Как да се справя с подигравките?

  • 21 944
  • 352
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 262
Ти в офис с повечко хора ли работиш или просто си приказваш?
На работа се работи, не се манджари.

# 241
  • Мнения: 13 275
Ти в офис с повечко хора ли работиш или просто си приказваш?
На работа се работи, не се манджари.
От личния ми опит,  дразнещите се от храна са пазещите диети и неуспешно отслабващи.
Почивките са наложени и заради храненето.
Ти като искаш не яж, но и другите не са длъжни да търпят нервните изблици на гладуващите.

# 242
  • Мнения: X
На работа се работи, не се манджари.

Гладен не се работи, госпожа 😉

# 243
  • София
  • Мнения: 62 595
Ще ти се само да си приказвам, защото само това ти остава като ход и нямаш смислен аргумент, с който да опровергаеш това, което пиша.  Не съм имала случай някой да се сърди или да прави фасони.  Дори бих казала, че това създава една доста приятна атмосфера, наличието на храна винаги има положително отражение върху хората, дори да не споделят една и съща храна по едно и също време.

# 244
  • Мнения: 7 265
Работодателите нямат ли задължението да осигуряват място, където да се хранят хората? На мен би ми било неприятно, ако някой яде по бюрата. Не е редно.

# 245
  • София
  • Мнения: 62 595
Не, не са длъжни.

# 246
  • Мнения: 31 677
Ти в офис с повечко хора ли работиш или просто си приказваш?
На работа се работи, не се манджари.

Гладна мечка хоро не играе.

Във всяка фирма е различна хранителната култура. В някои е разрешено в офисите да се яде, в други фирми си има обособени места.
На сегашната ми работа им голям стол. Някои се хранят там, а други си взимат храната в кутии и отиват в офисите си да ядат. Може би така са свикнали, може би имат работа.
Ние сме доста хора в стаята - над 10 човека.
Някои ядат в стола, но като цяло всички почти си взимат и ядат на бюрата си.
Лично аз предпочитам в стола.
Странно ми беше да мирише на храна, но свикнах.

# 247
  • Мнения: 5 003
Щом си отишъл да работиш сред хора се адаптираш и свикваш-един ще яде,друг ще смърка,трети ще сърба,четвърти ще се парфюмира и др.Който е с големи претенции си стои вкъщи и всичко ще е както иска.

# 248
  • София
  • Мнения: 62 595
А може и друго - да стане началник със собствен кабинет.

# 249
  • Мнения: 5 003
Ха дано,но нада ли.

# 250
  • Мнения: 5 262
Само където не разбрахме Andariel списва ли просто от скучно стоене в къщи или работи в офис с 10 човека, които всеки работен ден дъвчат каквото им падне и когато им падне по бюрата ... и е толерантна към това.

# 251
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, Андариел е тъпа и си съчинява! Сега доволна ли си?

# 252
  • Мнения: 5 262
Колко няколко–

# 253
  • София
  • Мнения: 62 595
Гледай си работата!

# 254
  • Мнения: 31 677
Само където не разбрахме Andariel списва ли просто от скучно стоене в къщи или работи в офис с 10 човека, които всеки работен ден дъвчат каквото им падне и когато им падне по бюрата ... и е толерантна към това.
На теб какъв ти е проблема?
С Andariel ли работиш?
В твоята фирма е по един начин, при нея е по-друг.
Всеки има право на мнение.
И в различните фирми има различни правила.
В някои са строго определени, в други са по-свободни.
Какво ти пречи на теб, че в някоя друга фирма с която ти нямаш общо, хората ядят на бюрата си?

Общи условия

Активация на акаунт