Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 872
  • 769
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 22 908
Какво мислите за иглената мезотерапия? Има ли смисъл и ефект да се прави?
Има най-различни мезотерапии като цел на проблеми,
Според мен е до продукт и кожа, но в моя случай тези, които съм правила са се отразявали мн.добре на кожата.
Дали има смисъл при финни бръчки?
Според мен именно за галива проблеми става...Дълбоките вече искат повечко работа и манипулации Simple Smile

# 271
  • Мнения: 8 536
Бях обещала да пиша за серума на Revolution с ретинол. Ползвам го отблизо месец, добре се отразява на кожата, сякаш бръчките са по малко видими, зачервявания няма, супер е икономичен и определено е евтин за всичко това.

# 272
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз директно се хвърлих на третиниоин. За сега имам само 3 мазания (1 път на седмица), но понеже нямам някакви поражения, мисля да мина на мазане през 3 дена. Ще видим какво ще стане.

# 273
  • Мнения: 3 266
Радиочестотният лифтинг не стопява ли мазнините и бузките по лицата ви?
Аз си правих преди години един-единствен и се получи този ефект. Добре че не продъжих с повече.
Чудя се възможно ли е да и било от кофти апарат и кофти козметичка. Беше адна баба в някакъв апатамент, пареше ми на лицето,  тя обясняваше, че иначе няма да има ефект. После ми станаха малки мехурчета на едно място на лицето и останаха незаележими белези.
Иначе, да, контурът на лицето ми е стегнат оттогава, но с цена на леко стопени бузки.

vita, кой е серумът ти с ретинол и откъде го купи? Виждам го в Нотино, но от тях съм получавала много ментета.

# 274
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Радиочестотния лифтинг стимулира синтеза на колаген.
Това което описваш не ми прилича на Радио честотен лифтинг.
След първата прожесура има видим резултат, но ако не се наоравят следващите по схемата, резултата се загубва.

# 275
  • Мнения: 3 266
Със сигурност беше радиочестотен лифтинг и също ми говореше козметичката за образуване на колаген.
Моменталният ефект беше наистина супер стегнато и свежо лице като поне 5 години назад. Заради мехурчетата, които ми се образуваха, четох за странични ефекти на английски и намерих точно топене на мазнини и не повторих.
Скоро след това забелязах този ефект.
Затова си мисля, че кзметиката и апарата са били кофти

# 276
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Аз засега се отказах от радиочестотния лифтинг. Скъпо и с неизяснено влияние. Радиацията не е установено до каква степен ще навреди, особено към по-бели и нежни кожи. Майка ми в момента е с рак на кожата на лицето, аз съм с нейната кожа. И най-малката намеса ни се отразява зле.

# 277
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Със сигурност беше радиочестотен лифтинг и също ми говореше козметичката за образуване на колаген.
Вероятно, но това усещането по  което.описвате не прилича на  радиочестотен лифтинг.
А и "стопяване" на бузи от една процедура , ми звучи  зловещо.
Расиочесротен лифтинг св орави и за дрениране и намаляване на цвлулит, но предполагам, че използват друга честота на вълните

Последна редакция: вт, 26 ное 2019, 10:53 от sl

# 278
  • Мнения: 3 266
Ако бях продължила, да. С една процедура нямам бузи,но не ми е и изпито лицето. Преди това имах повече бузки, макар че съм слаба.
Не съжалявам, вече не ме тревожи контурът на лицето ми, изглеждам добре.  Всъщност това ме спаси от бъдещи тревоги как да оправя контура на лицето си, но имах късмет, че се появиха мехурчетата, четох за възможните странични ефекти и спрях с първата процедура.
Но, ако не  бяха станали леки мехурчета и бях повторила, не знам.
Аз също съм с много бяла, тънка и чувствителна кожа

# 279
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Точно за такива странични ефекти четох, докато се запознавах с процедурата, каквито описва marigold. При неправилно боравене с апарата, както и при твърде висока температура.

# 280
  • Мнения: 3 266
Ами, логично е

# 281
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Точно за такива странични ефекти четох, докато се запознавах с процедурата, каквито описва marigold. При неправилно боравене с апарата, както и при твърде висока температура.
Именно Имам 16 процедури и никога не съм изпитвала нещоподобно на описаното нито съм имала мехурчета.

Последна редакция: вт, 26 ное 2019, 12:19 от sl

# 282
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Затова трябва да се внимава при избора на това кой ще прави процедурите.

# 283
  • Мнения: 8 536

vita, кой е серумът ти с ретинол и откъде го купи? Виждам го в Нотино, но от тях съм получавала много ментета.

От Нотино е. Предполагам е същия който си гледала.  Revolution имат само един серум с ретинол 0,2% , няма начин да го сбъркаш.

# 284
  • Мнения: 3 266
vita, благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт