SportsDirect-72

  • 33 200
  • 234
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3
Здравейте,
някой правил ли е поръчка от спортдирект днес? Опитвам цял ден да пусна поръчка, и на последната стъпка не ми приема плащането.

# 91
  • София
  • Мнения: 2 884
Здравейте,
някой правил ли е поръчка от спортдирект днес? Опитвам цял ден да пусна поръчка, и на последната стъпка не ми приема плащането.

Днес има срив на много системи. И Гугъл и джи мейл се бъгнаха .

# 92
  • Мнения: 743
Здравейте Simple Smile Не съм пазарувала от години от сайта. Безплатната доставка на Нова година кога е - на 31.12 или 01.01? Благодаря.

# 93
  • Мнения: 3 727
То тогава вече Англия ще е извън евросъюза и не се знае нищо. Дали ще има до Бг доставка и как ще се начисляват ДДС и мито.

# 94
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
на коледа пуснаха ли бд ?

# 95
  • Мнения: 4 156
Само за UK и за поръчки над 100 лири

# 96
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
От куци по-куци оферри, ще видим за нг дали ще има.. Не че имам нещо за пускане, но все пак Simple Smile

# 97
  • Мнения: 58
Здравейте! Искам да попитам на някой дали се е случвало при намаление “два продукта( да кажем )за 20 евро”, при добавяме в кошницата да не се отразява отстъпката? При поръчка на две блузи с такава оферта “2 for ... euro” намалението е отразено спрямо редовната цена, а при добавяне на две бюстиета- няма такова. (И на двете е изписана такава оферта.)
Да уточня, че поръчвам два цвята от един и същи артикул и в двата случая.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 211
Здравейте! Искам да попитам на някой дали се е случвало при намаление “два продукта( да кажем )за 20 евро”, при добавяме в кошницата да не се отразява отстъпката? При поръчка на две блузи с такава оферта “2 for ... euro” намалението е отразено спрямо редовната цена, а при добавяне на две бюстиета- няма такова. (И на двете е изписана такава оферта.)
Да уточня, че поръчвам два цвята от един и същи артикул и в двата случая.
А ако добавите две бюстиета един и същ цвят?Имат бъгове в артикулите понякога.

# 99
  • Мнения: 238
На 08.10. пуснах поръчка. Още я няма. Писах им доста пъти. Само веднъж отговориха (на 13.12.2020), че съжаляват за забаянето и ще направят проучване. Писах им още няколко пъти, но повече не ми отговориха. Какво мога да направя още? Има ли някакви телефони за контакт? Поръчката е за над 500 лв. За мен са много пари. От 10 години пазарувам от сайта, не съм имала такива проблеми.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 211
Доставката докъде е била,тракинг номер имате ли ?

# 101
  • Мнения: 238
Доставката е до България. Имаше някакъв тракинг номер. Еконт проведоха и те разследване, оказа се че не е предадена пратката към тях.

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Доставката е до България. Имаше някакъв тракинг номер. Еконт проведоха и те разследване, оказа се че не е предадена пратката към тях.
Много време е минало - не се отказвайте да си търсите правата.
Първо, ако сте платили през Пейпал - веднага заведете диспут и приложете тракинга, от който ще се види, че не сте получили нещата.
Ако сте платили направо с карта, то тогава се свържете с банката си и заведете процедура за оспорване на транзакцията - тромав и бавен вариант е, но ако е читава банката ще стане. Само трябва да приложите кореспонденция, тракинг номера и т.н.
Продължавайте да им пишете - през контактната форма, също и направо на имейла cs@sportsdirect.com

# 103
  • Варна
  • Мнения: 211
Доставката е до България. Имаше някакъв тракинг номер. Еконт проведоха и те разследване, оказа се че не е предадена пратката към тях.
Инициирате нов case ,приложете всичко,сравнете дали ви дават нов номер за проблема.Да се вижда ясно в доказателствата ,че никога не е стигала пратката до вас и им пишете ,че направо искате парите по сметката ,от която е платено.

# 104
  • Мнения: 255
На 08.10. пуснах поръчка. Още я няма. Писах им доста пъти. Само веднъж отговориха (на 13.12.2020), че съжаляват за забаянето и ще направят проучване. Писах им още няколко пъти, но повече не ми отговориха. Какво мога да направя още? Има ли някакви телефони за контакт? Поръчката е за над 500 лв. За мен са много пари. От 10 години пазарувам от сайта, не съм имала такива проблеми.

Аз  имах такъв случай. На многобройните имейли които изпратих отговора беше че са минали повече от 14 дни и съжаляват. Това е
Свързах се банката си по съвет на момичетата тук. Тя си задейства процедура /нямам представа каква / но без да очаквам парите ми пристигнаха по сметката /доста по късно/

Общи условия

Активация на акаунт