Цистит - традиционно и алтернативно лечение - тема 6

  • 31 105
  • 763
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 461
Jenifer, не мога да ти пиша лично съобщение, защото ти е препълнена пощата. Пиша тук, защото знам че следиш темата.

# 376
  • Мнения: 287
Момичета, приемате ли нови попълнения? Angry Минах по диагонал през темите, от една година се опитвам да намеря изход от порочния кръг - антибиотик, бактерии, пробиотици и обратно. Докато ровя и събирам мнения ще ми е любопитно да разбера някоя от вас опитвала ли е с биорезонансна диагностика и лечение? Реших, че ще опитам всичко, което е различно от антибиотик и съм се насочила към този метод и хомеопатията. Признавам, че съм по-скоро скептик и за двата алтернативни начина на лечение, но наистина съм в патова ситуация. Преди година направих спонтанен аборт и се наложи абразио. Точно 2 дни след него получих ужасна криза с кръв в урината и нечовешки болки. Излязоха е.коли и от тогава до сега, всеки месец пия различен антибиотик. Странното е, че точно преди 2 дни приключих поредния 14 дневен курс, този път с Аугментин и снощи отново ме връхлетя кризата. Имах едно прахче монурал, изпих и един Аулин, та така оцелях до сутринта. Няма изтребване на тази гадина, всеки месец правя антибиограма, пила съм всякакви антибиотици и комбинация от антибиотици. Пих и уроваксом 3 месеца, вече съм съвсем отчаяна Sad

Оплаках ви се. Някой опитвал ли е с биорезонанс?

# 377
  • Мнения: 1 221
Аз ходя само за диагностика на биорезонанс, не го ползвам за лечение. Нещо не вярвам. Ходя само защото моя хомеопат (д-р Юрукова) държи.
Но леля ми, занимаваща се с неконвенциално лечение, ме кара отдавана да ида да ми бие той на определена честота, но си имам своите граници

# 378
  • Мнения: 54 488
*papaya*, мислех, че само аз съм така, с толкова много АБ. Sad
Не съм пробвала тази терапия, защото и аз съм скептична към подобни алтернативи, но вече се замислям.

# 379
  • Мнения: 287
DeVa, не си сама Blush Във вените ми вече не тече кръв, а антибиотик. Ще запиша час и ще споделя после.

# 380
  • Мнения: 1 221
DeVa, къде ме забрави с моите 17 антибиотика, наред с йод, Хибитан и какво ли още не. И последното беше:"Имам пациент с 26 антибиотика, ще ги гоним до дупка". На каква цена?

# 381
  • Мнения: 54 488
26?! Нееее..............Disappointed Relieved

Да ви питам, за това ли става дума? Биорезонанс.
Цитирам от друга тема?

 
Скрит текст:
Биорезонансна терапия с честотния генератор на инж. Бенински

Терапия с честоти от 0,1 до 999 999,9 херца. Биорезонансните процедури с импулсен прав ток с напрежение 12 V и честоти, на които резонират патогените, открити в конкретния пациент. Процедурите убиват патогените с изключение на тези, които са в телесните кухини (нос, уста, черва, пикочен мехур). За тях едновременно с процедурите се приема билкова антипаразитна програма. Биорезонансната терапия  се основава на генериране на електромагнитни сигнали с определена честота и форма, чрез които се въздейства и се унищожават вредни патогени – различни вируси, бактерии, паразити в човешкия организъм, които са основна причина за болестите. Използва се и за изчистване от токсини.
Това е терапия без медикаменти, и то на много широк спектър от заболявания. Принципът на биорезонансната терапия се основава на това, че човешките клетки на молекулярно и на атомно ниво са свързани и функционират посредством определени магнитни сили и взаимодействия. Тук се атакува директно причинителят на болестта, а не последствията!

# 382
  • Мнения: 287
Да, това смятам да опитам.

# 383
  • Мнения: 54 488
Да, но пише, че за пикочен мехур не действа?

# 384
  • Мнения: 287
Пише, че за пикочен мехур едновременно с процедурите се приема билкова антипаразитна програма. Ще проверя на място и ще пиша

# 385
  • Мнения: 47 996
Шокирана съм от това, което пишете Cry Баба ми е с един бъбрек, цял живот бори бактерията, но с антибиотик винаги се е овладявало, редува ги и пие чайове.
Явно е имала късмет да попада на лекари.
При вас как е възможно 17 антибиотика и да продължава??? Явно има и нещо друго. За да става това постоянно заразяване Sad

# 386
  • Мнения: 2 461
Може би и аз имам около 17 АБ, но от 2016 досега..и пак смятам, че са много и че това трябва да спре. Като чета темата, поне знам че не съм само аз. Не че това е успокояващо... по-скоро е ужасяващо.
Моето избавление се оказа Алое Бери и пробиотик. От близо три месеца нямам проблеми, пишкам нормално, без парене. Изследванията са ок, чувствам се добре.

# 387
  • Мнения: 47 996
Забравих да кажа, че моята урина излезе чиста...макар че не се чувствам перфектно. Ще видя как ще се развият нещата
Ще наблегна на добавките

# 388
  • Мнения: 54 488
На кой ден я пусна, Хепи?

# 389
  • Мнения: 1 221
И аз пия Алое вера, но гел. Алое бери на Форевър. При мен целият проблем идва от това, че имам бактерии, без симптоми и ме тъпчат с антибиотици. (Инвитро процедури изискват чиста микробиология).
Вероятно ми съсипаха тялото, защото накрая стигнах и до цистит. Да чукам на дърво от септември не се е обаждал, беше веднъж, но направо ме обездвижи за седмица.
Поддържам се с хомеопатия, диета и  Алое. Постоянно пия пробиотици, но сега си купих един скъп със 75 млрд в дневната доза.
Ако не си докарам някой цистит отново, април ще правим инвитро в Турция. Те смятат, че при CRP със стойност 1 и липса на левкоцити, не би следвало да не правя инвитро. Тогава ще трябва да спра Алоето, хомеопатията и ще ми дадат за седмица Кортикостероиди. Кой знае как ще цъфна.

А и най-важната превенция, която правя: никакъв секс. Което е доста зле за хора, опитващи се да имат дете. Но цистит си докарах след секс и като ви чета вас, че често се случва пустия цистит, прецених, че не искам да си рискувам инвитрото, защото в България нямам право по закон, а в Турция ще хвърлим сума пари и е добре да съм поне в оптимална форма.

Ето информация от моята лекар хомеопат за цистити и с какво лекува:
http://www.homeopathytoday.eu/%D1%85%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BE%D0% … D1%86%D0%B8%D0%B8

И детокс на тялото
https://www.homeopathytoday.eu/%D1%85%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BE%D0 … D1%82%D0%B8%D1%8F

На мен ми прави този детокс:
"При моите пациенти много често използвам следния детокс за пречистване на черен дроб и жлъчен мехур:
Chelidonium D6 (Хелидониум), Hydrastis D6 (Хидрастис), Berberis D6 (Берберис), Nux vomica D6 (Нукс вомика), Taraxacum D6 (Тараксакум)."

Общи условия

Активация на акаунт