Дали познавате хора от ,,подземния свят"?

  • 6 268
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Познавам доста хора, но от кой свят са, не знам  newsm78 явно не са известни, щом не още не са на 2 метра под земята  Laughing

# 16
  • Мнения: 467
Познаваме...

# 17
  • Мнения: 1 150
К'во ги скатавате, я ги изредете да им лъснат именцата   Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 467
а, нема нужда:-)))
 Laughing

# 19
  • Мнения: 4 785
Ами познавам и познавах (един, който не е между живите), един е в затвора, но не се знае докога, а единия ми е роднина. Предпочитам да ви кажа спокоен живот.... тва е ужасно тяхното - много пари, но не могат да хи харчат пълноценно Naughty

# 20
  • Мнения: 765
Какво да споделим - дали познаваме или интересни историйки.
Ако е второто, не вярвам да са много хората, които ще го сторят Mr. Green
да не би да им се случи нещо ли? #2gunfire
мен пак не ми пука .,
е та тази комшиика излиза с некакав си Лашов,и имал той рожден ден ,и там присъстал Боико Борисов....е кажете сега ега и държавата ега и чудото..кмета на София в компаниата на мутри newsm78
А жена му не е ли присъствала на рожденият му ден ?  Grinning А по темата - те не останаха бее...2-3 за цвят , а к'ви наперени левенти имаше - то външност , то интелект , то пари , то отношение...то възпитание , то култура  Mr. Green... ама нали за мъртвите или добро , или нищо , а за живите не ща да говоря , да не са им уроки... Twisted Evil

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Тц, къртици не познавам.

# 22
  • Мнения: 2 631
Известни познавам и от подземния, и от надземния свят!  Laughing

# 23
  • Мнения: 377
Какво да споделим - дали познаваме или интересни историйки.
Ако е второто, не вярвам да са много хората, които ще го сторят Mr. Green
да не би да им се случи нещо ли? #2gunfire
мен пак не ми пука .,
е та тази комшиика излиза с некакав си Лашов,и имал той рожден ден ,и там присъстал Боико Борисов....е кажете сега ега и държавата ега и чудото..кмета на София в компаниата на мутри newsm78


Ам чИ то Бат' Бойко кЪв е? Бивша мутра сигурно.  Mr. Green
А иначе не ми идва от вътре да обяснявам колко бивши, настоящи и бъдещи затворници познавам.  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 965
Това сериозно зададен въпрос ли е?
Ако познавам, да ги изредя барабар с историйките им ли?
Ама има ли значение изобщо, нещо не хващам замисъла на темата, сигурно защото не съм спала  Mr. Green

И аз това бих попитала  Thinking, че и аз така.
А ти, наистина, защо не спа Twisted Evil?
Аз, защото счупих няколко буркана със сладко (на току-що ремонтираната тераса) и цяла нощ ревах и чистих (още лепне и има петна  Sick).

Иначе, по темата, както аз я разбирам... Едно време (т.е. на млади години) познавах от онези с прякорите. После, покрай работата ми се запознах и с някои от другите, които са по Парламента и по министерствата.
Но...  Naughty има нещо, наречено личен живот на тези хора, защото аз нито съм им виждала досиетата (за да коментирам дали са престъпници или не), нито ми пука с кого ядат, пият, правят секс и т.н. А и не бих седнала да разправям историйки, защото и за мен някой може да реши да разправя я по форуми, я някъде другаде. Прекалено жълтее, а и не вярвам някой, който е наистина близък с подобни хора, да вземе да се бие публично в гърдите какви големи приятели са му Rolling Eyes.

# 25
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Двама миньори познавам, те броят ли се? newsm78

# 26
  • Мнения: 1 680
Такива не познавам, много съм задръстена.

# 27
  • Мнения: 352
Двама миньори познавам, те броят ли се? newsm78

 Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 4 965
Двама миньори познавам, те броят ли се? newsm78

 Joy Joy Joy

Аааа, ако това е идеята, аз познавам един каналджия (ама демек не трафикант, а такъв, който ремонтира канали).
Влиза ли в графата Tired?

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Да- Митко Бомбата, но само прилича на мутра, иначе е от агитката на ЦСКА  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт