Изграждане на детска площадка в жилищен комплекс

  • 647
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте, може ли да споделите опит относно изграждането на детски кът/площадка в жилищен комплекс. Колко ви струваше? Дворът ни е малък, всичко е асфалт, което предполагам, че не е проблем предвид това, че ще се постави гумирано покритие. По скоро ме притеснява това, че сме малко семейства с деца и сумата ще бъде непосилна за една люлка и една пързалка.

# 1
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Здравей, минавам само да споделя, че във 4play.bg в момента има намаление точно на детски площадки като тая от линка. Предполагам, че на черния петък ще намалят още. Нямам опит, но и аз разглеждах площадки наскоро.

https://4play.bg/drveni-plosshadki-carol/46-fungoo-carol-3-detsk … lka-i-lyulka.html

# 2
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 204
обърнете се към кметството. обикновено преди избори масово се правят детски площадки. извода е - колкото по-често има избори за кмет, толкова повече площадки ще има. невероятно, но факт  Laughing

# 3
  • Мнения: 8 804
да, това е работа на общината. Ако вие я изградите, на чия земя ще бъде? На общинска?

# 4
  • Мнения: X
Ще бъде вътре в двора, който се намира между двете ни сгради, не е общинска земята, наша си е, пък и те изборите минаха Grinning за момента в сградата има още две семейства с малки деца и дори и хиляда лева площадка ще ни дойде в тежест предвид всички разходи покрай апартамента. Интересно ми е други в такива ситуации как са се справили :/

# 5
  • Мнения: 134
Ще бъде вътре в двора, който се намира между двете ни сгради, не е общинска земята, наша си е, пък и те изборите минаха Grinning за момента в сградата има още две семейства с малки деца и дори и хиляда лева площадка ще ни дойде в тежест предвид всички разходи покрай апартамента. Интересно ми е други в такива ситуации как са се справили :/
Никой няма да намери 1000 лева вместо вас. Но каквото и да правите гледайте да минава изцяло под шапката на етажната собственост. Не искате после да носите отговорност за незаконен строеж, който всяко вещо лице веднага ще определи като опасен. И не купувайте този евтинчоз, защото само ще съжалявате.

# 6
  • Мнения: 8 804
една приятелка живее в такъв блок, направили  са си детска площадка, не знам колко им е струвало, но я заключват и е само за техните деца.  След 2 г им се издъни батута и ще купуват нов. Останалите неща все още стават. Имат и 3 пейки за майките.

# 7
  • Мнения: 9 787
обърнете се към кметството. обикновено преди избори масово се правят детски площадки. извода е - колкото по-често има избори за кмет, толкова повече площадки ще има. невероятно, но факт  Laughing

Поне в София рядко някоя община прави/ремонтира детска площадка. Повечето такива са "дарение" от фирми, които строят сгради. Ако не дариш, има да си чакаш разрешенията от общината.

Общи условия

Активация на акаунт