💪"Игри на волята: България" - Тема 11 /10.11. - 17.11.2019/

  • 61 122
  • 2 122
  •   1
Отговори

Анкета

Кой искате да си тръгне утре?

Опции:

# 45
  • Другата България
  • Мнения: 36 881
Веселин така го друса манията за величие, че прилича на болен с Паркинсон.
hahaha Joy rotfImbo Joy tooth
Типичен кандидат за кмет/общински съветник, всяка една следваща предизборна платформа/агитационен материал става все по-дълъг и напоителен, и разбира се, не пропуска да каже само за себе си какъв мъжкар е.
newsm18 newsm18 newsm18 Веско-президент!

# 46
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 046
Джем, благодаря за уточнението. Аз смятам, че Веско ще си я защитава до край и ще врътне друг на пангара, ако изобщо останат в този състав. Струва ми се, че ще има размествания отново.

# 47
  • Мнения: X
Никакъв шанс да прочета тоя вестник, дето е пльоснал Веско! Как не ги мързи тия хора да пишат по толкова много и кой въобще си прави труда да изчита всичко това?! Та аз дори като говоря по телефона повече от 2 минути, изкрейзвам! Имам приятелки, които говорят едва ли не денонощно, аз бих откачила.

# 48
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Веселин така го друса манията за величие, че прилича на болен с Паркинсон.
hahaha Joy rotfImbo Joy tooth
Типичен кандидат за кмет/общински съветник, всяка една следваща предизборна платформа/агитационен материал става все по-дълъг и напоителен, и разбира се, не пропуска да каже само за себе си какъв мъжкар е.
newsm18 newsm18 newsm18 Веско-президент!

Типичен кандидат за каквото се сетим, защото няма никаква връзка с реалността. Броят на мускулните му влакна е обратно пропорционален на мозъчните му гънки.

# 49
  • Другата България
  • Мнения: 36 881
Джем, благодаря за уточнението. Аз смятам, че Веско ще си я защитава до край и ще врътне друг на пангара, ако изобщо останат в този състав. Струва ми се, че ще има размествания отново.
Да се обзаложим ли? Laughing
Веско е мъжкар, с голямо сърце, което не му позволява да номинира мъж от "своите". Първа Бетито ще е на пангара. После ще е Томас, МартИН му е много на сърце.

 hahaha Joy Laughing Смайли, от нощес с коментарите на дамата във фейса съм започнала с хилежа, сега продължавам, молА ти сА, толкоз смях не е на добре, ще вземе да ми отпадне Джулката и ще се наложи да се самообеся сега предсрочно, имай милост.

# 50
  • Мнения: 11 505
Оле, каква изненада! Shocked
Стоян казал, че Веско му е фаворит за победата!
Ами изненада си е. Simple Smile Защото въпреки, че точно решаващият глас на Веско го изпрати на елиминации, той все пак е един от фаворитите му за победата. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 141
😂Ох не можах да се въздържа ,Веско запазил тапата и телчицата😂😂Този човек май наистина е по-добре да не говори.

И аз благодаря за новата тема!😍

# 52
  • София
  • Мнения: 11 434
Никакъв шанс да прочета тоя вестник, дето е пльоснал Веско! Как не ги мързи тия хора да пишат по толкова много и кой въобще си прави труда да изчита всичко това?! Та аз дори като говоря по телефона повече от 2 минути, изкрейзвам! Имам приятелки, които говорят едва ли не денонощно, аз бих откачила.
Същото си казват хората и за нашите писания тук, той просто го събира в един пост. Нашите постове са много повече от неговите, но както и тук не чета всяко мнение, защото не на всеки позицията ми е интересна, така и неговите не са ми и затова многото текст става досаден.

# 53
  • Испания
  • Мнения: 37 503

 hahaha Joy Laughing Смайли, от нощес с коментарите на дамата във фейса съм започнала с хилежа, сега продължавам, молА ти сА, толкоз смях не е на добре, ще вземе да ми отпадне Джулката и ще се наложи да се самообеся сега предсрочно, имай милост.

Преди да замълча, ме напират два въпроса и не мога да не ти ги отпЕра:

- Откъде ще ти отпадне Джулката?
- Имаш дата за самообесване ли, щом не искаш да е сега предсрочно?

Предварително благодарА.

Скрит текст:
Никакъв шанс да прочета тоя вестник, дето е пльоснал Веско! Как не ги мързи тия хора да пишат по толкова много и кой въобще си прави труда да изчита всичко това?! Та аз дори като говоря по телефона повече от 2 минути, изкрейзвам! Имам приятелки, които говорят едва ли не денонощно, аз бих откачила.
Същото си казват хората и за нашите писания тук, той просто го събира в един пост. Нашите постове са много повече от неговите, но както и тук не чета всяко мнение, защото не на всеки позицията ми е интересна, така и неговите не са ми и затова многото текст става досаден.

Сакън! За нашите писания или добро, или нищо.

# 54
  • Мнения: 9 700
Исказа на Веско в интервютата и стилът в постовете му се различават като ден и нощ. Кампания, какво да се прави. Но не мога да не адмирирам добре свършената работа от екипа/човека - има всичко в този пост, даже сантименталност.

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 16:26 от Bengun

# 55
  • София
  • Мнения: 212
Аз смятам, че Веско ще си я защитава до край и ще врътне друг на пангара, ако изобщо останат в този състав. Струва ми се, че ще има размествания отново.
Веско е мъжкар, с голямо сърце, което не му позволява да номинира мъж от "своите". Първа Бетито ще е на пангара. После ще е Томас, МартИН му е много на сърце.
Хахах, точно това се канех да напиша - за голямото мъжко сърце на Веско. И аз не мисля, че ще успее да я защити повече. Томас и Матрьошката ще гласуват за Роберта. Роберта ще гласува за някой от тях двамата. А Веско, ако е последен, ще гласува вероятно за другия - но това му е максимумът. И зависи кой е капитан, де. Но, както и да ги смятам, Роберта е следващата... хъм...

# 56
  • Мнения: 4 474
Хах, викате дано паднат Траките, че как ще го оправдаваме после Юлиянчо, че ги носел на гърба си? Ооооо, забравих - то пък или няма да е честна победата, или ще са извадили късмет...

Стоянчо, който въпреки че в много отношения беше много непохватен си беше много силен, е аут. Март вероятно още не е напълно във форма. Томас може лесно да победи само Ана-Мария. Така че траките имат реални шансове и без Юлиян да победят. Yum

Smileys, благодаря за новата тема!

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 16:30 от Telesilla

# 57
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Март вероятно още не е напълно във форма.

Той никога не е бил. Язък му за фасадата, която може да заблуди човек в първите няколко дни. Не повече.

# 58
  • Другата България
  • Мнения: 36 881
😂Ох не можах да се въздържа ,Веско запазил тапата и телчицата😂😂Този човек май наистина е по-добре да не говори.
Всеки глас е важен, на един тапата и телчицата, на друг сърчицето, на трети шината на крака, на четвърти гащите за спомен...от всекиго по нещо, за всекиго по нещо, те така, право в сърцето да го прободе оня, отсрещния, та като дойде момента-ако има такъв, да си знае човекът кой му е фаворита. Whistling
Исказа на Веско в интервютата и стилът в постовете му се различават като ден и нощ. Кампания, какво да се прави. Но не мога да не адмирирам добре свършената работа от екипа/човека - има всичко в този пост, даже сантименталност.
hahaha newsm10 smile3521
Преди да замълча, ме напират два въпроса и не мога да не ти ги отпЕра:
- Откъде ще ти отпадне Джулката?
- Имаш дата за самообесване ли, щом не искаш да е сега предсрочно?
-от играта да отпадне, това "ми" някак така го сложих като за собственост, нал' знаеш, че като мое момче вече го имам, следвам, последвам, харесвам, споделям, лайквам /за фейса и инста говоря, да поясня Sunglasses/, тука със зъби и нокти го браня от злосторниците, които говорят лошо за него, че много хейт, много нещо...и те така те.
-относно датата, когато и да го направя, все ще е късно Mr. Green, че то това живот ли е... ooooh!

Сори за лиричното отклонение, спирам да се лигавя, ама ми е неделно и лежерно, а и днес ви обичам всички в тази тема. Hug

# 59
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
😂Ох не можах да се въздържа ,Веско запазил тапата и телчицата😂😂Този човек май наистина е по-добре да не говори.
Всеки глас е важен, на един тапата и телчицата, на друг сърчицето, на трети шината на крака, на четвърти гащите за спомен...от всекиго по нещо, за всекиго по нещо, те така, право в сърцето да го прободе оня, отсрещния, та като дойде момента-ако има такъв, да си знае човекът кой му е фаворита. Whistling
Исказа на Веско в интервютата и стилът в постовете му се различават като ден и нощ. Кампания, какво да се прави. Но не мога да не адмирирам добре свършената работа от екипа/човека - има всичко в този пост, даже сантименталност.
hahaha newsm10 smile3521
Преди да замълча, ме напират два въпроса и не мога да не ти ги отпЕра:
- Откъде ще ти отпадне Джулката?
- Имаш дата за самообесване ли, щом не искаш да е сега предсрочно?
-от играта да отпадне, това "ми" някак така го сложих като за собственост, нал' знаеш, че като мое момче вече го имам, следвам, последвам, харесвам, споделям, лайквам /за фейса и инста говоря, да поясня Sunglasses/, тука със зъби и нокти го браня от злосторниците, които говорят лошо за него, че много хейт, много нещо...и те така те.
-относно датата, когато и да го направя, все ще е късно Mr. Green, че то това живот ли е... ooooh!

Сори за лиричното отклонение, спирам да се лигавя,
ама ми е неделно и лежерно, а и днес ви обичам всички в тази тема. Hug

И за един ден беркет версин, казано на чист български език.

Общи условия

Активация на акаунт