Изпитвам радост най-голяма - иде ДЕКЕМВРИ и ще стана мама! Тема N10

  • 21 520
  • 749
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие за следващата темичка

Опции:

# 30
  • Мнения: 482
повечко течение през последните месеци, казват, е нормално. но като не му е свикнал човек и е в очакване, и се шашка. радвам се, че засега при всички положението е нормално!

супер, че фейсбук групата ще е "тайно общество" Sunglasses

за родилното си взех от еднократните гащи на canpol, М размер, каквото бельо нося в момента ииии... добре че реших да ги пробвам предварително, защото се оказаха много малки, едвам ги нахлузих на бедрата, та сега ще трябва отново да мисля варианти и може би ще взема направо памучни големи бабешки гащи.

Скрит текст:

та мисълта ми е, ако сте взели такива, може би е добра идея да ги пробвате предварително, ако не сте, за да няма изненади.

# 31
  • Мнения: 5 009
Значи добре послушах ММ и си взех Л. Grinning

# 32
  • Мнения: 113
Здравейте и от мен ! ☺
Честита да ни е новата тема и дано се изпълни само с хубави новини !
Меченце благодаря и се радвам, че нищо сериозно няма около теб и малкия, и че сте добре 🌺
Супрема, благодаря за фейсбук групата, с радост ще се присъединя към нея 🤗
Виждам, че споменахте и исках да ви попитам от тези еднократни гащички на canpol, какво количество смятате да взимате ? Аз за сега съм взела само един пакет и се чудя колко ще ми трябват.. 🤔

# 33
  • Мнения: 112
И аз днес бях на тонове. Първите ни.. бебчо е много добре.Имам вече и дата за секцио 27.12 (дано да си седи на топло до тогава).Малко ме притеснява, че се пада Стефанов ден, а ние въобще няма да се съобразим с това и предполагам, ще има подмятания от родата, че си е дошъл с името пък ние...
Аз си взех от бабешките гащи от лидл.Мерих ги и мисля, че ще са удобни и няма да взимам еднократни.Пък и в болницата дават и ако ми потрябват ще ползвам техните.
Ще се включа в ФБ темата  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 196
И аз да се запиша в новата прекрасна тема. 😊
Аз също не ползвам много Facebook. Предпочитам си форума, но ако всички се изместите там и аз ще дойда. 😁
По въпроса за перилните препарати, мисля, че разликата е в ароматизатора, който използват. Бебешките перилни препарати и омекотители не миришат толкова силно, но и там си е до късмет. Сестра ми отгледа племенника само с Persil sensitive и нищо му няма. Аз съм изпрала почти всички бебешки неща с такъв препарат и се надявам да нямаме проблем, че всичко ще трябва на ново да пера. 😫
Някой ползвал ли е преди тези еднократни гащички на Canpol? Че аз по принцип си имам малко проблеми с гъбични и бактериални инфекции и ме интересува дали запарват.
Аз от събота не смея да изляза на разходка. Става ми лошо, горещи вълни ме обливат, кръста почва да ме боли и изобщо не се чувствам сигурно извън вкъщи. И това е само навън. Страх ме е, че като се застоя вкъщи и ще стана 100+ кила и тонусът ще ми падне също. Сега съм в 35+4 и още малко остана до секциото. От подготовката ми остана само да накупя почерпките, че мм после като го оставя самичък и може да забрави нещо. Сега, като казвам почерпка, и ще ме скастрите, че за лекарите не е необходимо да се носи, но при нас е различно, защото са ни колеги все пак. 😂😁 Няма да е рушвет, а почерпка за здраве. И трябва да занеса в моето отделение, в АГ отделението и в на мм отдела, че и той работи в болницата. 😁 Изобщо голямо черпене ще падне.
Един съвет от мен за момичетата, които са решили да занесат нещо на доктора или в отделението - не купувайте сладки неща. Най-много се харчат питки, баници и пици. 😁
Отчетох се, оплаках се, а сега ще хапна нещо, че от цели 20 мин. не съм яла. 😂

