Фермата сезон 5 тема 7

  • 37 245
  • 1 016
  •   1
Отговори
# 1 005
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
На мен честно казано Силвия не ми  е била чак такъв дразнител като Велислава ... Сега като го няма Венци с него да се оплакват и критикуват другите и сякаш негативизмът и принципите и не ни се навират така в очите... Честно казано Силвия и Красимир малко са ми един тип хора - обичат да се забавляват,незлобливи,с приключенски дух,търсят любовта,но не винаги може би на правилните места ( и с правилните хора) ... За Силвия Фермата си беше приключение, хубави думи каза като излизаше. Не ми е била никога фаворит, но и никога не ме е дразнила до степен да искам да си тръгне Simple Smile

# 1 006
  • ново
  • Мнения: 5 855
Мисля, че ако Сами е фермер следващият дуел ще е мъжки и най-вероятно Митката е аут. Ако е Велислава дуелът ще е женски, обеща на Станислав.

# 1 007
  • Варна
  • Мнения: 10 381
Нали ако са втори дуелист, първият избира с коя от двете да се състезава? При такива условия са лесно победими. Иначе Вили е много силен противник и не знам коя жена ще ѝ се опре (Може би само Красимира има шанс).

Бих казала и Маргото.

# 1 008
  • София
  • Мнения: 11 371
Стана ми мъчно за Силвия, каза хубави неща накрая, но като каза, че е била фермер, ратай, на арените и ѝ се е случила любов, я съжалих. Е, това ли е любов. Колко се надява милата да имат бъдеще със Сами.

Иначе и според мен на първа и трета битка се отказа, на четвърта 3 минути разлика. Слабичко се представи. Да, Вили беше много добра, но и Силвия беше слаба, нямаше дори интрига.

# 1 009
  • Варна
  • Мнения: 10 381
Аз виждам, колко хитро Вили си избра слаб противник. Сега всички са се оакали, а всъщност Силвия е слаб играч. Нали разбирате кво бинго удари?

# 1 010
  • Мнения: 10 669
Браво на Вили! Колко ме дразни това момиче, но не мога да си кривя душата - машина е!! Истинско удоволствие да я гледаш! Такива участници искам в дуелите, да се раздават, да мачкат, а не да правят чупки и стойки и да се лигавят.
На тези клатещите се греди ми беше некомфортно да я гледам Сиса как се мъчи. Имам чувството, че през цялото време мислеше как Сами я гледа и беше влязла в някакъв филм да изглежда грациозна и красива заради него... Потресаващо просто...
Сами бая се изнерви накрая от лиготенето и, въпреки че накрая каза, че се е представила достойно.
Стана ми неудобно да я гледам как 100 пъти повтори да се видят и да се забавляват навън... Не спря да се унижава това момиче до последния момент...
Забелязахте ли как целуна Краси по устата?? После Сами... Но си личи, че си тръгва доволна, взе каквото можеше от предаването, че даже и повече, от колкото е очаквала..

# 1 011
  • Мнения: 6 070
Вили да беше си избрала Веселка-хем не е интересна, хем и е мъчно вече за децата и няма да липсва на никой във фермата

# 1 012
  • София
  • Мнения: 4 429




фермата 16.11.2019   епизод 61

# 1 013
  • London
  • Мнения: 6 732
Вили ми напълни душата! Чудно ми е Красимира още ли си мисли, че може да я трепе като куче на арената?
Дана може само да се гордее с нея!

# 1 014
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
Ама нещо и на Велислава не й стискаше да извика Красимира. Нямаше пречка.
Добре игра няма спор, но продължава да ми е повече от неприятна.

# 1 015
  • Мнения: 1 414
Вили ми напълни душата! Чудно ми е Красимира още ли си мисли, че може да я трепе като куче на арената?
Дана може само да се гордее с нея!

Това мислех да пиша и аз. Просто да ти е кеф да я гледаш, при това не съм и особен симпатизант. Красимира за мен няма никакъв шанс - нито е толкова бърза, нито е толкова пъргава. По сръчност и сила може би са равни. Може да я победи, само ако специално и подберат игри, които са подходящи точно за нея, но и тогава не е сигурно.

Жал ми е за Силвия, жалка картинка беше. По възможно най-лошия начин си подреди точките (не че и иначе щеше да бие, ама все пак). Обаче може би е по-добре, че излиза, защото много започна да лети в облаците по отношение на Сами и щеше лошо да падне.  Сега като си изгледа епизодите отвън и види какви ги е дрънкал, поне ще спаси някакво достойнство, преди да беше казала някоя глупост от сорта, че е нещо повече от временно забавление. То се вижда, че такава и беше нагласата, ама поне като не е коментирала директно по-лесно ще замаже сега по разните интервюта.
Честно казано ще ми е интересно Велислава да е фермер - ще я слушат ли, ще я бойкотират ли. Тя доста обича да се налага, ама дали ще може да ги управлява.

# 1 016
  • Мнения: 294
Спазвайки обещанието си, поемам щафетата.

Заповядайте в Новата тема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт