Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 827
  • 769
  •   2
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Сред доволните от крема с колаген на Виши, има ли някой с чувствителна кожа?
Гледам в състава алкохол и парфюм...

# 721
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Сред доволните от крема с колаген на Виши, има ли някой с чувствителна кожа?
Гледам в състава алкохол и парфюм...
Не съм със силно чувствителна кожа, но от някои кремове често ми излизат пъпки около брадичката.
С този на Виши нямам такъв проблем, кожата ми е страхотно гладка след него.
(в момента в нотино излиза около 50лв)

# 722
  • Мнения: 10 258
Много го прехвалихте тоя Виши, чак на моя мъж взех 😂. Съответно и аз се намазах. Много хубаво ми мирише. Като нищо като си свърша Шейседото може да мина и на Виши.

# 723
  • BG
  • Мнения: 2 217
Много го прехвалихте тоя Виши, чак на моя мъж взех 😂. Съответно и аз се намазах. Много хубаво ми мирише. Като нищо като си свърша Шейседото може да мина и на Виши.

До колкото съм чувала е хубаво да се сменят кремовете, през определен период от време. Ще бъда благодарна, ако споделиш отзиви за разликата върху кожата спрямо Шисейдо. Може ли информация, за кой крем на Шисейдо става дума?

# 724
  • Мнения: 10 258
Два Шейседо ползвах до сега. Този:

Скрит текст:

И този:
Скрит текст:

Първия е страхотен за моята кожа - суха. Хареса ми повече.

Втория не ми хареса изобщо, но ше го измажа понеже една камара пари се изръсих за него. Твърд един, трудно го мажа и ще речеш че стои отгоре на кожата без да попива.

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 15:44 от vici75

# 725
  • BG
  • Мнения: 2 217
Два Шейседо ползвах до сега. Този:
Скрит текст:


И този:

Първия е страхотен за моята кожа - суха. Хареса ми повече.

Втория не ми хареса изобщо, но ше го измажа понеже една камара пари се изръсих за него. Твърд един, трудно го мажа и ще речеш че стои отгоре на кожата без да попива.

Много благодаря! И аз съм със суха кожа и съм използвала първия, като много ми хареса. Ще знам да не си купувам втория. Flowers Sunflower

# 726
  • Мнения: 10 258
Ако имаш възможност да ти отсипят мостра от втория, може да го пробваш. Може на теб пък да ти хареса. Първия един мекичък, хидратираш, цял ден кожата ми като на младо момиче. До вечерта ефекта е все същия.

Това второто нещо, само опаковката му хубава. Точно на замръзнала свинска мас го оприличавам. Даже на вид ми е противен. Иначе и той хубаво мирише, на техните си аромати. Като гледам и бързо ще свърши.

# 727
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
На мен този ми е абсолютен фаворит.

# 728
  • Мнения: 950
Аз като видя в състава алкохол и парфюм, дори не се и замислям да го купувам, независимо колко добри отзиви има. Това са продукти, които не са добри за кожата.

# 729
  • Мнения: 10 258
Ами възможно е от кожа до кожа да има разлика. На мен страхотно ми се отразява, макар и със суха кожа. А със суха кожа съм от младини. Аз пък продукт който няма аромат не купувам. Обичам да ми мирише на нещо. Разбира се не някакви силни миризми, но лекичко - задължително.

# 730
  • София
  • Мнения: 11 489
И аз харесвам ароматизирани продукти.
Почистващ лосион на спиртна основа ползвах дълго време преди години. Това каква чернилка сваля, не ми се е случвало с никой друг почистващ продукт. Е, кожата ми все още си е склонна към омазняване. Може би да е една идея по-суха от тогава. Даже се чудя дали да не взема пак и от време на време да почиствам с него.

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 11:05 от miamim

# 731
  • Мнения: 22 879
Не е ок да се ползва алкохол на лицето така пряко.

# 732
  • Мнения: 2 473
Сред доволните от крема с колаген на Виши, има ли някой с чувствителна кожа?
Гледам в състава алкохол и парфюм...
Само веднъж лекичко ми защипа на лицето, но аз слагам и други неща, може би не са се съчетали помежду си в началото. Хубаво е кремчето, леко е, добре си попива, но очаквах повече.

# 733
  • Мнения: 8 529
След продължително ползване на крема на Виши си промених мнението. Определено се отразява мн. добре на бръчките. 👍

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 20:00 от vita

# 734
  • BG
  • Мнения: 2 217
След продължително ползване на крема на Вили си промених мнението. Определено се отразява мн. добре на бръчките. 👍

Имам няколко въпроса: за кой крем на Виши става дума, с каква кожа си и колко време го използваш? Flowers Sunflower

Благодаря предварително! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт