Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 904
  • 769
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 952
Buffet ползвам от много отдавна като серум и съм доволна. Овлажнява добре. Не съм ползвала Hyaluronic Acid 2% + B5, но използвам Морската HA, от която също съм доволна. Има лек мирис, но на мен не ми пречи.

# 406
  • Мнения: 12

Имам и пилзвам 10%  млечна киселина на Ординари, и нямам проблем със зачервявания
Sl, мерси за отзива. Наскоро ползвах испанския Retincare, в който има 4% гликолова киселина и също ретиноид, макар и слаб, т.е. 2 потенциални дразнителя, но не съм имала зачервяване. Ползвах и тампони с гликолова киселина, от които доста ми щипеше при нанасяне, но отново без червенини. Жалко, взех млечната с идеята именно за mild exfoliator, но явно не е за мен...

# 407
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Retincare е хубав продукт, Миналата година  реших да го ползвам отново, след като го бяха спрели за известно време и ми се стори по неефективен, а може и  да съм по стара от преди 3 години  и вече да ми е слаб.
Ретиноида мисля, че беше 0.02
Може би имаш проблем с някои от другите съставки.
При една кислородна терапия първо ме обработиха с гликолова коселина, и ме изгориха, белех се като стари тапети , а иначе си ползвам

 и  

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 09:24 от sl

# 408
  • Мнения: 12
Glicoisdin 25 много ли е силен като действие и може ли да се купува свободно? В началото на 2020 мъжът ми ще пътува до Мадрид и мога да му го поръчам 😀. Имам Аknelyse 0,1 %, но ме е страх да се намажа...

# 409
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Последно го купувах лятото и нямах проблем

След като се предлага и он лайн не би трянвало да има пеоблем.
За силното силен е.
Това е най високия процент.Има и вариант на крем тук е обяснено
https://www.isdin.com/antiarrugas/glicoisdin-gel-crema-antiarrugas/
Ако има проблем по намирането му, пиши ми.
Можеш да му поръчаш и това
https://www.primor.eu/biovene/55484-mascara-de-renovacion-nocturna.html
Магазини   на веригата има във всеки мол.

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 11:04 от sl

# 410
  • Мнения: 12

Ако има проблем по намирането му, пиши ми.
Можеш да му поръчаш и това
https://www.primor.eu/biovene/55484-mascara-de-renovacion-nocturna.html
Магазини   на веригата има във всеки мол.

Благодаря за препоръките и отзивчивостта 😀

# 411
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
Дами,

Искам да започна да пия колаген и хиалуронова киселина за кожата (против бръчки), косата и заздравяване на ноктите.
Мислите ли, че ще е удачно и евентуално бихте ли ми препоръчали нещо?

# 412
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Според мен няма да има ефект. Аз пия колаген по друга причина, но полза  за кожата не виждам.
Вчера гледах едн тв предаване, където правят различни проучвания за продукти и услуги  за да не бъдат мамени потребителите. След направен тест за консумация на колаген в рамките на 5 седмици се видя, че полза няма.
Да в случая става въпрос за един опит не за научно изследване с контролна и пробваща група, но все пак мисля, че  полза няма от колаген на таблетки, прах или течност.

# 413
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
Според мен няма да има ефект. Аз пия колаген по друга причина, но полза  за кожата не виждам.
Вчера гледах едн тв предаване, където правят различни проучвания за продукти и услуги  за да не бъдат мамени потребителите. След направен тест за консумация на колаген в рамките на 5 седмици се видя, че полза няма.
Да в случая става въпрос за един опит не за научно изследване с контролна и пробваща група, но все пак мисля, че  полза няма от колаген на таблетки, прах или течност.
Благодаря!
А хиалуронова киселина?

# 414
  • Мнения: 9 991
Хиалурона освежава кожата, аз лично опъване на вече имащи ги бръчки не съм видяла. Подобрява вида на кожата но постоянно пиене и на мен не ми се нрави. Аз си взех сяра, имам чувствителна кожа и обриви, дано поне тях повлияе.

# 415
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Аз пих колаген, течен близо година и половина. Поръчвах го от айхерб, забравих марката. Избрах го според препоръките на denis.
Пих го най вече заради ставите и заради себорея по лицето.
Никакъв ефект не забелязах. Нищо в дългосрочен план. И ставите ме боляха и себореята не се повлия.
Към него допълнително приемах висока доза витамин С.

# 416
  • Мнения: 388
Номер едно за мен мицеларна вода е Bioderma Sensibio-много е нежна,не люти и не щипе,точно като за чувствителна кожа като моята.

# 417
  • Мнения: 107
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus
В момента съм с това:



Моля препоръчайте ми нещо бюджетно, че точно ми свършва, а нямам много пари И за това този месец. С мазна нечувствителна кожа съм, с неравен тен. Нещо Нивеа ли да си взема се чудя. Бръчки нямам освен гневна и назолабиални, но за тях чакам Аирол.

Иначе този горе е гъстичък, икономичен, добре ми действа, но не е нещо супер.
Попадне ли в очите обаче страшно много люти.
Много добър избор аз използвам серията години

# 418
  • Мнения: 2 347
По повод колагена, на мен ми обясниха, че е много видове и не е установено кой за какво е добър като действие.
PURELOGICOL - най-хубавия колаген уж. Не съм го ползвала, но смятам. Скъпичък е,  но ми препоръчаха само 3 месеца в годината да го приемам. В началото на 2019 направих едно тримесечие с друг вид колаген, на прахчета. Първият и втория месец пих някакъв, който наистина добре ми се отрази и на кожата, и на косата. За съжаление обаче изобщо не мога да кажа името му в момента. Третия месец не открих по аптеките от него и взех Бестифлекс, от който не съм доволна. Сега от януари съм решила този PURELOGICOL да пробвам и ще пиша отзиви.

# 419
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Пиши задължително! Ще ми е интересно да прочета.

Общи условия

Активация на акаунт