Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 57

  • 70 214
  • 756
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 093
В парфимо или от нотино, даже нотино днес имат безплатна доставка на всичко.

# 271
  • Мнения: 1 376
Препоръчайте ми някакъв серум за лице до 30 лв. Кожата ми не търпи кремове, а сега е малко изсъхнала от студа.
На 32 съм, ако има значение.

# 272
  • Мнения: 19 838
Препоръчайте ми някакъв серум за лице до 30 лв. Кожата ми не търпи кремове, а сега е малко изсъхнала от студа.
На 32 съм, ако има значение.
Пробвай на Нивеа. Аз като цяло не знам защо им подминавам кремчетата, но миналата година видях намаление и пробвах серума с хиалурон. Приятно се изненадах. Не ги ползвам постоянно. От време на време си правя "терапии" с тях. Мисля да пробвам и този с перлите.
Скрит текст:

# 273
  • Мнения: 1 212
Много благодаря за инфото, имах нужда от Мицеларна вода и поръчах на Лореал. Не съм я ползвала до сега, да видим Blush
В парфимо или от нотино, даже нотино днес имат безплатна доставка на всичко.

# 274
  • Мнения: 10 210
Серумът на Нивеа с перлите взех след препоръки и съм много разочарована. Нищо не прави за кожата ми освен да ми запушва порите, затова започнах да го ползвам 2-3 пъти седмично. А изглежда лек, не оставя мазен филм. Очевидно на други хора действа добре, след като го препоръчват.

# 275
  • Мнения: 15 311
Уф, то сега серуми да искаш. Има гелообразни, кремовидни, серуми-масла, течни, по гъсти. Всякакви. Аз харесвам серумите на Марион, Ревюел, Биотен, Регал, на Лореал флуида, имам един на Биофреш от серията с маслина, охлювения на Арси козметикс. Има и крем - серуми, предложиха ми такъв в магазина на Биофреш, с бяла роза и хайвер Diamond rose, много го похвалиха. Трудно е да се препоръча. Тук във форума се харесват и охлювените серуми на Виктория бюти.

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Джаста Праста , корейска козметика имаш ли? Към някое ВВ,СС кремче  да ме насочиш?

# 277
  • Мнения: 15 311
Армира, за жалост не. Още не съм метнала източния пазар. Joy Wink Иначе с най голямо удоволствие бих съдействала. Знаете ме вече, имам ли нещо ново, не мога да търпя и трябва да споделя. Stuck Out Tongue Winking Eye

Пп Но в темата за корейската козметика има много и богато инфо и ако питаш там, момичетата ще те упътят правилно, мотивирано, ръководейки се от опита си.

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
В азиатската тема ли? Или има корейска тема?😊

# 279
  • Мнения: 15 311
Извинявай, в азиатската, да. Мисля, че няма отделна тема само за корейска козметика, макар така да съм написала. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 280
  • Мнения: 2 792
Интересен ми се струва този продукт, дано да е зареден в Лили или Елитис. https://revuele.eu/produkti/grija-lice/prechistvane/produkt-za-p … vstvitelna-kozha/

# 281
  • Мнения: 10 210
И на мен ми стана интересен, но това с водоустойчива спирала сигурно няма начин да се справи, не видях да пише. 🤔

# 282
  • Мнения: 5 093
Препоръчайте ми някакъв серум за лице до 30 лв. Кожата ми не търпи кремове, а сега е малко изсъхнала от студа.
На 32 съм, ако има значение.

На the ordinary са хубави, ефикасни и бюджетни, за тези пари два ще можеш да си вземеш. Има тема във форума там доста се дискутира.

# 283
  • Мнения: 1 376
Препоръчайте ми някакъв серум за лице до 30 лв. Кожата ми не търпи кремове, а сега е малко изсъхнала от студа.
На 32 съм, ако има значение.

На the ordinary са хубави, ефикасни и бюджетни, за тези пари два ще можеш да си вземеш. Има тема във форума там доста се дискутира.
Мерси, разгледах ги и ми харесаха, мисля да пробвам.

# 284
  • Мнения: 1 672
Аууу, мицеларната на Нивеа детокс люти ли ви? Взех си един подаръчен комплект от тези, които сега са на прИмоция (главно заради несесера) 😅 Та едвам си махнах спиралата и очната линия... 😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт