Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 507
  • 769
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 452

Аз съм 40+ със суха кожа /крема е за всякакъв  вид кожа/. Ползвам го втора седмица.

# 736
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз съм 40+ със суха кожа /крема е за всякакъв  вид кожа/. Ползвам го втора седмица.

Много ти благодаря! Simple Smile А каква промяна наблюдаваш, че ми стана интересно, защото и аз съм със суха кожа и 40+?

# 737
  • Мнения: 8 452
Аз съм 40+ със суха кожа /крема е за всякакъв  вид кожа/. Ползвам го втора седмица.

Много ти благодаря! Simple Smile А каква промяна наблюдаваш, че ми стана интересно, защото и аз съм със суха кожа и 40+?
Бръчките са сякаш по-слабо видими и кожата по изсветляла.

# 738
  • BG
  • Мнения: 2 217
Бръчките са сякаш по-слабо видими и кожата по изсветляла.

Благодаря, Вита! Замислям се и аз да си го купя. Ще проверя дали има вариант за суха кожа, че моята през зимата е ужас. Тази година реших да сменя и си купих корейски крем, уж високо качество, против бръчки, но не ми подхранва кожата достатъчно и искам друг.

# 739
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Бръчките са сякаш по-слабо видими и кожата по изсветляла.

Благодаря, Вита! Замислям се и аз да си го купя. Ще проверя дали има вариант за суха кожа, че моята през зимата е ужас. Тази година реших да сменя и си купих корейски крем, уж високо качество, против бръчки, но не ми подхранва кожата достатъчно и искам друг.
Не съм Вита, крема се предлага само в една текстура, но и за моята суха кожа е достатъчен. Отпуска я добре и попива много добре.

# 740
  • Мнения: 8 452
За суха кожа е ОК крема.Моята кожа е доста суха и след няколко дни ползване има видимо подобрение към нормална .

# 741
  • Мнения: 3 223
vita, ползваш ли някакъв серум под крема на Виши?

# 742
  • Мнения: 8 452
vita, ползваш ли някакъв серум под крема на Виши?
Не.

# 743
  • Мнения: 1 538
Моята е мазна, но след като е предназначен за всеки тип, ще пробвам и аз. Състава по-изчистен ли е ? Привърженик съм на по-натуралната козметика, от Виши ползвам фдт, имам и околоочни, но не ползвам често и затова не съм се зачитала в състава.

# 744
  • Мнения: X
здравейте, и аз съм доволна от Виши,ползвах https://remedium.bg/anti-age/vichy-liftactiv-supreme-anti-wrinkle-cream-50ml.html ,но сега реших да пробвам нещо друго на Nuxe https://remedium.bg/anti-wrinkles/nuxe-promo-merveillance-expert … e-cream-15ml.html ,някой има ли впечатление ,да сподели ...

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 00:24 от Анонимен

# 745
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Аз съм ги ползавала.Кремът за суха кожа и околоочния, обикновено вървят комплект и околоочния е подарък.Имат хубав аромат, добре ми попиват, ама мисля, че дори и на промоция не бих ги купила отново. Не, че са лоши или аз имам големи очаквания от крем, но никакво удоволствие докато ги ползвах не изпитах.
Нуксуленс серията, обаче са друга бира. Те много ми харесват, особено детокса и околоочния, който е с цвят. Те са за всеки тип кожа и възраст.

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 16:42 от siska79

# 746
  • BG
  • Мнения: 2 217
За суха кожа е ОК крема.Моята кожа е доста суха и след няколко дни ползване има видимо подобрение към нормална .

Днес си го купих и аз. Wink

# 747
  • Мнения: 666
Дали някой се е справил успешно с грапавините  по долния клепач? Не съм сигурна за наименованието, но не са пъпчици, а малки издутини, появиха ми се в началото на 40те години и ме дразнят.

# 748
  • Мнения: 9 991
Дали някой се е справил успешно с грапавините  по долния клепач? Не съм сигурна за наименованието, но не са пъпчици, а малки издутини, появиха ми се в началото на 40те години и ме дразнят.
Отиди на козметика да ти ги махне.

# 749
  • Мнения: 666
Чета аз за някакви лазери, хирургически методи, сложни терапии, та затова.. Не ми изглеждат като мастни, а като издутинки по кожата, а на долния клепач е много тънка. Знам, че правилното е дерматолог, ама не се наканих, пхх.

Общи условия

Активация на акаунт