Кухня от ИКЕА - тема 3

  • 64 376
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 181
drago_2008-благодаря ви,трябват ми за 26-27.12. за жилище в Бургас.В такъв случай трябва да ги поръчам от София и да ги доставят там..
Два пъти звъня по телефона и получавам различна информация.

# 661
  • Мнения: 6 295
drago_2008-благодаря ви,трябват ми за 26-27.12. за жилище в Бургас.В такъв случай трябва да ги поръчам от София и да ги доставят там..
Два пъти звъня по телефона и получавам различна информация.
Не мога да кажа, не съм поръчвала в магазин в София с доставка до друго населено място, освен София, но не виждам защо да не може. Просто питайте преди да поръчате и платите на гишето за доставки в магазин София.

# 662
  • София
  • Мнения: 44 122
Мда с питане ще трябва, по спомени да ни комплектоват и докарат дивана над седмица им трябваше🙄

# 663
  • Мнения: 181
два пъти звъня и питам ,но явно попадам на некомпетентни служители..ще ходя на място-благодаря ви за отговорите!

# 664
  • София
  • Мнения: 44 122
Стискам палци да имат всичко налично и да го доставят навреме 👍

# 665
  • София
  • Мнения: 1 677
Нашият скромен опит с Икеа е три записани часа за проект, в които оформихме желаната кухня и я изписаха. След ден-два взехме по-голямата част от елементите, които са налични. Не ползваме доставка, всичко се побра в джипа на мъжа ми + моята кола с хечбек.
След седмица точно отидохме да вземем и нещата, които не бяха налични. Осветление изобщо няма да получават на този етап.
Час за монтажната им група имаше в края на януари, за това си потърсихме външен мебелист, който с още едно момче я сглоби. Не бяха сглобявали икейска кухня и се поизмъчиха, отне 3 дни, но се справиха.
Остава да сложим Метро плочки.
Наложи се да правим нова дупка за въздуховод на стената с комина ни, защото ни идваше на нивото на шкафовете и малко пред тях, оказа се не толкова сложна работа. Изместихме я над предната.
Снощи започнах да редя в кухнята, много съм доволна - просторно и с много място.
Заложихме и на висок шкаф за хранителни продукти и е голяма благинка. Отделно си взехме и мелачка за отпадъци за мивката и също е чудесен уред, който трябва да се има.
Тези с микровълнова за вграждане от Икеа имат ли бръмчене, когато отворят втатата? Сигурно е нормално, но защо?

# 666
  • Мнения: 6 295

Тези с микровълнова за вграждане от Икеа имат ли бръмчене, когато отворят втатата? Сигурно е нормално, но защо?
Каква микровълнова сте сложили? Понеже мислех да взема тяхна ще ми е полезно ако споменете модела и какъв е проблемът, т.е. какво е това бръмчене, кога се появява!

# 667
  • София
  • Мнения: 1 677
Ами бръмчене като това, когато работи е, вероятно вентилаторите вътре работят, но се чудех защо бръмчи дори без да е пусната програма. Сигурно е нормално за уред за вграждане, но да си питам. 😁

# 668
  • Мнения: 4 767
Ние сме с вградена микровълнова от Икеа. Не съм обърнала внимание дали бръмчи, като се отвори. Ще проверя довечера, като се прибера. Мен ме дразни, че когато приключи да топли, пищи, докато не извадиш яденето от нея. Но не е проблем.

# 669
  • Мнения: 6 295
Може ли да помоля двете да посочите моделите, които имате, може и с линк?
Благодаря предварително!

# 670
  • Мнения: 4 767
Може ли да помоля двете да посочите моделите, които имате, може и с линк?
Благодаря предварително!

https://www.ikea.bg/products/kitchen-appliances/microwave-ovens/ … va-furna/60368769

Това е нашата. И да, бучи, като отвориш вратата.

# 671
# 672
  • Мнения: 23
Здравейте, дали някой от вас има Voxtorp или Upplov кухня? Дали може да споделите снимки? Доволни ли сте?

# 673
  • Мнения: 4 767
Здравейте, дали някой от вас има Voxtorp или Upplov кухня? Дали може да споделите снимки? Доволни ли сте?

Нашата отчасти е Воксторп. Само горните шкафове.

 https://www.ikea.com/be/nl/p/voxtorp-deur-eikenpatroon-90475701/

# 674
  • Мнения: 23
А как успяхте да ги поръчате, тъй като не се предлагат в България, тези които са от дърво?

Здравейте, дали някой от вас има Voxtorp или Upplov кухня? Дали може да споделите снимки? Доволни ли сте?

Нашата отчасти е Воксторп. Само горните шкафове.

 https://www.ikea.com/be/nl/p/voxtorp-deur-eikenpatroon-90475701/

Общи условия

Активация на акаунт