В Коледно тумбаче ще тупка мъничко юначе. - Бебеправене 364

  • 24 435
  • 727
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 781
Честито сърце Мама! И аз се включвам да те успокоя, че на мен също при установяване на бременността ми “установиха” и 7см киста, ама си я гледах с бебето, важното е че тя не растеше! Grinning
Може при теб да се окаже киста на жълтото тяло и да се резорбира до към 4 месец. Стискам палци всичко да върви гладко.

# 271
  • Мнения: 23
Здравейте момичета
Следя темичките от доста време.
Аз съм на 28г. бебеправим от май 2018,като забременях почти веднага,но приключи в 9г.с. и чак миналия месец подновихме опитите.
Яна да ти е жива и здрава рожденничката

# 272
  • Мнения: 3 597
Мама , честито сърчице ❤ Пожелавам ти всичко да е наред до термин 🤗 Надявам се кистата да се резорбира Simple Smile

Април , добре дошла и скорошен успех ☺

По темата за майките мълча , защото моята не знае , че сме подновили опитите , хем минаха няколко месеца вече . Според нея е лудост да искаш трето дете и едва ли не само безотговорните родители , циганите или много богатите го правят . Понеже аз съм едно дете , тя и за второто имаше подобни мисли , та какво остава за трето . Много ми помага , работим заедно , но стане ли въпрос за деца сме от различни планети . Не е лоша , но е строга и не приема чуждо мнение . Честно казано ми тежи  това , че не мога да споделям с нея .

# 273
  • Мнения: 1 591
Аз по темата с майките май не си казах мнението. Писах онзи ден, но го изтрих... Моята майка е страхотен човек, супер разбрана и на мравката път прави, ноо... стане ли въпрос за мене си има мнение. Според нея аз съм силна, борбена, успешна, каквото поискам го постигам и когато и казах за ин витрото се почна - това са глупости, защо ще го правите, млади сте ( аз бях на 29 ММ на 35 от тогава минаха две години, а сме заедно от 8 вече). Та като цяла подкрепа 0 получих, а грам не го очаквах. За това искам съвети тук, не съм казала на никой. Обградена съм от хора за които ин витро е извънземна процедура измислена само за пари и няма жена която да има нужда реално от нея....
Съвета ми е да споделяте въпреки всичко, ситуации като моята се надявам да са 1%
Все пак съм позитивна въпреки трудностите, чакането и неяснотата, колкото и да „четем” всичко. Успех момичета, да си правим каквото трябва, а бебето ще дойде, трябва да дойде Hug ние не се отказваме Heart

# 274
  • Мнения: 5 047
Аз пък , като стана ясно, че ще правим процедура и казах и на майка, и на свекървата . Съответно и от двете имам пълна подкрепа.

# 275
  • София
  • Мнения: 2 084
Здравейте !

iana28, честита рожденичка! Само най-хубави неща да й се случват в живота Balloon.

Neverstopdreaming, пожелавам на мъжа ти съвсем скоро да получи най-желания подарък за РД от теб, пък
макар и леко закъснял Blush.

МамаНаПринцеса, честито сърчицееее ! Всичко ще е наред Hug.

tinti1984, браво беее, добре дошла отново и скоро да ни зарадваш Heart !

Orhideq23, за първо детенце се борим, от една година... С мъжки фактор сме.

Благодаря на всички ви за
съветите Heart !
Ще задържа за момента, ще изчакам да се изясни нейното състояние и тогава ще го мисля. В един момент ще трябва да й кажа, но сега май не е най-доброто време.
От известно време ми намеква, и май само от някакво възпитание и такт не разпитва повече.
Така или иначе ще ме побърка - защо не сме й казали, че имаме проблем и т.н. То това е неизбежно, доколкото я познавам.

Само да напомня схемата, която ни препоръча доктора като ходихме
с ММ - 3-5 дни въздържание преди фертилните дни и после през ден. Ако някоя от вас реши да я опита.

Снощи ни посети символа на нашата темичка...
Диди, от твоите ли е Grinning ?

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 00:38 от rave

# 276
  • София
  • Мнения: 3 012
Одри, не съм искала да те стряскам в никакъв случай. Аз лично съм с колит и гастрит, и синдром един, и всеки път като правя въпроси изследване първото нещо, което питам като се събудя е има ли нещо ново Sad
Шокът, който преживяхме със свекървата беше от това, че дълго време не намираха причината за ниското желязо, а жената нямаше никакви оплаквания от към други органи. Разбира се не всяко ниско желязо означава рак! Абсурдно е да го кажа.... И още веднъж се извинявам, просто след една тежка загуба преди няколко години гледам да тласкам хората към изследвания, защото просто понякога причината е където най-малото я очакваш ....

