МЕБЕЛИ по поръчка Каза Арт (Тера Арт)

  • 794
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Моля ако има някой, който е поръчвал такива мебели или негов приятел, познат, да даде отзиви. Има сайт, има снимки на мебели, които са фантастични, но странно,че няма никакви отзиви- нито добри, нито лоши. Защото това, което ще получиш, може да няма нищо общо с това, което си видял като реклама. Намерих само една-единствена препоръка в този сайт отпреди 9 години. А искат пълно заплащане още преди да си видял поръчката. На формата за контакт не отговарят, което ми направи лошо впечатление.

# 1
  • Мнения: 129
Мебелите са невероятни! Изработка, качество,дизайн....всичко! Единствен недостатък е високата(за повечето хора) цена. Ако се колебаеш посети хотела и ги виж. Дори някой дребни неща можеш да си купиш на място. Или ако не са ти спешни,следи изложенията за мебели,обикновено ходят.

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 19:30 от Пипи*

# 2
  • Мнения: 267
Мебелите са страхотни! Моя приятелка си поръча лятото и в началото на септември ги получи. Скъпички са, да, но са уникални. Ходи на място в хотела и там видя на живо, това което я интересуваше. И са доста тежки, да се има предвид, когато дойде момента да се качват в жилището. Laughing

# 3
  • Мнения: 6
Аз съм авторката. Днес имах свободен ден и ходих до офиса им в София. Бях силно разочарована, защото не изглеждаха като в сайта и   не бяха такива, каквито си ги представях. Харесах само идеята, но в никакъв случай начинът на обработка на дървесината и цялостната визия. Жалко!

# 4
  • Мнения: 6
Не поръчвайте от “Мебели арт”! Лъжат първо до 14 работни дни, че ще дойдат после като минаха смениха в сайта, че до 21 работни дни, но и те минаха... нямам информация до последно какво се случва с моите мебели близо 2 месеца до сега да бях поръчала от друго място, а мебелите от “Мебели арт” така и не идват!!!! Не си губете времето с тях. Сайта им е https://mebeliart.bg/

Последна редакция: ср, 05 май 2021, 09:25 от Abbie9

Общи условия

Активация на акаунт