Днес катастрофирах!!!!!

  • 2 486
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 100
Радвам се ,че сте добре! С такива идиоти е пълно по улиците и незнам как точно трябва да се пазим от тях!
Май " Господ да ни пази" важи в този случай!
Леко раждани хубави емоции за напред! Close-mas:

# 16
  • Мнения: X
Радвам се, че сте добре. Леко раждане ти желая! Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 1 352
Такива са кретени тея таксиджии.  Mr. Green И не само те. Карат като бесни по улиците. Понякога си мисля че това са хора, които нямат грам мозък в главата си.  Rolling Eyes
Важното е, че ти си добре и бебчо също. По-добре не се качвай на колата докато не родиш. Бил е малкия дявол.
Стискам ти палци. Леко раждане и да се похвалиш с най-хубавото бебе Grinning

# 18
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Радвам се, че всичко е наред с теб и бебчо. По пътищата верно е ужас  Sad . Стискам палци и леко раждане!

# 19
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Слава богу, 4е сте живи и здрави и двамата. Леко раждане!

# 20
  • Мнения: 948
Браво, мамче, че си била с предпазен колан!!! Поздравявам те точно за тази отговорност!
Господ е бил с теб. Радвам се, че всичко е минало само с уплахата ти и ви няма нищо!  Бъдете здрави.
Пожелавам леко раждане и много щастие Grinning
Останалите мами шофьорки- пазете се!
Аз съм млад шофьор и спрях да карам,откакто съм бременна. Нямам опит и не съм сигурна, че в една рискована ситуация ще мога да реагирам адекватно и навреме.
На всички останали пожелавам да не се случват такива неща!

# 21
  • Мнения: 830
Слава Богу че сте добре !!!
Значи вярно е првилото което съм чувала за София ( а и за Пловдив , с изкл. на трамвая ) ---- стой далеч от такси , трамвай и маршрутка ! Ако имаш избор , де .....

# 22
  • Мнения: 4 621
Важното е че всичко е наред и двамата сте добре.
На мен ми се случи подобно нещо в началото на втоия месец и много се бях уплашила, но всичко мина. Некадърни шофьори в София колкото искаш....
Успех за раждането и много щастие пожелавам Sign Exclamation

# 23
  • Мнения: 717
Добре, че нищо лошо не се е получило вследствие на това. Ма направо ти се чудя що караш, аз спрях да карам в 7-мия месец от страх.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 192
Леле, добре че всичко и приключило без последствия за теб и бебчо!
Ма, пълно е с ненормалници по улиците на София!
Сега, миличка, се успокой и мисли само за бъдещото сладко бебче! newsm30

# 25
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Ужас - леле как ги мразя тези таксита и маршрутки. Всички стресови ситуации на пътя - те ми ги създават.
Добре, че вие сте ОК. Стискам палци и за двама ви и леко раждане.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 271
box НЕ ЗНАМ КАК НЕ СИ ГО ПРЕБИЛА ТОЗИ ИДИОТ....ДОБРЕ ЧЕ НИЩО ВИ НЯМА....А ТОЙ ПОНЕ КАТО ТЕ ВИДЯ ИЗПИТА ЛИ НЯКАКВИ УГРИЗЕНИЯ ПОНЕ...  Rage АЗ НАПРАВО ЩЯХ ДА МУ СКОЧА НА БОЙ...

# 27
  • Мнения: 660
Ей тия с такситата така съм им вдигнала мерника #Sniper  #Sniper
На мен ако ми се беше случило това, качвам се на един от кразовете на мъжо и я правя на пюре тая жълта трошка. newsm61 .
Важното е,че с вас всичко е о'кей. newsm10

# 28
  • Мнения: 1 263
Добре, че всичко е наред с теб и бебо! Големи тъпаци са тези таксиджии... Когато бях в 7-мия месец, отивах на поредния преглед с такси... тоя тъпанар се натресе на някакъв пикап отпред .... и знаете ли каква беше реакцията му накрая? Вместо да се извини ми каза: "Хе-хеее тъкмо ще има какво да разказваш довечера в къщи...." Shocked

# 29
  • Мнения: 6 315
Слава Богу, че с бебо сте добре! Запали си свещичка!

А тоя таксиметров шофьор заслужавая един хубав пердах!

Общи условия

Активация на акаунт