Отговори
# 15
  • Popovo
  • Мнения: 571
Живеем в голяма фамилна къща, но всяко семейство е самостоятелно.

# 16
  • Мнения: 1 446
Когато бяхме гаджета , понеже живеем вход до вход бяхме или в нас , или в тях. Когато тръгнахме да се женим си купихме жилище , направихме ремонт и живеем самостоятелно. На принципа съм нито при едните , нито при другите.
Доста проблеми ми създаваше свекърва ми като се тръшкаше и ревеше. По нейни идеи трябваше да живеем заедно и нашия апартамент да го даваме под наем , за да си покриваме месечния разход от кредит.
Та , минаха проблемите и 31.07. т.г. навършваме 2г. самостоятелен семеен живот.

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 10:24 от ANNAND

# 17
  • Мнения: 5 577
Самостоятелно на квартира от 4 месеца. Преди това две години с моито родители.

Надяваме се да изтеглим догодина жилищен кредит, но докато не почна да работя и аз няма да стане.  Blush

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
По-добре да се оби4аме от разтояние, отколкото да живеем заедно и да се караме. И понеже си нямаме наше собственно жилище, сме на квартира.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Последна опция.
Бяхме като студенти на квартира една година, но след това по различни съображения се приместихме в апартамента на баба ми. И вече 7 години сме си тук.

# 20
  • Мнения: 176
И ние живеем самостоятелно, което е най-добрия вариант. Бабите идват и помагат, но всеки си има личното пространство и си знае "гьола"   Laughing

# 21
  • Мнения: 1 364
Никога не съм подкрепяла съжителство с родителите, независимо чии са. Едно семейство е семейство едва когато е самостоятелна единица.


И аз съм на това мнение. Ние живеем отделно и сме си многооооо добре.

# 22
  • София
  • Мнения: 11 708
Е ние не сме младо семейство /не сме престарели  Laughing,но отдавна живеем заедно/,но от първия ден живеем сами!

# 23
  • Мнения: 1 416
Винаги сме си живели самостоятелно и на квартира...

# 24
  • Мнения: 194
И ние живеем самостоятелно на квартира и ни е добре така,ама ще ни е по-добре в собствено жилище Mr. GreenА за съвместното съжителство -баба ми казва така:"По-далече-по-род"! Grinning

# 25
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
От както сме заедно - сами. Роднините са на по 300-400км и нямаме проблеми.

# 26
  • Мнения: 1 187
Самостоятелно, на квартира  Wink Направихме опит да живеем при свекито като се роди първото дете, но едва изтраяхме някой и друг месец и се изнесохме по бързата процедура. Вече трета година сме на квартира

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Винаги сме живели сами нито при неговите нито при моите родители. И се радвам че имаме възможност да сме сами  Laughing

# 28
За 6 години в различни периоди живеехме на 7-8 различни места: при неговите, при моите родители, по квартири... Накрая просто сменихме гарда, в който живеем и си ни е най-добре. Сами сме, добре ни е... е бабите понякога липсват, но това е поправимо за около 250 км.  Grinning
Както казваше баба ми: "Ако искате цял ден бъдете в моята къща, но вечер всеки да си знае къщата и леглото, за да сме си мили " - Много права беше  Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 726
Имаше период, когато живеехме сами на квартира, после при свекърва ми, сега сме самостоятелно в собствен апартамент - това за мен е най-добрият вариант!

Общи условия

Активация на акаунт