В Коледно тумбаче ще тупка мъничко юначе. - Бебеправене 364

  • 24 494
  • 727
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 589
Честит рожден ден, Рейв! Бъди здрава, много щастлива и обичана! Бебчо ще дойде, няма къде да ходи Blush
Диана, честито! Страхотни чертички, пожелавам ти спокойна бременност и едно прекрасно бебче!

# 691
  • Мнения: 1 154
Аз искам само оставя това тук за вас Purple Heart

# 692
  • Мнения: 1 996
Рейв, честит рожден ден! Желая ти повече спокойствие и оптимизъм, и на 33 да сте трима!
Диана90, честити ти две чертички и до финал! Добре е да е поне след 10 дена от закъснението прегледа, ако можеш и по-дълго да издържиш, още по-добре.
Диди, ние няма да се отказваме. Уж бяхме казали само един опит, ама сега вече мислим и за следващи Simple Smile Ще дойде при всички ни така чаканото бебе, по един или друг начин!

# 693
  • Мнения: 313
Rave, Честит Рожден Ден 💐

Диана , страхотна черта ! Честито !

Момичета, остават ми 4 дни до цикъл. Симптоми имам си , единствена разлика , че лявата ми гърда е сравнително по - голяма от дясната в момента, обикновено и двете се уголемяват  хубавичко преди цикъл

# 694
  • Мнения: 2 027
Диана, честито. Бъди здрава и на финала пухкаво и здраво бебче.
Рейв, ЧРД! Желая ти най-съкровената ти мечта скоро да сбъдне.

# 695
  • Мнения: 55
Диди,знаех си шестото ми чувство никога не ме лъже. Лека и успешна до финал. Пази се!
Рейв, честит рожден ден, душичке, цели 6 години си по-голяма от мен, желая ти на първо място да си много здрава, успешна, щастлива, обичана и ощее другия месец БРЕМЕННА. Наздраве и весел празник. Heart

# 696
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Диана, честити 2 стахотни чертички.Лека и безпроблемна бременност!
Рейв, честит рожден ден!Бъди здрава, не спирай да вярваш в мечтите и да преследващ целите си и нека скоро и ти ни покажеш такъв тест!

# 697
  • Мнения: 1 041
Ветеринаторке любима, честит рожден ден! 🥳🤩😊
Пожелавам ти до Христовата възраст да сте +1 на борда, а защо не и +2ма? 😇
Бъди здрава и не се отказвай от мечтите си - хубавите неща ставали бавно!❤
Нека желаното се сбъдне!🍀

Диана, честито! След две седмици можеш да отидеш на преглед! Simple Smile

# 698
  • Мнения: 592
Честит рожден ден, Рейв! Присъединявам се към пожеланията да станете трима, а защо не и четирима, а междувременно да си живееш живота и да се забавляваш  RelaxedTwo HeartsGift Heart
И весел празник!

# 699
  • Мнения: 55
Взех, че и аз си купих тестове, какво мислите за този

# 700
  • Мнения: 2 027
Взех, че и аз си купих тестове, какво мислите за този
Отрицателен е.

# 701
  • Мнения: 205
Диана, Честитоо, лека и безпроблемна бременност, късмет и спокойствие Hug
Рейв, честит рожден ден, бъди много здрава и обичана и с риск да се повторя, потретя.. от все сърце желая догодина да се сбъдне най - голямата мечта да бъдете трима, четирима а защо не и петима Simple Smile Весел празник Flowers Hibiscus
Момичета във връзка с продължителността на М и при мен е 6,7 дни като в последните два по - скоро зацапване Simple Smile Запасих се и аз с тестове за О и след 10'тия ден започвам да следя какво се случва. Стискам палци на всички ни Heart

# 702
  • София
  • Мнения: 1 638
Взех, че и аз си купих тестове, какво мислите за този

Кой ден ти е? Сигурно до 2-3 дни ще се насити чертата...

# 703
# 704
  • Мнения: 158
Здравейте отново дами.
Писах в още една група, може би не е тук мястото, но не знам в другата група дали някой ще види 😁
Първо видях че има рожденничка☺️
Честит рожден ден, всичко най-хубаво желая! 🍾🎂
Ии имам една девойка с две чертички, честито и до финааал 👶❤️

Ии въпроса ми е от този месец реших да пробвам лентичките за овулация, днес направих първата лента, но сутринта с първа урина, това проблем ли е защото четох че трябвало от 15ч до 18ч да се прави и искам да знам, за да съм сигурна дали утре пак сутринта да правя или не.
Благодаря ви.

Общи условия

Активация на акаунт