# 277
  • Мнения: 3 199
Аз не съм се стреснала, но се почувствах виновна че съм споделила, разбрах за какво говориш на първи пост и ти отговорих както можах. Но както виждаш поне двама други са стреснати. Просто не можах да понеса, това което усетих в теб, както и всятата паника, съжалих 100 пъти че съм писала нещо.
И пак съжалявам, че така се натежа на темата. На път съм да не споделям нищо, ама ако си мълча и изчезна де да знам какви фантазии ще се разразят. Иначе те разбирам ама искам и ти да разбереш, че има разлика между личното преживяване и реалните вероятности.

В този ред на мисли Мама, то скоро ще е 8ма, ще мине и ще дойде 9та и ще си отдъхнеш Simple Smile

А майка ми пък Рейвче си има някакъв нейн филм и не споделям прекалено много, че я вадя от него, пък той хубав Simple Smile Жената е много интелигентна, наистина, ама за някои неща е ... не знам какъв термин да употребя ... Вече две врачки са казали, че ще има скоро внуче, та значи всичко е сигурно и потвърдено Simple Smile
Разбрах че при тебе е от притеснение за твоята майка цялото чудене, много ми спечели уважението, мил и чувствителен човек си!!

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 00:44 от Одри

# 278
  • Мнения: 2 024
Благодаря ви, момичета. Имах и един много хубав сън, поне аз така си го тълкувам Simple Smile
По въпроса за майките- аз на моята й казвам всичко, независимо, че е на 3000 км. Тя знае от деня, в който правим опити . Не мога да премълчавам нищичко. Единствено забавих момента, когато ми правиха кюретажа, казах й след като мина всичко, а дотогава поддържах връзка със сестра ми. Ние сме три деца и тя винаги ни е подкрепяла да не оставаме с еднички.

# 279
  • Мнения: 10
Прекрасна тема! Пожелавам на всички да донесе много късмет и положителни тестчета! Ние бебеправихме сравнително усърдно този месец, ММ заяви, че не иска да е пил алкохол, когато правим опити и така се получава малко като по задължение...много тъпо.
Онзи ден и вчера имах положителни тестове за овулация, но вчера пропуснахме,много се надявам да се е получило.
Успех на всички от мен!:four_leaf_clover:

# 280
  • Мнения: 439
Момичета, здравейте! От няколко месеца следя темичките, но съм с бебче на почти 5 месеца, и на няколко пъти ги изгубих.. на 27 години съм, миналата година имах една неуспешна бременност ( кухо яйце), 6 месеца по късно забременях с малката ни звездичка, която спинка сладко сладко сега. След раждането имах само един МЦ, който се появи на 5 октомври, с нормалната за мен продължителност от 7 дни. Винаги съм била с редовен цикъл 28 дни, но втора менструация така и не се появи.. преди 5 дни реших да направя тест за бременност, резултата беше с много бледа втора чертичка, след това направих още 2 теста в следващите 2 дни, като последния беше с вече ясна 2ра чертичка.. ходих при АГ, каза че матката е уголемена и удебелена като за бременност, но вътре се виждаше само една миниатюрна точица.. каза ми след 10 дни да отида пак, и че най вероятно съм имала късна О, което е нормално след раждане.. Искана е тази предполагаема бременност, но няколко месеца преди планираното.. имам ужасни страхове да не стане като с първата ми бременност.. тогава съвсем в началото бях настинала, сега също имах настинка 2 седмици преди да направя първия тест... С цялото си същество се моля и надявам всичко да е наред.. Другите ми страхове са дали ще е успешна бременността, тъй като е 3та в рамките на 2 години... някоя от вас дали би могла да ме посъветва нещо.. не знам да се радвам ли, или да изчакам следващия преглед...
Много се извинявам за дългия пост...

# 281
  • Мнения: 821
Добро утро от мен! На десети ден след предполагаема от мен О, това е резултатът. Мисля, че няма нищо за момента, ама реших да ви покажа все пак, да се отчета. Ту ми се струва, че няма, ту че има... луда работа Grinning

# 282
  • София
  • Мнения: 1 594
Добро утро от мен! На десети ден след предполагаема от мен О, това е резултатът. Мисля, че няма нищо за момента, ама реших да ви покажа все пак, да се отчета. Ту ми се струва, че няма, ту че има... луда работа Grinning



Колко дни преди Ц го направи?

Radostcheto гледай си бебчо...пък другото божа работа! Радвай се на детенцето, което вече имаш. Simple Smile

# 283
  • Мнения: 821
Яна, 4 дни Grinning Знам, че е рано по принцип, но имам наблюдения над тези тестове, че могат да хванат нещо и на 10ти ден след О. На мен миналия път ми засякоха бременността на 11ти ден тъй че утре продължавам Stuck Out Tongue Winking Eye

# 284
  • Мнения: 1 781
Я да се преброим тези дето правим тест в деня на М? Че вече мисля, че съм единствената! Grinning
Да не се засегнат сега ранно тестващите, просто ми стана любопитно колко момичета си чакат датата.

Общи условия

Активация на акаунт