Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 883
  • 769
  •   1
Отговори
# 285
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Катерица, започнах миналата година/на 42 год.бях/ с радиочестотния лифтинг, и да - около 10 процедури годишно излизат, максимум. Никакви странични ефекти, каквито marigold описва нямам, само видимо омекотяване на контура на лицето и околоочния виждам. Само на лице правя. Много зависи от апарата и най-вече от козметика, но аз съм доволна засега. Ще попрочета за отрицателните евентуални прояви при този вид лифтинг...

# 286
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
За радиочестотния лифтинг също зависи с какъв серум се прави.

# 287
  • Мнения: 8 536
Радиочестотния лифтинг изглажда ли бръчки или само стяга кожата?

# 288
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Рдиoчестонтия лифтинг стимулира синтеза на колаген.
И е противопоказен за ботокс и филъри.
В смисъл разгражда ги.

Последна редакция: вт, 26 ное 2019, 20:46 от sl

# 289
  • София
  • Мнения: 1 434
Да препоръчате клиника/специалист за радиочестотен лифтинг за София? Не съм склонна към инвазивни процедури на каквато и да е възраст, а това ми звучи приемливо. Не търся "грабо" предложения. Благодаря предварително!

# 290
# 291
  • Мнения: 9 152
*Biskvitka* , marigold_, благодаря много за споделения опит с радиочестотен лифтинг.

# 292
  • София
  • Мнения: 254
Здравейте,а от къде идва голямата разлика в цената на радиочест.лифтинг-някай тук пишеше за 40-50лв на процедура,а в Скинлайн лице и шия е 200лв?Само заради апарата ли е?И ако се направи пакет от 8-10 процедури излиза златно това удоволствие....🤔

# 293
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
При мен  е 60 евро в клиника дермоестетика
Процедурата се прави от хора с познания по медицина( помощник  медицински сестри) ако вземеш пакет 5  правят отстъпка и едната  излиза безплатно.Отделно има дни на 50%  и дни без ДДС.
Мен ме спечелиха с първа безплатна процедура и след като видях ефекта отпаднаха всички колебания.

# 294
  • Мнения: 4 312
Може ли някой да ми препоръча клиника или студио за радиочестотин лифтинг в Пловдив

# 295
  • Мнения: 1 726
И аз търся препоръки за радиочестотен лифтинг в София

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Надниквам тук за да ми дадете съвет, че нещо съм се отчаяла. От известно време имам зачервявания по бузите, около носа, даже и понякога с пъпки червени, които сърбят или съвсем ситни с връх. Казаха ми, че било контактен алергичен дерматит, обаче лечението с някъв супер силен крем не помага грам. Избягвам червено вино, шоколад, алкохол изобщо всъщност, оцветени храни и напитки и лютиво и с много подправки. И пак да му се не види, ей сега съм отново със червени бузаци.
Вече нямам идея какво да правя, дайте ми съвет моля Flowers Hibiscus

# 297
  • Мнения: 8 536
Иди на дерматолог или кожен лекар.

# 298
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
vita, ходих няколко пъти, безуспешно уви.

# 299
  • Мнения: X
Освен на дерматолог, добре е да се отиде и на алерголог. На мен ми прилича на розацея това, което описвате, обаче нито съм лекар, нито нищо. Ей така по описание никой не може да каже.
За успокояване на първо време може да се маже Dexem крем, той е медицинска козметика за кожни раздразнения, който ползвам за атопичната кожа на сина ми.

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 20:36 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт