В Коледно тумбаче ще тупка мъничко юначе. - Бебеправене 364

  • 24 498
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 55
Sure Chek, Дияна

# 676
  • София
  • Мнения: 3 079
Добро утро! Официално лелята влетя..... малко по-разочарована съм този месец, уж доста се потрудихме, ама нъцки... Ще се въоръжа с тестове за О и гел, за следващия месец, само се чудя тестовете кога да ги почна, последните цикли са на 24-25-27 дена?

# 677
  • Мнения: 539
Добро утро! Официално лелята влетя..... малко по-разочарована съм този месец, уж доста се потрудихме, ама нъцки... Ще се въоръжа с тестове за О и гел, за следващия месец, само се чудя тестовете кога да ги почна, последните цикли са на 24-25-27 дена?
Аз напоследък започнах веднага като ми свърши М.

# 678
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро! Официално лелята влетя..... малко по-разочарована съм този месец, уж доста се потрудихме, ама нъцки... Ще се въоръжа с тестове за О и гел, за следващия месец, само се чудя тестовете кога да ги почна, последните цикли са на 24-25-27 дена?
И аз мисля да си купя тестове за ову и гел...и скоро да почваме да се трудим...а този гел глезах 40лв ли струва?Вътре 8 тубички?За колко пъти стига и по колко се слага?

# 679
  • Мнения: 189
Здравейте! Бях на преглед днес и тъпата киста все още си я има. Иска да я види и на следващият цикъл и тогава да решим как да я третираме. Честно ви казвам бясна съм...даже поплаках. Ядосана съм че ми се случват такива гадости. На яйчника е и била нещо като израстък. Нещо с П и беше името обаче не го запомних. Ако някой се сети да каже...За цветната снимка каза,че иска да решим проблема с кистата и тогава снимка.

# 680
  • Мнения: 55
Одри, не се кахъри, когато е писано ще дойде.
Мен днес ми е 13 ден и имам на хартията, слуз която се точи като суров яйчен белтък с ю 1 2 нишки розово, това означава ли че овулацията предстои?

# 681
  • Мнения: 3 284
Одри, не се кахъри, когато е писано ще дойде.
Мен днес ми е 13 ден и имам на хартията, слуз която се точи като суров яйчен белтък с ю 1 2 нишки розово, това означава ли че овулацията предстои?

М? Кое, какво? Simple Smile
Иначе фертилен е деня, да.

И аз едвам ви изчетох Simple Smile Някой беше писал за щракане по 2 пъти на ден, да знаеш не се препотъчва, когато се цели забременяване, не могат да се образуват толкова войничета.
Мерси за отговорите, сега не се чувсвам толкова самотна с 7те дни.

# 682
  • Мнения: 153

Не мога да повярвамм🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍😍😊😊😊😊😊🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

# 683
  • София
  • Мнения: 2 098
Момичета, минавам да ви почерпя с любимия ми десерт Relaxed.
Днес ставам на 32 !
Мислех, че мечтата ми ще се сбъдне до този рожден ден, ама...
Остава надеждата за следващия.

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 13:25 от rave

# 684
  • Мнения: 5 140
Момичета, минавам да ви почерпя с любимия ми десерт Relaxed.
Днес ставам на 32 !
Мислех, че мечтата ми ще се сбъдне до този рожден ден, ама...
Остава надеждата за следващия.


Жива и здрава бъди, Рейв! Нека за следващия си рожден ден да гушкаш най-сладкия подарък! Иначе десертът и на мен ми е любим.

# 685
  • Мнения: 1 154
Рейвче, честит празник! Пожелавам ти много да си здрава, да се ядоваш по-малко и всичко да ти се случва с голяма лекота! Kissing Face
Диана, честито!

# 686
  • София
  • Мнения: 3 079
Rave, жива и здрава мила! На следващият рожден ден с поне +1 брои Wink

iana28, още не съм седнала да избирам гел и лентички, ама ако ще се тествам 10 дена мисля направо две опаковки да взема направо.

ДИАНА 90, честито и до финал!

# 687
  • Мнения: 231

Не мога да повярвамм🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍😍😊😊😊😊😊🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Диана, Честито! Колко хубав подарък за Коледа! Пожелавам лека и безпроблемна бременност до края Nature High Brightness

Аз след 3 дни закъснение, днес си пусках кръвен тест, малко преди да получа резулатата прокървих и след това кръвния тест подтвърди отрицателните тестове на Престо.  Доста съм тъжна, тъй като този месец правихме усилено за 1ви път по време на ову и с тези 3 дни закъснение много се надъхах хахах, ноо предполагам, че това е част от щастливия финал след време Simple Smile

# 688
  • София
  • Мнения: 1 642

Не мога да повярвамм🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍😍😊😊😊😊😊🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Честитооо...успех напред! Колко време правихте опити? Овулация следи ли и как?

# 689
  • Мнения: 153

Не мога да повярвамм🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍😍😊😊😊😊😊🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Честитооо...успех напред! Колко време правихте опити? Овулация следи ли и как?


Благодаря:smile:           С опитите сме от Юли месец. Три месеца пих фолиева киселина , Октомври си взех на допълхерц мамаактив , сега пак ще мина на фолиева . Овулацията не съм я следяла, не съм си правила тестове
 А да попитам 15 дена ли трябва да е закъснението на цикъла за преглед ?

Общи условия

Активация на акаунт