

# 194
  • Мнения: 39 459
Цветенце, отиди в Коледната тема. Там Марчева ще даде рецепта за нещо италианско, вкусно и лесно за правене.

Общи условия

Активация на акаунт