Изпитвам радост най-голяма - иде ДЕКЕМВРИ и ще стана мама! Тема N10

  • 21 722
  • 749
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 231
Аз също бях в 45 дневния, питаха ме дали ми трябва, и аз им казах че не.
Момичета, някоя от вас да е била приета в болница, докато е в болничен?
На мен ще ми се наложи, ама пропуснах да питам как стоят в такъв случай нещата.

# 91
  • Мнения: 444
D.k., може да не искаш да ти издават болничен от отделението и да си тече този, който вече имаш, или може да ти издадат от отделението болничен за 30 дни + болничния престой, който се припокрива със стария болничен. Не е проблем. Обаче не знам този, който вече имаш, дали не е 45 дневния преди раждане. Тогава нямам идея как се процедира. По-добре питай твоя АГ.
Ох, не знам до колко ясно го обясних това...
Напълно те разбрах, благодаря.
От понеделник ще се препокриват с 45 дневния, но разбрах, че и това не е проблем.
Благодаря ви 🤗

# 92
  • Мнения: 499
Хмм аз не усещам бебчо да хълца.Дали може да не разпознавам,че е хълцане?
Аз съм 32 г.с и както споменах вчера ми бяха първите тонове и ще ходя всяка седмица до секциото.
GeorgiaR много са хубави гнездото и порт бебето. Може ли да споделиш от къде ги поръча?
Някой утре за лекцията в Парадайз ?
Рейн, ти май беше споменала , че ще ходиш🤔

Simka,от една стрничка във Фейсбук. Изпращам ти линк: https://www.facebook.com/baby.mommy.handmade/ 🤗

# 93
  • София
  • Мнения: 163
Здравейте момичета,
Не съм писала отдавна, но ви следя. И аз имам вътрешно усещане, че всеки момент ще родя, то май е типично за всички с наближаващ термин 😊 Иначе нямам никакви болки, контракции, шийката е бетон, само ужасни киселини и рефлукс/миналата събота бях на едно хранително изложение в ИЕЦ, и опитах на риск от поне 100  различни неща по 1 хапка. Е, само този ден се чувствах добре 😀/
Много хубави дрешки за изписване сте приготвили, аз още нямам точно решение, имам няколко неща наум, пък ще видим. Ако се наложи ММ да комбинира нещо за изписването, снимките ще бъдат само черно-бели 😜
Утре съм на преглед и тонове, да го видим нашият момък с голямата глава как се движи. Последно главата беше с 4 седмици напред, коремчето с 3, бедрото и то с 3, абе отгледано бебе ще е

# 94
  • Мнения: 19
Здравейте момичета! Мерси за новата тема. Вчера бях на прегледа , 3100 грама е девойка 😍  вече съм 37г.с.+1 ден.
АГ-то ми каза , че вече не е седалищно ,а пък косо. Имат ли тук още майки със такова положение?

# 95
  • Мнения: 217
Здравейте! И аз да се запиша в новата темичка.
Относно гащите на CANPOL аз ги ползвах като родих баткото. Бяха ми много удобни. Май спарваха наистина, но то каквото и да сложех, все щеше да спарва, защото баткото се роди на 13 Август в голямата жега. Обаче не мога да се сетя какъв размер бях взела и сега се чудя L - ка ли да взема....
Днес влизам в 32г.с., вчера ходих на преглед да видим бебо, че изстинала ли съм, баткото ли нещо донесе... и още не мога да се оправя с хремата и кашлицата. Бебо е 1,650кг. Обърнала се е вече в правилната позиция с главата надолу е. Плановете на док. са до 37-38 г.с. да си пия магнезия (да мине Коледа) и тогава да го спирам, за да може да вляза в 38г.с. и дробете на бебо да се развият добре. Надявам се всичко да е наред, а не като баткото да се роди в 36г.с.
За име още не сме решили. Аз веднъж повдигнах въпроса пред ММ, но той ми каза, че още не бил мислил, а баткото като ни чу разговора и веднага започна с предложения Smile
Нормално е бебетата да хълцат, моето доста често го усещам напоследък да хълца.
Имаше и още, но по- късно пак ще се включа Simple Smile

# 96
  • Мнения: 50
Благодарим за новата темичка. И момичета явно с мен ще се започне.. Вчера на 12.11.19, в 21:25 и 21:29 се появиха нашите 2 чудеса. Благовест(2100) и Ивона(1700)😇👨‍👩‍👧‍👦💝💙🙏 Малко рано 34 к.с.+2 дни. На всичкото отгоре родих и по естествен път. Нямаше време те първа до София или секцио, въпреки, че тръгнахме но усетих, че няма да стигнем и се върнахме. Докато ми изтече тапата, тръгнаха контракции, изтекоха ми водите и се започна раждането. Всичко стана за 1 час сигурно, дори не разбрах какво се случи. Но важното е че всичко мина благополучно. Сега ще постоят малко в кувиози и после да качат килца, но няма как. Важното е, че са добре 😍 ❤️😇👶 Пожелавам на всички ви едно такова бързо раждане като моето и да си гушкаме малките съкровища 🙏🤗🤗🤗😘😘😘😘

# 97
  • Мнения: 1 670
marsi_pz1 страхотна новина 🤗 радвам се, че сте добре ! Бъдете здрави 🤗

# 98
  • Мнения: 5 548
Олее, Марси, честити да са ти!
Майка героиня си ти! Две деца по естествен път, браво!
Бързо да качват грамчета и скоро да се прибирате! Heart

# 99
  • Мнения: 482
честито, Марси, да са ти живи и здрави и скоро да си ги гушкаш у дома! TadaBirthdayChampagne

# 100
  • София
  • Мнения: 114
Честито Марси 🎉💐♥️
Бъдете много щастливи и бързо прибиране вкъщи 😘
Ти си герой, кажи сега че не е имало време и за упойка!

# 101
  • София
  • Мнения: 163
Честито Марси,
Да са ви живи и здрави, бързо да наддават и скоро да сте си у дома 💐
Страхотни имена мужду другото

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 1 056
Честито, Марси! Желя бързо наддаване на бебетата, а на теб бързо възстановяване! 🍼

# 103
  • Мнения: 196
Марси, честито и от мен!
Да сте живи и здрави всичките! ❤

# 104
  • Мнения: 367
Еха прекрасно. Честито! Живот и здраве и бързо възстановяване! 🤗❤️

Общи условия

Активация на акаунт