Избира майка си пред мен

  • 3 380
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
Откъде ги намирате тези самсуняци, че и деца се навивате да им раждате. Разговор искала, той не дава пет пари за теб и чеп за зеле не става от него. Сори, стягай се, защото те чакат тежки времена.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Най-доброто, което можеш да направиш е да го оставиш.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 006
Темата е безмислена. Авторката няма да го остави, а ще му народи още 5-6 и ще подсмърча, че когато е около нея я псува и побийва. Той няма да спре да слуша майка си и родата, за него жената е нещо си там за разплод и това не е заради авторката, а защото такова му е мисленето.

# 18
  • Мнения: 32
Какво значи "от Сливен" ? Не не съм от хората от който такива като теб се плашат!  Рускиня и Българка съм... Не спазвам запетайки, зашото по важно беше съдаржанието и не мисля, че така трябва да преценявате хората да радвам се, че съм станала майка на 20г.  Ще видя внуците може и пра -внуците си.
С моят проблем ще се оправя но вашият злобен характер, кораво сърце и надменност НЕ!

# 19
  • Мнения: X
Да вземеш така да се озъбиш и на онова пиянде, южнобългарския бей, мъжа ти, ли...
Почти нищо не ти се разбира от съдържанието без запетайки. Тези знаци не са за ей-така, помагат да се предаде смисълът.
Нищо де - можеш да се похвалиш, че си на 20 и с дете от идиот с още по-идиотско семейство, но нека ние сме злобни, защото на нас се звериш анонимно, у вас мълчиш като да не казвам какво.

# 20
  • София
  • Мнения: 16 024
Нормално озъбване - нали напрежението трябва да избие на някъде. Ако не смее пред мъжо и свека - нека тук да ругае и беснее. И в други случаи форумът е служил за терапия на потребителите.
Ками, в руския език също се тачат запетайките и другите препинателни знаци.

# 21
  • Мнения: 25 737
Какво значи "от Сливен" ? Не не съм от хората от който такива като теб се плашат!  Рускиня и Българка съм... Не спазвам запетайки, зашото по важно беше съдаржанието и не мисля, че така трябва да преценявате хората да радвам се, че съм станала майка на 20г.  Ще видя внуците може и пра -внуците си.
С моят проблем ще се оправя но вашият злобен характер, кораво сърце и надменност НЕ!
И на мъжа си ли така му се звериш?

Тук е форум, хората се преценяват първо по писането, а ти си тотално неграмотна. Запетайките са ти по малкия проблем.

Разбра ме правилно за това от къде си, и на колко си родила от гастербайтерчето.

# 22
  • Мнения: 444
Какво значи "от Сливен" ? Не не съм от хората от който такива като теб се плашат!  Рускиня и Българка съм... Не спазвам запетайки, зашото по важно беше съдаржанието и не мисля, че така трябва да преценявате хората да радвам се, че съм станала майка на 20г.  Ще видя внуците може и пра -внуците си.
С моят проблем ще се оправя но вашият злобен характер, кораво сърце и надменност НЕ!
И на мъжа си ли така му се звериш?

Тук е форум, хората се преценяват първо по писането, а ти си тотално неграмотна. Запетайките са ти по малкия проблем.

Разбра ме правилно за това от къде си, и на колко си родила от гастербайтерчето.

Не знам аз тогава как да преценя по правописа последния коментар.
Иначе и аз се озорих със словореда на авторката. Да си призная честно, помислих си, че е от ромски произход. Такава сага ми се стори само като по техен образец. Жалко, че не излязох права.
Като съвет към авторката, бих ѝ казала да си стяга багажа и да търси роднини или близки приятели, които да ѝ помогнат при отглеждането на бъдещото дете, защото тук вече говорим за отровна семейна среда не само за нея. Знам, че ще е трудно, но това е най-добрият избор.
И не, такива хора не се променят. Мъжът ми се вижда адски безотговорен, селски бек.

# 23
  • Мнения: 8 937
Вече тотално се обърках с тези истории, чета и се чудя защо темата е като съседната - модерно ли е да си с мъж, който пие, изневерява и не се вълнува от жена си и децата си? Вече във всяка втора тема пишем как да си стягат багажа, но не знам, при положение, че оплакването винаги включва пълна липса на заинтересованост от страна на мъжа, какъв друг съвет да дадем?
А между другото, правописът се коригира, но възпитанието след определена възраст - не. Не е много любезно да поискате съвети и да се нахвърляте с обиди върху отзовалите се. Flushed

# 24
  • Мнения: 444
Thaicho, в случая, потребителката не даде никакъв съвет, а директно си написа цитирам: "Какво очаквате?“ Като преди това изреди, че момичето е от Сливен и мъжът и заработва за някой лев в Англия. Нека обаче не задълбаваме типично по клюкарски, както много често се случва във форума. Аз написах каквото искам. Пожелавам лека седмица на всички.

# 25
  • Мнения: X
Това го е прочела за нея най-вероятно.
А не виждам какъв съвет да се даде. На 20 да си горда с едно ранно родителство говори за един манталитет и едни приоритети, които не предполагат нужния акъл да избягаш от насилник. И това не е обида, а констатация.

# 26
  • Мнения: 87
Само че авторката не пита как да се спаси, а как да го накара да я изслуша,затваря си очите пред червените светофари. Попаднала е в токсично семейство, тя не гради такова и е безгласна буква.Всички полезни съвети от типа бягай са излишни в тази тема.Не разбрах на колко години е бъдещето татенце?

# 27
  • Мнения: 25 737
Тук няма какъв съвет да се даде. Има много, много теми които са направо копи пейст. Да ги прочете.
Една млада жена на 20 г, не ви трябвало да ражда от човек който очевидно не е подходящ за баща. Намекнах за града, защото в малките населени места и сред малцинствата това е нещо нормално. Жената стои боса и бременна до печката...

# 28
  • Мнения: 3 720
Недей да търсиш съвет от нас. Потърси го от жените около теб: майка ти, омъжени приятелки. Толкова жени живеят като теб,  справят се, понякога дори са горди и доволни. Не искай от мъжа ти разни неща, дето човека не е научен да прави. Искай му каквото може да ти даде. Гледай си бебето с любов и грижа, ако имаш време и възможност след раждането, помисли за собствената си квалификация- курсове, учене някакво. Щото на един по-късен етап може да не ти хареса да отглеждаш детето си в тая среда, та не е зле да имаш някаква самостоятелност.
Не те съветвам да се връщаш бременна при мама. Млада си и, според нас, си сгрешила, но и това е някакъв път за извървяване, късмет, лека бременност и здраво бебе ! Simple Smile

# 29
  • Мнения: X
Никакво значение няма дали "героят" е ром, българин, руснак, африканец или марсианец....той все така ще хойка, ругае, пие и бие. Ако не е започнал с шамарите, скоро ще е. Съвет как се агитира пиянде за разговори, нямам.

Общи условия

Активация на акаунт