Как ви звучи името Ивомир?

  • 10 228
  • 229
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 713
Мога и анкетка да пусна'Как ви зву4и името Живомир?'
Зву4и ми като Войномир.  Laughing

# 211
  • Мнения: 9 853
Цитат
Зву4и ми като Войномир. 


Ето това вече е номер ЕДНО!!!

# 212
  • Мнения: 698
Аз не обичам "комбинирани" имена, харесвам кратки. Не бих нарекла името "ужасно" - избягвам подобни крайни оценки. Просто - не бих си кръстила детето Ивомир, Живодар, Драголюб или Миродраг.  Peace Напомнят ми за Зловред и Мракобес от "Грижовните мечета".  Hug

# 213
  • Мнения: 131
Тъпичко ми звучи. Измислено някак. Ама аз по принцип не харесвам такива сборни имена. По-добре Иво.

# 214
  • Мнения: 2 675
Аз и с пистолет,опрян на 4елото не бих записала детето си с тези къси съединения. Mr. Green

 Joy Joy Joyе тва е яко!

И ако не ни харесва-какво?Ще му смениш името ли?Направо го сменяй-на повечето момичета тук не им харесва! Confused

това също е за класация Joy

Абе от тази тема поне на бисери се начетох Laughing

# 215
  • София
  • Мнения: 3 909
И на мен ми звучи странно.

# 216
  • София
  • Мнения: 3 470
Аз не обичам "комбинирани" имена, харесвам кратки. Не бих нарекла името "ужасно" - избягвам подобни крайни оценки. Просто - не бих си кръстила детето Ивомир, Живодар, Драголюб или Миродраг.  Peace Напомнят ми за Зловред и Мракобес от "Грижовните мечета".  Hug
Peace

# 217
  • Мнения: 3 423
Име като име, безразлична съм.
Но ако ви кефи, не се водете от форума,
кръстете си бебето така.

# 218
  • Мнения: 832
Аз не обичам "комбинирани" имена, харесвам кратки. Не бих нарекла името "ужасно" - избягвам подобни крайни оценки. Просто - не бих си кръстила детето Ивомир, Живодар, Драголюб или Миродраг.  Peace Напомнят ми за Зловред и Мракобес от "Грижовните мечета".  Hug
:
 Joy

# 219
  • Мнения: 1 097
- Как се казваш моето дете?
- Ивомир.
- Как?
- Ивомир!
- Хм..това дете още не се е научило да говори, чакай да питам майка му. Как се казва детенцето, извинете?
- Ивомир, И-Во-Мир!
Shocked Shocked Shocked ... Еми добре, а как да го наричаме  #Crazy

Ей това ми дойде в първия момент, ама с картинки  Wink Mr. Green

# 220
  • Мнения: 3 423
- Как се казваш моето дете?
- Ивомир.
- Как?
- Ивомир!
- Хм..това дете още не се е научило да говори, чакай да питам майка му. Как се казва детенцето, извинете?
- Ивомир, И-Во-Мир!
Shocked Shocked Shocked ... Еми добре, а как да го наричаме  #Crazy

Ей това ми дойде в първия момент, ама с картинки  Wink Mr. Green

Е, как как - Ивомир. Или е трудно?
Много консерватизъм в тая тема, много...

# 221
  • Мнения: 1 097
ми трудно е Ивомир  Hug Поне на мен не ми е лесно.
Според мен кратките имена са за по-лесно произнасяне и по-лесно образуване на галено име. Предполагам, че на въпросния Ивомир ще му казват Иво.
Но горното ми дойде в първия момент

А по въпроса за консерватизма (ако е било конкретно към мен) - обърни винимание, че детето ми се казва не Иван, Николай или Димитър, а направо ЛЕОНАРДО  Mr. Green
Без лоши чувства   bouquet

# 222
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ми трудно е Ивомир  Hug Поне на мен не ми е лесно.
Според мен кратките имена са за по-лесно произнасяне и по-лесно образуване на галено име. Предполагам, че на въпросния Ивомир ще му казват Иво.
Но горното ми дойде в първия момент

А по въпроса за консерватизма (ако е било конкретно към мен) - обърни винимание, че детето ми се казва не Иван, Николай или Димитър, а направо ЛЕОНАРДО  Mr. Green
Без лоши чувства   bouquet


А по- добре би звучало Леон  Wink

# 223
  • Мнения: 2 013
ми трудно е Ивомир  Hug Поне на мен не ми е лесно.
Според мен кратките имена са за по-лесно произнасяне и по-лесно образуване на галено име. Предполагам, че на въпросния Ивомир ще му казват Иво.
Но горното ми дойде в първия момент

А по въпроса за консерватизма (ако е било конкретно към мен) - обърни винимание, че детето ми се казва не Иван, Николай или Димитър, а направо ЛЕОНАРДО  Mr. Green
Без лоши чувства   bouquet



А по- добре би звучало Леон  Wink



По повод на Леонадро - уви, децата в детската градина няма да го свързват с Да Винчи, а с костенурката Нинджа. Дълго обяснявах, че Леонардо, Микеланджело и Рафаело не са зелени костенурки - японски бойци, а героите във филмчетата са били кръстени на велики художници. Е, вече разпознаваме Мона Лиза  Mr. Green Mr. Green

# 224
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Помайтапих се............извинявай за Леон-а ..........но наистина е кофти да се обсъжда тоооолкова дълго колко не харесвате името на детето

Общи условия

Активация на акаунт