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
И аз днес бях на тонове. Първите ни.. бебчо е много добре.Имам вече и дата за секцио 27.12 (дано да си седи на топло до тогава).Малко ме притеснява, че се пада Стефанов ден, а ние въобще няма да се съобразим с това и предполагам, ще има подмятания от родата, че си е дошъл с името пък ние...
Аз си взех от бабешките гащи от лидл.Мерих ги и мисля, че ще са удобни и няма да взимам еднократни.Пък и в болницата дават и ако ми потрябват ще ползвам техните.
Ще се включа в ФБ темата  Simple Smile
+1 аз този път също ще си бъда с мое бельо + превръзки. Миналият път тези еднократните не ми свършиха кой знае каква работа. Ще видим дали и сега ще е така или някой ще тича до аптеката...

# 36
  • Мнения: 489
Ето ме и мен в новата тема. Записах се и във фейса.
Аз да ви кажа,че има и черен петък,събота и неделя в Техномаркет, но до колкото знам сайта им няма да функционира Simple Smile

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 126
И аз да се запиша в новата прекрасна тема. 😊
Аз също не ползвам много Facebook. Предпочитам си форума, но ако всички се изместите там и аз ще дойда. 😁
По въпроса за перилните препарати, мисля, че разликата е в ароматизатора, който използват. Бебешките перилни препарати и омекотители не миришат толкова силно, но и там си е до късмет. Сестра ми отгледа племенника само с Persil sensitive и нищо му няма. Аз съм изпрала почти всички бебешки неща с такъв препарат и се надявам да нямаме проблем, че всичко ще трябва на ново да пера. 😫
Някой ползвал ли е преди тези еднократни гащички на Canpol? Че аз по принцип си имам малко проблеми с гъбични и бактериални инфекции и ме интересува дали запарват.
Аз от събота не смея да изляза на разходка. Става ми лошо, горещи вълни ме обливат, кръста почва да ме боли и изобщо не се чувствам сигурно извън вкъщи. И това е само навън. Страх ме е, че като се застоя вкъщи и ще стана 100+ кила и тонусът ще ми падне също. Сега съм в 35+4 и още малко остана до секциото. От подготовката ми остана само да накупя почерпките, че мм после като го оставя самичък и може да забрави нещо. Сега, като казвам почерпка, и ще ме скастрите, че за лекарите не е необходимо да се носи, но при нас е различно, защото са ни колеги все пак. 😂😁 Няма да е рушвет, а почерпка за здраве. И трябва да занеса в моето отделение, в АГ отделението и в на мм отдела, че и той работи в болницата. 😁 Изобщо голямо черпене ще падне.
Един съвет от мен за момичетата, които са решили да занесат нещо на доктора или в отделението - не купувайте сладки неща. Най-много се харчат питки, баници и пици. 😁
Отчетох се, оплаках се, а сега ще хапна нещо, че от цели 20 мин. не съм яла. 😂

Мислех да си взимам такива еднократни гащи,но ми казаха,че спарвали и аз се отказах от тях. Ще си взема някакви гащи страстоубийци и превръзки за родилки.

# 38
  • Мнения: 870
Ето къде сте били... 😁😁😁
Цял ден нямам известия и се чудя какво става, а то сме имали нова прекрасна тема.
Да ви кажа че понеже следя няколко неща в Емаг заради черния петък, попаднах на количката която купих. Цената й в емаг до преди няколко дни беше 1399 лева сега вече е 2399 😱😱😱😱😱Друг е въпроса че същата конфигурация на мен ми излезе 700 лв с доставка от УК до БГ Та внимавайте с намаленията.

# 39
  • Мнения: 196
Когато пазарувам от черен петък, на самия ден влизам в pazaruvaj.com . Там пиша модела на артикула, който съм харесала и ми излиза в кой сайт е най-евтин. В повечето случаи излизат някакви не толкова популярни сайтове, но досега проблеми не съм срещала. Винаги са били коректни. Но да добавя, че emag никога за нищо не ми се е показвал като най-ниска цена.

# 40
  • Мнения: 499
Записвам се и аз в новата групичка и след малко ще се присъединя във Фейсбук. И аз в голямата група там и на моменти наистина някои дами прекаляват с постовете си.. тук всички сте ми изключително приятни и с удоволствие бих чела и съветвала с вас и занапред. Simple Smile

Беърче,благодаря за темата ии се радвам,че е било фалшива тревога.

Марти, и аз имах такова слузесто течение еднократно преди няколко дни при изтриване, но не мисля,че е "тапата" . За тези гащи на Канпол се чудих и аз какъв размер да взема..

За име и ние имаме от 5тия месец още и като цяло не съм суеверна,но него не съм го споделяла почти с никого.

С настроенията съм много зле.. Един ден съм в супер настроение,друг ден съм супер сдухана.. Днеска цял ден си мисля дали ще можем да гледаме бебе и коте заедно и как ще го преживявам,ако трябва да се разделим с котанка,която от своя страна е много мързелива , добричка и обичлива.. Но ще видим с времето.

Аз от 19ти не съм била на преглед и вече нямам търпение дя дойде ЖК в понеделник.. Питах за тонове,казаха ми,че нямало смисъл , но мисля да си настоявам следващият път..🤔

# 41
  • Мнения: 489
Ето къде сте били... 😁😁😁
Цял ден нямам известия и се чудя какво става, а то сме имали нова прекрасна тема.
Да ви кажа че понеже следя няколко неща в Емаг заради черния петък, попаднах на количката която купих. Цената й в емаг до преди няколко дни беше 1399 лева сега вече е 2399 😱😱😱😱😱Друг е въпроса че същата конфигурация на мен ми излезе 700 лв с доставка от УК до БГ Та внимавайте с намаленията.

Преди години Емаг бяха осъдени заради същото имто с доста голяма сума,но явно продължават

# 42
  • Мнения: 882
Привет момичета . Беарче забравих да благодаря за новата тема. Само хубави новини ни пожелавам . Аз минах днес първите тонове . Не ми харесаха  стана ми лошо малкия само като усети че слагат нещо на корема ни и така се разбунтува направо щеше да излезне от корема ми  иначе Добре че беше активен тоновете бяха хубави много . Утре съм при АГ на преглед да види какъв е тоя проблем където го имам  моля се повече да не я получавам тая болка 😣

# 43
  • Мнения: 354
Здравейте и от мен Simple Smile
Меченце, благодаря за усилията!
Аз докато изчета всичко и забравям какво исках да пиша 😅
Марти, може и да е част от тапата, но може и месец да се изкара без нея. Вс си е индивидуално май 🤷♀
Бельо за болницата си взех от Лидл и пепко - бабешко и огромно 🙄
Аз от другата седмица мисля отново да подновя някоя и др лекция, ако се чувствам добре.
Мен доста ме боли костта отдолу и едвам ходя. Мн рязко стана и едвам го търпя...

# 44
  • Мнения: 197
Привет и от мен Simple Smile
Аз също съм ЗА ФБ групата, щом ще е само за нас си. Тази голямата наистина е натоварваща, въпреки че има някои полезни постове. Просто има прекалено много хора.
Аз чак петък съм на преглед. Мисля да си поискам да видя бебка на ехограф. Последният път когато я гледах беше преди близо месец. Тогава АГ каза че плацентата ми е 2-ра степен на зрялост, но няма калцификации и малко се притеснявам дали не е станала вече 3-та степен.
Чета ви, че вече ви слушат тоновете. От коя седмица започнахте? Моите все още не сме ги слушали за дълго. Чак на 22.11 ми е записала час за тонове. Тогава ще съм 37 г. с. Иначе всеки път ме слага на апарата за около минута, колкото да запише колко е сърдечният ритъм...

Общи условия

Активация на акаунт